Новини Клубу

 ›  Новини Клубу
Екскурсія в Рівне 18-19 листопада 2017 р. "Острозький замок і музей бурштину". День 2-й.

Ще дві туристичні перлини Рівненської області побачили учасники подорожі на другий день мандрівки. Перший з них - музейний комплекс у Пересопниці. І, звісно, ще одна перлина - музей бурштину.

Екскурсія до Острога 18-19 листопада 2017 р. "Острозький замок і музей бурштину". День 1-й.

Найцікавішим та маловідомим сторінкам історії України була присвячена осіння подорож НавколоUA на Рівненщину. Тим подіям та постатям, які стали місточком між Давньоруською державою та козацькою державою Б. Хмельницького.

Екскурсія в Крути і Ніжин 4 листопада 2017 р. "Грецький Ніжин та героїчні Крути"

"Місто з пупиришками" Ніжин стало метою традиційної пізньоосінньої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA. Пупиришки - це не від холоду, а від асоціацій з огірками, які зразу спадають на думку, коли чуєш його назву.

Золота осінь у Тростянці та Качанівці 21 жовтня 2017 р. "Золота осінь у Тростянці та Качанівці"

Світловий день коротшає, але мандрівки клубу НавколоUA не втрачають насиченості. Кращі миттєвості осені в найрозкішніших парках Чернігівщини застали ми минулими вихідними в Тростянці та Качанівці.

Екскурсія до Умані 15 жовтня 2017 р. "Золото "Софіївки": масони, василіани, хасиди"

Неймовірна осіння "Софіївка" була головною метою цієї подорожі Клубу мандрівників НавколоUA, і вона цілком справдила наші сподівання. З погодою в цю пору не вгадаєш, але і тут нам пощастило.

Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня 30 вересня 2017 р. "Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня"

Мандрівкою для туристичних гурманів назвали ми цю поїздку місцями Галаганів. Переважно туристичні автобуси проїжджають повз маловідомі Прилуки, прямуючи в набагато популярнішу Качанівку. Але ж тут так багато цікавого!

Райські сади Київщини: Олександрія, Буки 23 вересня 2017 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

Легкою, невимушеною і дуже смачною стала поїздка Клубу мандрівників НавколоUA у гості до видатного білоцерківського садівника Миколи Іллєнка.

Тернопілля: замки, печери, вишиванки та борщі 9-10 вересня 2017 р. "Тернопілля: замки, печери, вишиванки та борщі". День 2-й.

Святковий настрій другому дню подорожі Клубу мандрівників НавколоUA на Тернопілля вже зранку задав ярмарок, що почав розгортатися до центру містечка Борщів буквально від нашого готелю. Але спершу ми попрямували до села Кривче...

 Тернопілля: замки, печери, вишиванки та борщі 9-10 вересня 2017 р. "Тернопілля: замки, печери, вишиванки та борщі". День 1-й.

Замки, борщі та вишиванки покликали Клуб мандрівників НавколоUA на Тернопілля. І не лише вони. Прибувши до Тернополя, зголоднілі мандрівники насамперед попрямували за гастрономічними враженнями до ресторану-пивоварні "Ковчег"...

День деруна в Коростені Древлянський манівець: деруни, "Бункер Сталіна" та Миклухо-Маклай

Хоч славу туристичному Коростеню зробили деруни, кулінарна складова дає лише частину вражень від красивого історичного містечка на півночі Житомирщини.

Трипілля та затоплена церква під Ржищевом 26 серпня 2017 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Один з останніх літніх днів Клуб мандрівників НавколоUA провів у краєвидній селфі-мандрівці на південь від Києва уздовж правого берега Дніпра.

Великі каньйони Миколаївщини 19-20 серпня 2017 р. "Великі каньйони Миколаївщини". День 2-й.

Другий день подорожі клубу НавколоUA каньйонами Миколаївщини став найвидовищнішим, адже маршрут включав головні природні пам'ятки Національного природного парку "Бузький Гард".

Великі каньйони Миколаївщини 19-20 серпня 2017 р. "Великі каньйони Миколаївщини". День 1-й.

Найвидовищнішою та водночас найекстримальнішою за усі попередні стала ця подорож для постійних участників Клубу мандрівників НавколоUA.

Легенди та пиво Чернігова 5 серпня 2017 р. "Легенди та пиво Чернігова"

Один літній день у місті легенд з великим задоволенням провів Клуб мандрівників НавколоUA. Чернігів має багато таємниць і відкриваються вони лише тим, хто шукає.

