Новини Клубу

 ›  Новини Клубу
Екскурсія Мистецькі садиби Чернігівщини 10 липня 2021 р. "Мистецькі садиби Чернігівщини"

Три осередки української культури відвідав Клуб мандрівників НавколоUA під час мистецької подорожі Чернігівщиною. Тут, поблизу Ніжина, переплелися долі кількох корифеїв літературного, образотворчого і театрального мистецтва.

Екскурсія в Міжріченський парк 27 червня 2021 р. "На чорниці до заплави Десни в Міжріччі"

Дика природа Чернігівського Полісся знову покликала в дорогу учасників Клубу мандрівників НавколоUA до околиць Міжрічинського регіонального ландшафтного парку.

Трипілля та затоплена церква під Ржищевом 5 червня 2021 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Колоною автівок з клубними прапорцями проїхалися вздовж правого берега Дніпра учасники Клубу мандрівників НавколоUA, щоб побачити найкращі панорами з дніпровських круч та здійснити річкову прогулянку на катері.

На первоцвіти до Холодного Яру 20 березня 2021 р. "На первоцвіти до Холодного Яру"

Цю коротку мить весни, коли сніг ще не до кінця зійшов, але на проталинах вже біліють перші ніжні квіти, Клуб мандрівників НавколоUA провів на лісових стежках Холодного Яру.

Поліська Масниця в Міжріччі 13 березня 2021 р. "Поліська Масниця в Міжріччі"

На зустріч із поліською весною вирушив Клуб мандрівників НавколоUA під час цьогорічних масляних вихідних, не злякавшись снігопаду, що пройшов напередодні.

Романтичний Богуслав і містична Тотоха 7 березня 2021 р. "Романтичний Богуслав і містична Тотоха"

Гарна та весела компанія мандрівниць зібралася напередодні 8 березня, щоб відвідати весняну Богуславщину з її видовищними пейзажами, історичними пам'ятками, місцями сили та цікавими жіночими історіями.

Олені Залісся та тури Беремицького 20 лютого 2021 р. "Олені "Залісся" та тури "Беремицького"

Багато снігу та легкий мороз – найкращі умови для відвідування парків природі з метою спостереження за дикими тваринами. Саме за таких сприятливих умов відбулася перша подорож Клубу мандрівників НавколоUA сезону 2021 року.

Екскурсія в Білу Церкву 3 жовтня 2020 р. "Райські сади Київщини: Біла Церква та "Олександрія"

Самісенький початок золотої осені застав Клуб мандрівників "НавколоUA" в Білій Церкві. Парк "Олександрія" лише почав вдягатися в жовте і червоне, і мінлива жовтнева погода гарно доповнювала емоції від сімейних історій графської родини Браницьких.

Гетьманський шлях: Козелець, Батурин 19 вересня 2020 р. "Гетьманський шлях: Козелець, Батурин"

Гетьманським шляхом родини Розумовських проїхався днями Клуб мандрівників "НавколоUA".

 Вересові пустища на казкових болотах Міжріччя 13 вересня 2020 р. "Вересові пустища на казкових болотах Міжріччя"

Кожна подорож Клубу мандрівників НавколоUA до Міжрічинського регіонального ландшафтного парку обов'язково має свої особливі цікавинки та сюрпризи відповідно до сезону.

Змієві вали та Васильківські Карпати 12 вересня 2020 р. "Змієві вали та Васильківські Карпати"

Найцікавіші природні та рукотворні дива Васильківщини побачили учасники суботньої подорожі Клубу мандрівників "НавколоUA" вздовж Змієвих валів на південь від Києва.

Казкове село і приватна виноробня: гастроподорож Київщиною 30 серпня 2020 р. "Казкове село і приватна виноробня: гастроподорож Київщиною"

Оновлений еногастрономічний маршрут Київщиною від Клубу мандрівників НавколоUA знову зібрав велику компанію поціновувачів смачних історій і п'янких дегустацій.

Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак 23 серпня 2020 р. "Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак"

На День прапора припала друга частина подорожі Клубу мандрівників НавколоUA вздовж правого берега Дніпра. Це патріотичне свято ми відзначили у Трахтемирові – на батьківщині української ідентичності, як його влучно назвав наш гід Дмитро Іванов.

 Трипілля та затоплена церква під Ржищевом 22 серпня 2020 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Протягом двох святкових днів Клуб мандрівників НавколоUA мандрував найгарнішими локаціями вздовж правого берега Дніпра. Нашим провідником від Трипілля до Ржищева і Балико-Щучинки цього разу була талановита київська гідеса Алла Михайленко.

Буцький каньйон та трипільський заповідник 8 серпня 2020 р. "Буцький каньйон та трипільський заповідник"

Фірмові краєвиди Буцького каньойну плюс унікальні експонати трипільського музею – виходить ідеальний маршрут вихідного дня по Черкащині. Вже вдруге цього сезону Клуб мандрівників НавколоUA провів по ньому дружну колону автотуристів.