Харківщина: замки та хмарочоси Слобожанщини 22-23 липня 2017 р. "Харківщина: замки та хмарочоси Слобожанщини". День 2-й.

Три найкращі заміські садиби Харківщини побачили учасники Клубу мандрівників НавколоUA під час другого дня подорожі до цього цікавого, але поки що не надто розкрученого в туристичному плані регіону України.

Харківщина: замки та хмарочоси Слобожанщини 22-23 липня 2017 р. "Харківщина: замки та хмарочоси Слобожанщини". День 1-й.

Місто охайних парків, широких площ та сучасного арту - таким несподівано відкрився Харків перед учасниками Клубу мандрівників НавколоUA, що очікували побачити сіре промислове місто домінуючого конструктивізму.

Замок Радомисль та Ягідний фестиваль 15 липня 2017 р. "Замок Радомисль та Ягідний фестиваль"

Приємна компанія, гарна погода, чудова колекція домашньої ікони та смачна лохина з грядок – так можна коротко висловити враження учасників Клубу мандрівників НавколоUA від легкої подорожі до Радомишля та на ягідний фестиваль.

Місто муз над річкою Снов 8 липня 2017 р. "Місто муз над річкою Снов"

Цілий день в одному невеличкому селищі. Надто мало для екскурсійного туру вихідного дня? Аж ніяк, коли йдеться про містечко Седнів на Чернігівщині.

Дворянська рапсодія: Качанівка, Сокиринці, Тростянець 1 липня 2017 р. "Дворянська рапсодія: Качанівка, Сокиринці, Тростянець"

Три перлини палацово-паркового мистецтва Чернігівщини тепер можна легко відвідати протягом одного дня по відремонтованій дорозі.

24-25 червня 2017 р. "Софіївка", Буцький каньйон, Трипільський заповідник". День 2-й.

Більшу частину другого дня спільної ювілейної мандрівки клубів НавколоUA і Doroga.UA ми присвятили Умані, яка зараз активно просуває нові туристичні атракції.

24-25 червня 2017 р. "Софіївка", Буцький каньйон, Трипільський заповідник". День 1-й.

Подорож дистанцією у 10 років. Клуб мандрівників НавколоUA долучився до святкової програми відзначення ювілею спорідненого клубу автотуристів Doroga.UA.

Тур палацами Терещенків 17 червня 2017 р. "Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині"

Красиво та дещо сумно - такими враженнями переважно ділилися учасники цієї подорожі клубу НавколоUA після її завершення.

Екскурсія до Козельця 10 червня 2017 р. "Гетьманський шлях: Козелець, Батурин"

Славетним гетьманським шляхом від Козельця до Батурина проїхався Клуб мандрівників НавколоUA минулими вихідними. Шляхом останнього гетьмана Кирила Розумовського.

Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове 3-5 червня 2017 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". 2-й та 3-й дні.

Ранок другого дня смачної подорожі Бассарабією Клуб мандрівників НавколоUA знову зустрів у дорозі. Довелося пережити 10 км вибоїн на виїзді з Білгорода-Дністровського, але далі траса лише радувала.

Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове 3-5 червня 2017 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". День 1-й.

Еко-історико-гастрономічним вийшов цей тур Клубу мандрівників НавколоUA на південний захід Одеської області. Зустріч зі смачною Бессарабією почалася ще на під'їзді до Одеси...

Трипілля та затоплена церква під Ржищевом 27 травня 2017 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Напевно, це найвидовищніший маршрут з усіх тих, що є в арсеналі одноденних подорожей Клубу мандрівників НавколоUA. Протягом вихідного дня ми проїхалися уздовж високого правого берега Дніпра, відвідуючи найцікавіші історичні місця та найкращі оглядові майданчики.

Бальзаківськими місцями 20 травня 2017 р. "Бальзаківськими місцями"

218 років від дня народження Оноре де Бальзака Клуб мандрівників НавколоUA відзначив у подорожі бальзаківськими місцями Житомирщини. Почали з Верхівні, де письменник, закоханий в тутешню пані Евеліну Ганську, провів останні роки життя...

Райські сади Київщини: Олександрія, Буки 7 травня 2017 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

Цей звіт про поїздку Клубу мандрівників НавколоUA до Білої Церкви та Буків хотілось б почати з кінця, але не будемо порушувати хронологію. Отже, почали традиційно з "Олександрії"...

Корсунь-Шевченківський: бузковий бал на батьківщині Тараса 6 травня 2017 р. "Корсунь-Шевченківський: бузковий бал на батьківщині Тараса"

Є у світі місця, які варто відвідати у конкретний період часу. Одне з таких місць - Корсунь-Шевченківський. Адже, окрім давньої історії, розкішної архітектури та приголомшливих ландшафтів скелястих берегів Росі, тут є парк, в основі якого десятки сортів бузку.

В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія, день 3-й та 4-й 29 квітня-2 травня 2017 р. "В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія". День 3-й та 4-й.

Друга частина весняної подорожі Північним Причорномор'ям припала на гостинну та спекотну Херсонщину. Напевно, найяскравіші враження учасники отримали від візиту у Біосферний Заповідник Асканія-Нова ім. Ф. Фальц-Фейна...

 В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія, день 1-й та 2-й 29 квітня-2 травня 2017 р. "В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія". День 1-й та 2-й.

Найтриваліші вихідні у найгарнішу пору року - першу частину травневих свят Клуб мандрівників НавколоUA провів у надзвичайно насиченому турі Північним Причорномор'ям. Першу частину присвятили Миколаївщині...

Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич 15-17 квітня 2017 р. "Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич". День 3-й.

Весь третій день чарівної великодньої подорожі Прикарпаттям Клуб мандрівників НавколоUA присвятив писанковій столиці України - місту Коломия, що саме готувалось до свого писанкового фестивалю.

Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич 15-17 квітня 2017 р. "Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич". День 2-й.

Другий день великодньої подорожі Прикарпаттям в компанії Клубу мандрівників НавколоUA став найбільш насиченим подіями та емоціями.

Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич 15-17 квітня 2017 р. "Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич". День 1-й.

Ущент заповненими храмами, святково вбраними селами та абсолютно порожніми вулицями міст зустріло великоднє Прикарпаття учасників Клубу мандрівників НавколоUA.

Тур в музей Катерини Білокур і палац Закревських 8 квітня 2017 р. "Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських"

Дві епохи, дві постаті, дві історії сплелися у цих краях на схід від столиці. Так Клуб мандрівників НавколоUA об'єднав в одній подорожі найромантичніший період життя Тараса Шевченка XIX століття та квітчастий світ Катерини Білокур XX століття.

Тур до Житомира 1 квітня 2017 р. "Місто геніїв: неймовірний Житомир"

Вкотре Житомир переконливо доводить, що воно варте подорожі вихідного дня. В цьому нас вкотре переконав своїми розповідями про відомих людей, чиї долі пов'язані з Житомиром, кращий житомирський краєзнавець Георгій Мокрицький.

Тур в Жовкву 11-12 березня 2017 р. "Столиця Ренесансу: ідеальне місто Жовква".

У першу дводенну подорож сезону 2017 Клуб мандрівників НавколоUA вирушив на Львівщину. Прогулянка "ідеальним містом" Жовква почалася, звісно, із резиденції колишніх господарів міста Жолкевських.

СвятоКолодія (Масниці) в Українському селі 25 лютого 2017 р. На Масляну в етно-село.

Обряди, танці, вареники та настоянки - вже за традицією Клуб мандрівників НавколоUA відсвяткував Колодія (або Масницю) в етнографічному комплексі "Українське село".

Новорічні гостини в замках Східного Поділля 31 грудня 2016 р. - 2 січня 2017 р. Новорічні гостини в замках Східного Поділля. Частина 2-а.

Другий день спільної новорічної подорожі клубів НавколоUA та Doroga.UA Східним Поділлям був цілком присвячений Духовному трикутнику Побужжя, як інколи називають Летичівщину.

Новорічні гостини в замках Східного Поділля 31 грудня 2016 р. - 2 січня 2017 р. Новорічні гостини в замках Східного Поділля. Частина 1-а.

Три дні захопливих історій, цікавих знайомств та багатих смаків Сходного Поділля. Таким був клубний Новий рік в тих учасників Клубу мандрівників НавколоUA, хто вирішив відсвяткувати його спільно з колегами з Українського клубу автотуристів Doroga.UA.

Новорічна казка Волині 2017 31 грудня 2016 р. - 2 січня 2017 р. Новорічна казка Волині.

Повторити минулорічний успіх новорічної подорожі до Кременця та Дубно цього року зібралося кілька бувалих учасників Клубу мандрівників НавколоUA і велика кількість новачків з різних куточків України.

Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець 19-20 листопада 2016 р. "Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець". День 2-й.

Другий день подорожі ми цілком присвятили Дрогобичу. І цього часу нам було катастрофічно мало, адже це справді одне з найцікавіших міст Львівської області.

Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець 19-20 листопада 2016 р. "Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець". День 1-й.

Історичним соляним шляхом Галичини проїхався Клуб мандрівників НавколоUA, вдало скориставшись двома днями осінньої відлиги.

Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня 5 листопада 2016 р. "Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня"

Стільки разів проїжджали повз по дорозі в Качанівку, і ось нарешті Клуб мандрівників НавколоUA завітав у Прилуки.

Грецький Ніжин та героїчні Крути 22 жовтня 2016 р. "Грецький Ніжин та героїчні Крути"

Знову осінь, і знову Клуб мандрівників НавколоUA в Крутах та Ніжині. Вже традиційно почали цей тур з відвідання зворушливого меморіалу на місці героїчного бою купки юних українських патріотів з більшовицькою ордою поблизу залізничної станції "Крути".

Покрова на Хортиці 14-16 жовтня 2016 р. "Покрова на Хортиці". 2-й та 3-й дні.

Весь 2-й день подорожі ми присвятили Хортиці. Завдячуючи надзвичайно харизматичному екскурсоводу, ми в повній мірі змогли насолодитися і приголомшивими краєвидами Дніпра, і історичним фактажем, і байками з легендами, якими перенасичене навіть саме повітря острова.

Покрова на Хортиці 14-16 жовтня 2016 р. "Покрова на Хортиці". День 1-й.

Відзначати Покрову в козацькому краї вирушили ми 14 жовтня у спільний тур Клубу мандрівників НавколоUA та Українського клубу автотуристів Doroga.UA. І насамперед завітали до Дніпра.

Райські сади Київщини 2 жовтня 2016 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

Щиру і духмяну золоту осінь застали в Білій Церкві учасники Клубу мандрівників НавколоUA цієї теплої жовтневої неділі. Поверталися із морем вражень та повним багажником медових яблук.

Тур на Волинь 17-18 вересня 2016 р. "На Волинь крізь Тунель кохання". День 2-й.

Більшу частину другого дня подорожі на Волинь Клуб мандрівників НавколоUA присвятив Луцьку. На даху В'їзної вежі Луцького замку кликун (глашатай) Влад гучно привітав нас урочистим оголошенням та мелодією пісні "Волинь моя".

Тунель кохання, Клевань 17-18 вересня 2016 р. "На Волинь крізь Тунель кохання". День 1-й.

Із несподіваної зустрічі з потягом в "Тунелі кохання" почалася подорож на Волинь Клубу мандрівників НавколоUA спільно з клубом автотуристів Doroga.UA.

Затоплена церква, Гусинці 28 серпня 2016 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Цей спекотний літній день нам зробив історик, викладач та журналіст Олег Предаченко. Він мав організувати нам екскурсійну програму лише по Ржищеву, але врешті ми попросили його зустріти нашу групу ще у Трипіллі і провести з нами цілий день.

Тур Полтавщиною 20-21 серпня 2016 р. "Гоголівські містерії та Сорочинський ярмарок". День 2-й.

Другий день подорожі гоголівською Полтавщиною Клуб мандрівників НавколоUA зустрів на Івановій горі, у самому історичному серці Полтави.

Гоголівські містерії та Сорочинський ярмарок 20-21 серпня 2016 р. "Гоголівські містерії та Сорочинський ярмарок". День 1-й.

Колоритна, гостинна та смачна Полтавщина феєрично приймала Клуб мандрівників НавколоUA під час головної тутешньої події року, якою безумовно є Сорочинський ярмарок.

Буцький каньйон та трипільський заповідник 13 серпня 2016 р. "Буцький каньойн та трипільский заповідник"

Одна з найцікавіших природних пам'яток та одна з найбільших загадок української історії поєдналися в одному турі на Черкащину, що здійснив Клуб мандрівників НавколоUA.

Тур Богданові гостини: Черкаси, Чигирин, Холодний Яр 30-31 липня 2016 р. "Богданові гостини: Черкаси, Чигирин, Холодний Яр". День 2-й.

2-й день подорожі місцями Богдана Хмельницького ми присвятили Холодному Яру - патріотичному і дещо містичному місцю, де, за однією з версій, знайшов вічний спокій і сам Богдан.