Змієві вали та Васильківські Карпати 1 серпня 2020 р. "Змієві вали та Васильківські Карпати"

Перша тестова подорож Клубу мандрівників НавколоUA новим маршрутом "Змієві вали та Васильківські Карпати" зібрала команду любителів історії, природи та гострих відчуттів.

Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці 25 липня 2020 р. "Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці"

Все ще довгі світлові дні та приємна не спекотна погода кінця липня – ідеальні умови для автопробігу найгарнішими палацово-парковими комплексами Чернігівщини, який здійснив цього разу Клуб мандрівників НавколоUA.

Екскурсія в Чорнобиль 18 липня 2020 р. "Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1"

Після зняття усіх карантинних обмежень на відвідування Зони відчуження Чорнобильської АЕС Клуб мандрівників НавколоUA нарешті зміг організувати довгоочікувану чорнобильську подорож, яка планувалася ще на квітень.

Екскурсія На чорниці до заплави Десни в Міжріччі 11 липня 2020 р. "На чорниці до заплави Десни в Міжріччі"

8 екіпажів зібрала цього разу автомобільна подорож Клубу мандрівників НавколоUA до Міжріччя Дніпра і Десни у пошуках лісових ягід та незвичайних вражень.

Екскурсія Мистецькі садиби Чернігівщини 04 липня 2020 р. "Творчі садиби Чернігівщини"

Чарівними місцями Чернігівського Полісся, що надихали багатьох українських митців, проїхався минулими вихідними Клуб мандрівників НавколоUA у своєму карантинному автоформаті. Головною метою були численні тутешні садиби-музеї письменників, поетів, художників і театральних діячів, які ми назвали мистецькими садибами.

Коростишівські каньйони та фестиваль петуній в Добропарку 27 червня 2020 р. "Коростишівські каньйони та фестиваль петуній в "Добропарку"

Сонце, камінь, вода і багато зелені було під час подорожі Клубу мандрівників НавколоUA до гранітної країни зі столицею в Коростишеві. Нашою головною метою цього разу були прохолодні та прозорі водойми, що утворилися на місці відпрацьованих гранітних кар'єрів Коростишівщини.

Буцький каньйон та трипільський заповідник 20 червня 2020 р. "Буцький каньйон та трипільський заповідник"

Одним з найскладніших та водночас найцікавіших своїх одноденних маршрутів вважає Клуб мандрівників НавколоUA подорож Західною Черкащиною до Буцького каньйону і Трипільського заповідника.

На орхідеї до заплави Десни в Міжріччі 14 червня 2020 р. "На орхідеї до заплави Десни в Міжріччі"

Цілий день цього разу Клуб мандрівників НавколоUA присвятив післякарантинній автоподорожі в Міжріччя Дніпра і Десни. Відомий еколог Андрій Сагайдак провів нас екостежками з найгарнішими краєвидами Десни та дерев'яними кладками між купинами Бондарівського болота.

Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак 06 червня 2020 р. "Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак"

Перший день справжнього довгоочікуваного літа Клуб мандрівників НавколоUA провів у мальовничих місцях над Дніпром, які називають Канівськими горами або "Голлівудом над Дніпром".

Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак 23 травня 2020 р. "Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак"

Близько 30 тисяч кроків піших прогулянок Трахтемирівським півостровом нарахували крокоміри учасників першої посткарантинної подорожі Клубу мандрівників НавколоUA у відродженому автомобільному форматі.

Автомандри Україною Увага, #післякарантин!

Усі ми зачекалися покращення епідемічної ситуації, послаблення карантинного режиму та можливості вільно подорожувати Україною. До зняття обмежень із міжміських пасажирських перевезень ми пропонуємо формат автотурів!

Подорожі Клубу мандрівників НавколоUA під час карантину Подорожі Клубу мандрівників НавколоUA під час карантину

Друзі, від сьогодні і попередньо до 22 травня ми працюємо з дотриманням режиму карантину, але у звичному графіку.

Романтичний Богуслав і містична Тотоха 08 березня 2020 р. "Романтичний Богуслав і містична Тотоха"

Святкова подорож Клубу мандрівників НавколоUA на 8 березня відбулася суто в жіночій компанії. Метою була Богуславщина, з якою пов'язано багато жіночих історій.

На Масницю до етносела 01 березня 2020 р. "На Масницю до етносела"

А ось і короткий фотозвіт про святкування Колодія в етнографічному комплексі "Українське село" разом з клубом мандрівників НавколоUA.