Черкаси 30-31 липня 2016 р. "Богданові гостини: Черкаси, Чигирин, Холодний Яр". День 1-й.

Мальовнича природа, героїчна історія та небайдужі люди зробили незабутньою цю подорож Клубу мандрівників НавколоUA на Черкащину.

Замок Радомисль та Ягідний фестиваль 16 липня 2016 р. "Замок Радомисль та Ягідний фестиваль"

Захоплююча суботня поїздка Клубу мандрівників НавколоUA до історичного Радомишля. Дякуємо усім учасникам за компанію!

Легенди та пиво Чернігова 9 липня 2016 р. "Легенди та пиво Чернігова"

Що робити цілий день у Чернігові? Клуб мандрівників НавколоUA переконався, що історичне місто легенд та пива має безліч варіантів відповіді на це питання.

До Переяслава за вишиванками 2 липня 2016 р. "До Переяслава за вишиванками"

Чудовий літній день у старовинному Переяславі-Хмельницькому. Усе було цікаво, а головне - була компанія, що все це оцінила. Дякуємо вам, друзі!

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла 25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 4-й.

День прощання із Карпатами видався похмурим. Дорога додому була тривалою, але ми ще встигли завітати до колись популярного курорту Ворохта, щоб побачити довершену та бездоганну гуцульську церкву Різдва Богородиці...

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла 25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 3-й.

Весь третій день подорожі Клубу мандрівників НавколоUA минув під містичними знаками "Тіней забутих предків". Верховинці обожнюють цей геніальний фільм Сергія Параджанова та пишаються своєю участю у його створенні.

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла 25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 2-й.

Підкорення Говерли - це був другий день подорожі клубу НавколоUA гуцульськими Карпатами. Було важко, цікаво, весело та натхненно. До вершини України дійшли усі, хоч дехто і не вірив у свої сили.

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла 25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 1-й.

Дика природа, самобутня культура та смачна їжа - заради цих трьох головних унікальностей Гуцульщини Клуб мандрівників НавколоUA на чотири дні конституційних свят спорядився у гори.

Дворянська рапсодія 11 червня 2016 р. Дворянська рапсодія: Сокиринці, Качанівка, Тростянець.

Оптимізм, гарна компанія і позитивний настрій розганяють хмари! Дощі та грози весь день оминали учасників подорожі Клубу мандрівників НавколоUA кращими панськими садибами Чернігівщини.

Палаци Терещенків 4 червня 2016 р. "Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині"

Від останнього до першого - Клуб мандрівників НавколоUA відвідав усі чотири колишні садиби цукрозаводчиків Терещенко на Житомирщині.

Гетьманський шлях: Козелець, Батурин 28 травня 2016 р. "Гетьманський шлях: Козелець, Батурин"

Гетьманським шляхом від Козельця до Батурина проїхався Клуб мандрівників НавколоUA наввипередки із весняним дощиком, якому так і не вдалося нас наздогнати.

Бальзаківськими місцями 21 травня 2016 р. Бальзаківськими місцями.

Короткий, але яскравий фотозвіт про суботній тур Клубу мандрівників НавколоUA бальзаківськими місцями: палац у Верхівні, костел у Бердичеві, монастир босих кармелітів, музей Джозефа Конрада та ін.

Райськи сади Київщини: Олександрія, Буки 14 травня 2016 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

У природи немає поганої погоди. Ці слова з відомої пісні не раз злітали з вуст учасників весняної подорожі Клубу мандрівників НавколоUA квітучими й пахучими парками Київщини.

Українська Венеція Вилкове 7-9 травня 2016 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". 2-3 дні.

Туди, де Дунай зустрічається з Чорним морем, вирушили учасники Клубу мандрівників НавколоUA на другий день подорожі Бессарабією, щойно насолодилися сніданком під шум прибою в Затоці.

Українська Венеція Вилкове 7-9 травня 2016 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". День 1-й.

Гастро-алко-історичним туром охрестили учасники цю смачну весняну подорож до Бессарабії. Протягом трьох сонячних травневих днів ми відвідали найцікавіші місця на захід від Одеси.

Тур на Великдень: Чернівці, Буковина, замки Тернопілля 30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 4-й.

Навіть великі подорожі колись завершуються. Четвертий день туру "Буковинський Великдень та замки Тернопілля" став фінальним, але не менш цікавим, ніж попередні.

Тур на Великдень: Чернівці, Буковина, замки Тернопілля 30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 3-й.

Ранок третього дня великодньої подорожі учасники Клубу мандрівників НавколоUA зустріли в дивовижному місці серед зелених пагорбів на березі лебединого ставка...

Тур на Великдень: Чернівці, Буковина, замки Тернопілля 30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 2-й.

Краса віденської сецесії, смак традиційної буковинської кухні, важкі гірські стежинки серед букових лісів. Напевно, саме цей, другий день подорожі Буковиною, найбільше запам'ятається її учасникам.

Тур на Великдень: Чернівці, Буковина, замки Тернопілля 30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 1-й.

Буковина починається з Поділля. Вирушивши у великодню подорож на південний захід від Києва, Клуб мандрівників НавколоUA по дорозі завітав до Меджибожа та Хотинської фортеці.

Розлив Десни у Новгороді-Сіверському 23-24 квітня 2016 р. "Розлив Десни в Новгороді-Сіверському". День 2-й.

Новгород-Сіверський був головною метою 50-го ювілейного клубного виїзду, адже саме це місто на крайньому північному сході України рівно 7 років тому приймало наймасовіший в історії клубу 10-й виїзд.

Розлив Десни у Новгороді-Сіверському 23-24 квітня 2016 р. "Розлив Десни в Новгороді-Сіверському". День 1-й.

Разом веселіше! Ювілейний 50-й клубний виїзд Українського клубу автотуристів Doroga.UA об’єднав автомобілістів з "безлошадними" учасниками Клубу мандрівників НавколоUA. Як і 7 років тому, під час пам'ятного 10-го клубного виїзду, нас приймала Сіверська земля.

Екскурсія Київ телевізійний 17 квітня 2016 р. "Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA"

Друга подорож Клубу мандрівників НавколоUA в країну телебачення вийшла напрочуд камерною. То ж учасники мали максимум можливостей познайомитися з тим, як виникло, яким чином розвивалося та чого досягло українське телебачення.

Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських 16 квітня 2016 р. "Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських"

Дві старовинні поміщицькі садиби зустрічали нас у цей теплий квітневий день. Але найбільші враження учасники, напевно, отримали від творчості народної художниці Катерини Білокур, чию садибу-музей відвідали у Богданівці.

Замок Радомисль 10 квітня 2016 р. "Замок Радомисль: ексклюзивна екскурсія від господині замку!"

Неймовірно теплі враження залишило по собі особисте знайомство учасників Клубу мандрівників НавколоUA з хазяйкою замку Радомисль Ольгою Богомолець цієї неділі.

Палаци Терещенків 26 березня 2016 р. "Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині"

Клуб мандрівників НавколоUA зробив коло півднем Житомирщини, щоб побачити архітектурне надбання славетної родини цукрозаводчиків і меценатів Терещенків.

Масляна в Переяславі 13 березня 2016 р. В Переяслав на Масляну.

Фінальний день Масляної холодним вітром та натяком на сніг показав, що зима так просто не здається. Нам довелося спалити третю Марену, аби пересвідчитися, що весна таки настає!

Масляна 2016 (Колодія), Київ 12 березня 2016 р. На Масляну до страусів та в етно-село.

Масляна чи Колодія? Клуб мандрівників НавколоUA не з'ясовував, яке свято краще та аутентичніше, а відгуляв одразу на обидвох.

Тур на Закарпаття 6-8 березня 2016 р. "8 березня на Закарпатті: замки та вино". День 3-й.

Насиченим, урочистим та святковим був останній день березневої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA до Закарпаття.

Тур на Закарпаття 6-8 березня 2016 р. "8 березня на Закарпатті: замки та вино". День 2-й.

Другий, передсвятковий день весняної подорожі на Закарпаття видався напрочуд вологим. Ужгород зустрів рясним дощичком. Та натомість подарував кілька несподіванок і приємних моментів.

Тур на Закарпаття 6-8 березня 2016 р. "8 березня на Закарпатті: замки та вино". День 1-й.

Березнева подорож на Закарпаття відбулася у поки що не звичному для нас форматі - потягом з Києва та автобусом на місці. Але до цього нас просто спонукали святковий характер і винна тематика закарпатського туру.

Екскурсія Київ телевізійний 20 лютого 2016 р. Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA.

Усе українське телебачення - від витоків і ветеранів до надсучасних технологій і майбутніх шоу - побачили учасники унікального туру від Клубу мандрівників НавколоUA за 1 день.

Романтичні садиби під Києвом 14 лютого 2016 р. Романтичні садиби під Києвом.