Соромітницькі вечорниці, Коростишів 15 лютого 2020 р. "Соромітницькі вечорниці в "Поліській хаті" + Коростишів"

Вже вдруге Клуб мандрівників НавколоUA здійснив подорож на Коростишівщину - край гранітних скель, соснових лісів, творчіх людей та смачних дерунів.

Олені Залісся і тури Беремицького 1 лютого 2020 р. "Олені "Залісся" та тури "Беремицького"

Хто б міг подумати, що ця подорож, яку Клуб мандрівників "НавколоUA" спеціально спланував на найхолоднішу пору року, виявиться практично весняною! Адже саме взимку найкраще відвідувати природні парки для спостереження за тваринами...

Київ телевізійний: Хрещатик-26, Олівець та FILM.UA 25 січня 2020 р. "Київ телевізійний: Хрещатик-26, "Олівець" та FILM.UA"

Весь шлях українського телебачення та радіо від зародження до сучасності прослідкували учасники екскурсійної програми "Київ телевізійний" від Клубу мандрівників НавколоUA.

Нове Різдво на Фастівщині 25 грудня 2019 р. "Нове Різдво на Фастівщині"

Перше українське Різдво 25 грудня Клуб мандрівників НавколоUA відзначив на Фастівщині, яка є одним з головних центрів католицизму Центральної України.

Соромітницькі вечорниці в Поліській хаті 8 грудня 2019 р. "Соромітницькі вечорниці в "Поліській хаті" + Коростишів"

Груднева подорож Клубу мандрівників НавколоUA на Коростишівщину стала дещо спонтанною, оскільки була позаплановою.

Екскурсія Грецький Ніжин та героїчні Крути 19 жовтня 2019 р. "Грецький Ніжин та героїчні Крути"

"Огіркове" місто Ніжин та його околиці стали метою подорожі Клубу мандрівників НавколоUA у розпал теплої золотої осені.

Золота осінь у Тростянці та Качанівці, 2019 6 жовтня 2019 р. "Золота осінь у Тростянці та Качанівці"

Весь спектр своїх осінніх фарб, від червоного до зеленого, продемонстрували Клубу мандрівників НавколоUA найкращі парки Чернігівщини на нашому традиційному маршруті "Дворянська рапсодія".

Тур в Соледар та Бахмут 21-22 вересня 2019 р. "Сіль та шампанське: Святогірськ, Слов'янськ, Бахмут". День 2-й.

Другий день подорожі Клубу мандрівників НавколоUA на Донеччину учасники провели переважно під землею, і цього разу регіон повністю виправдав стале уявлення про себе як про край гірняків.

Тур в Святогірськ та Словянськ 21-22 вересня 2019 р. "Сіль та шампанське: Святогірськ, Слов'янськ, Бахмут". День 1-й.

Донеччина – це справжня Україна! У цьому переконалися учасники Клубу мандрівників НавколоUA за два дні подорожі, яка зруйнувала багато стереотипів про край териконів та суворих шахтарів.

Кам'яне cело та столиця Поліської січі 7 вересня 2019 р. "Кам'яне cело" та столиця "Поліської січі"

Вересень - місяць, коли цвіте верес. У цьому на власні очі переконалися учасники Клубу мандрівників НавколоUA під час подорожі на Полісся.

Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила 31 серпня 2019 р. "Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила"

Викладаємо фотозвіт про історико-гастрономічну подорож Клубу мандрівників НавколоUA південними околицями Києва.

Екскурсія в Седнів та дегустація сирів 25 серпня 2019 р. "Місто муз над річкою Снов"

Вже вдруге за це літо Клуб мандрівників НавколоUA побував у мальовничому та поетичному Седневі на Чернігівщині. Одного рейсу просто не вистачило, щоб задовольнити бажання усіх наших одноклубників, які є справжніми поціновувачами української історії, культури та гастрономії.

Трипілля та затоплена церква під Ржищевом 11 серпня 2019 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Фантастичний день з прекрасними дніпровськими краєвидами та захопливими історіями провів Клуб мандрівників НавколоUA у компанії кращого ржищівського гіда - історика, краєзнавця, викладача, журналіста, письменника і волонтера Олега Предаченка.

Тур Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, Дуга-1 11 серпня 2019 р. "Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1"

Цього разу про нашу поїздку "Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1" звітуємо очима нашої одноклубниці Ганни Тарасової з її тонким і влучним поглядом.

Екскурсія в Седнів та дегустація сирів 10 серпня 2019 р. "Місто муз над річкою Снов"

Красиве та історичне селище Седнів над чарівною річкою Снов стало метою літньої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA на Чернігівщину. Це один з кращих маршрутів вихідного дня у теплу пору року.

Винний тур Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила 27 липня 2019 р. "Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила"

Перший еногастрономічний туристичний маршрут проклав на Київщині Клуб мандрівників НавколоUA. Подорож Бояркою, Ясногородкою, Бобрицею та Милою об'єднала поціновувачів місцевої історії, локальної гастрономії та крафтового виноробства.