День закоханих 14 лютого став формальним приводом для Клубу мандрівників НавколоUA вирушити в невеличкий тур курортними містечками та романтичними садибами на північний захід від Києва.

Новорічний тур 2016 31 грудня 2015 р. - 3 січня 2016 р. Новорічна казка Волині. Частина 2-а.

Друга половина фоторепортажу про "Новорічну казку Волині": чудова екскурсія по засніженому і сонячному Кременцю, поїздка у Вишневецький замок, а також відвідини Тараканівського форту насамкінець.

Новорічний тур 2016 31 грудня 2015 р. - 3 січня 2016 р. Новорічна казка Волині. Частина 1-а.

Ми знали, що Новий рік в Дубно та Кременці - це буде круто. Але ми не очікували на таку надзвичайно зворушливу емоційну реакцію наших одноклубників. Це було просто море позитиву!

Екскурсія до Житомиру 12 грудня 2015 р. На орбіту Житомира.

Похмура груднева погода не завадила Клубу мандівників НавколоUA надзвичайно цікаво провести вихідний день в гостинному обласному центрі неподалік Киева.

Бальзаківськими місцями 28 листопада 2015 р. Бальзаківськими місцями.

"Україна починається в Бердичеві", - кілька разів чули ми цю фразу Оноре де Бальзака під час подорожі бальзаківськими місцями з клубом НавколоUA.

Дахи Львова 14-15 листопада 2015 р. "Золота підкова" та ніч таємниць у Львові".

Два сухі сонячні осінні дні на Львівщині - як на замовлення Клубу мандрівників НавколоUA. Подяка "Кумпель-туру" за допомогу в організації цієї подорожі. Та до зустрічі з учасниками у нових турах!

Переяслав-Хмельницький 7 листопада 2015 р. До Переяслава за тканками.

У Переяславі-Хмельницькому нас запевнили, що саме звідси походить поняття "Україна", хоча місто асоціюється з Переяславською радою, з якої почалося загарбання українських земель Росією, про що досі нагадують радянські пам'ятники.

Батурин 31 жовтня 2015 р. Гетьманський шлях: Козелець, Батурин.

Останні барви осені та красиві легенди, історії кохання та фантастичних кар'єрних злетів - все це було під час нашої суботньої поїздки "Гетьманський шлях: Козелець, Батурин".

Ніжин 17 жовтня 2015 р. Грецький Ніжин та героїчні Крути.

Смачний тур до Ніжина минулої суботи подарував учасникам багато емоцій та несподіванок. Дякуємо всім, хто провів цей сонячний осінній день разом з нами!!

Парк Олександрія, Біла Церква 10 жовтня 2015 р. Райські сади Київщини: Олександрія, Буки.

Осінні барви парку "Олександрія", неймовірна архутектура маєтку Суслових в Буках та насичені смаки плодів райського "Саду Мур". Такою була суботня подорож Клубу мандрівників НавколоUA до Білої Церкви.

Миргород 3-4 жовтня 2015 р. "Гоголівська Полтавщина".

Поспілкуватися з Гоголем та героями його творів, взяти участь у обрядах українського весілля, до відвалу наїстися борщів, вареників й галушок, а також насолодитися традиційними напоями змогли протягом двох днів учасники туру на Полтавщину.

Переяслав-Хмельницький 3 жовтня 2015 р. До Переяслава за тканками.

Цієї суботи зазвичай спокійне життя Переяслава-Хмельницького було порушено численними гостями міста, які приїхали на фестиваль майстрів "Переяславський ярмарок".

Сокиринці 19 вересня 2015 р. Дворянська рапсодія: Сокиринці, Качанівка, Тростянець.

У суботу ми проїхалися нашими улюбленими дворянськими садибами: загадкові й трохи сонні Сокиринці, помпезна й фотогенічна Качанівка, неймовірний Тростянець з тисячами ароматів.

Райські сади Київщини: Олександрія, Буки 19 вересня 2015 р. Райські сади Київщини: Олександрія, Буки.

Відмінну погоду подарувала осінь нашому Клубу мандрівників в суботу - ніби спеціально для поїздки по парках Київщини, під час якої було ще багато приємних несподіванок.

Гетьманський шлях 12 вересня 2015 р. Гетьманський шлях: Козелець, Батурин.

Прекрасний вихідний день в подорожі по гетьманських місцях від Козельця до Батурина. На цей раз ми трохи розбавили гетьманську тему Миклухо-Маклаєм...

12 вересня 2015 р. В Коростень на Фестиваль дерунів.

Оскільки таку яскраву подію, як Фестиваль дерунів, ми пропустити не могли, тому веселою й дружньою компанією вирушили до Коростеня.

Замок Радомисль 29 серпня 2015 р. Замок Радомисль та Українське село.

Є перевірений рецепт, як приємно провести суботу. Встаємо не надто рано, рухаємося по житомирській трасі та звертаємо в містечко Радомишль на пошуки казкового замку.

Сорочинський ярмарок 22 серпня 2015 р. До Гоголя на Сорочинський ярмарок.

Сорочинський ярмарок зустрів нас, як і обіцяв класик - яскраво, строкато й гамірно. Чого тут тільки не було - вишиванки, віночки, намиста, горщики, кошики, пряники, бублики ... Людей - ціла річка, та всі красиві й нарядні, як і належить на головному ярмарку країни.

Кам'янець-Подільський 22-24 серпня 2015 р. Вежі й каньйони Поділля: Кам'янець, Хотин, Бакота. 2-й та 3-й дні.

Другий день клубного виїзду "Вежі й каньйони Поділля" став медитативно-релаксаційним. Наші машини залишилися відпочивати на паркінгу, а ми вирушили на річкову прогулянку Дністром на теплоході "Буковина"...

Кам'янець-Подільський 22-24 серпня 2015 р. Вежі й каньйони Поділля: Кам'янець, Хотин, Бакота. День 1-й.

Яскраво, масштабно, шалено красиво! Емоції переповнюють після завершення клубного виїзду в Кам'янець-Подільський й околиці Клубу мандрівників НавколоUA.

Сокиринці 15 серпня 2015 р. Дворянська рапсодія: Сокиринці, Качанівка, Тростянець.

Тим, хто подорожував з нами в цю суботу по садибах Чернігівщини, пощастило тричі...

Переяслав-Хмельницький 15 серпня 2015 р. В Переяслав за тканками.

Ще один чудовий вихідний в компанії чарівних дівчат в Переяслав-Хмельницькому пролетів легко і непомітно!..

Кременець 1-2 серпня 2015 р. Ніч у Дубенському замку. День 2-й.

Завдяки комфортній ночівлі в готелі "Візит", ранок видався не тільки сонячним, але й бадьорим, незважаючи на пізню екскурсію напередодні. Вирушаємо до Кременця ...

Дубно 1-2 серпня 2015 р. Ніч у Дубенському замку. День 1-й.

... в кінці дня, після вечері, нас зустрічав нічний Дубенський замок і його мешканці, які перевтілилися в історичних персонажів. Атмосферу вони змогли створити приголомшливу!

Батурин 25 липня 2015 р. Гетьманський шлях: Козелець, Батурин.

Поспішаємо поділитися враженнями та фотографіями з нашої невеликої, але яскравої подорожі у Козелець та Батурин з клубом НавколоUA.

Качанівка 18 липня 2015 р. Дворянська рапсодія: Сокиринці, Качанівка, Тростянець.

Вже вдруге ми прокотилися цим насиченим враженнями маршрутом, захоплюючись спадщиною старовинних аристократичних родів Галаганів, Тарновських та Скоропадських.

Замок Радомисль 11 липня 2015 р. Замок Радомисль та Ягідний фестиваль.

Піднесене й земне у одній подорожі! Тур в Радомишль з відвідуванням ягідного фестивалю в Костівцях пройшов чудово, незважаючи на підступи погоди.

Свято Івана Купала 4-5 липня 2015 р. Свято Івана Купала на Чернігівщині.

Купальський клубний виїзд по Чернігівщині приніс учасникам море вражень і приємну втому. Купальська ніч не обійшлася без пригод, але все закінчилося гаразд.

Тур в Переяслав-Хмельницький 27 червня 2015 р. В Переяслав за тканками.

27, 26 або 24? Самі жителі Переяслава-Хмельницького не можуть точно сказати, скільки музеїв в їх невеликому містечку, який пам'ятає князя Володимира Мономаха, гетьмана Богдана Хмельницького, філософа Григорія Сковороду і поета Тараса Шевченка.

Заповідник Качанівка 13 червня 2015 р. Дворянська рапсодія: Сокиринці, Качанівка, Тростянець.

Чудова погода, гарний настрій, приємна компанія, чудова архітектура, розкішні ландшафти та кращі екскурсоводи - все це було протягом одного насиченого дня, 13 червня.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13