Купала на Голубих озерах та нетиповий Чернігів, 2019 6-7 липня 2019 р. "Купала на Голубих озерах та нетиповий Чернігів". День 2-й.

Другий день купальської подорожі Клуб мандрівників НавколоUA цілком присвятив огляду Чернігова, при чому з нестандартних боків.

Купала на Голубих озерах та нетиповий Чернігів 2019 6-7 липня 2019 р. "Купала на Голубих озерах та нетиповий Чернігів". День 1-й.

Вихідні на Купальські свята Клуб мандрівників НавколоUA знову провів на Чернігівщині.

Дворянська рапсодія: Качанівка, Сокиринці, Тростянець 22 червня 2019 р. "Дворянська рапсодія: Качанівка, Сокиринці, Тростянець"

Один з найдовших та найспекотніших днів року, 22 червня, Клуб мандрівників НавколоUA провів у затінку кращих парків та у прохолоді найкрасивіших палаців Чернігівської області.

Гетьманський шлях: Козелець, Батурин 8 червня 2019 р. "Гетьманський шлях: Козелець, Батурин"

350-річчя гетьманської столиці Батурина клуб мандрівників НавколоUA відзначив поїздкою Гетьманським шляхом родини Розумовських.

Трипілля та затоплена церква під Ржищевом 1 червня 2019 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Перший день літа Клуб мандрівників НавколоUA провів у подорожі вздовж дніпровських круч на південь від Києва.

Екскурсія в Чорнобиль і Припять 25 травня 2019 р. "Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1"

Перша подорож Клубу мандрівників НавколоUA до Зони відчуження Чорнобильської АЕС зібрала наших найсміливіших одноклубників і шукачів пригод.

Голлівуд над Дніпром: Канів та озеро Бучак 30 квітня 2019 р. "Голлівуд над Дніпром: Канів та озеро Бучак"

Під час поїздки до Канева учасники Клубу мандрівників НавколоUA мали можливість відчути весь спектр емоцій та отримати весь спектр вражень, які тільки можуть подарувати тутешні дніпровські кручі.

Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів, день 2-й 20-21 квітня 2019 р. "Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів", день 2-й.

Другий день подорожі клубу НавколоUA на Сіверщину розпочався у Спасо-Преображенському монастирі Новгорода-Сіверського під звуки дзвонів, адже це була Вербна неділя.

Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів, день 1-й 20-21 квітня 2019 р. "Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів", день 1-й.

Теплий весняний настрій, яскраві панорамні картинки та смачні гастрономічні враження подарувала учасникам Клубу мандрівників НавколоUA дводенна поїздка на Сівершину вздовж Десни.

Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських 13 квітня 2019 р. "Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських"

Тарас Шевченко та Катерина Білокур - долі цих двох видатних народних митців, що жили у різні часи, переплелися на яготинському маршруті Клубу мандрівників НавколоUA.

На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи 6 квітня 2019 р. "На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи"

Першу квітневу подорож року Клуб мандрівників НавколоUA вже за традицією присвятив природі Полісся. Але якщо минулоріч нам довелося шукати первоцвіти в хуртовинах та долати болото по кризі, то цього разу мали можливість сповна насолодитися відчуттям пробудження природи!

Фото поїздки Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями, день 3-й 08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 3-й.

І ось настав фінальний день березневої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA в Одесу. Цей теплий і сонячний ранок дуже хотілося продовжити у сонному і дивовижно безлюдному центрі міста, тож першої екскурсійної точки розслаблено дістатися пішки.

Поїздка Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями, день 2-й 08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 2-й.

Цілий день в Одесі! Оскільки більшість учасників цієї березневої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA вже неодноразово тут бували, для пішохідної екскурсії містом, замість традиційної обзорки, ми обрали незвичайний формат архітектурної прогулянки.

Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями, день 1-й. 08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 1-й.

Із задоволенням згадуємо нашу архітектурно-гастро-винну подорож до березневої Одеси! Цьогорічне 8 березня стало для Клубу мандрівників НавколоUA справді Жіночим днем, якщо подивитися на склад нашої веселої компанії.

Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів, день 3-й 30 грудня 2018 р. - 1 січня 2019 р. "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів", день 3-й

В останній день новорічної подорожі Клуб НавколоUA цілком занурився у різдвяну атмосферу Львова. Біля монумента королю Данилі Галицькому нас зустріла наш улюблений львівський гід Наталя Зубик, яка завжди має нестандартний погляд на ті речі, які, здавалося б, давно знайомі.

Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів, день 2-й 30 грудня 2018 р. - 1 січня 2019 р. "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів", день 2-й

Другий день ми почали з відвідання Крехова - з його дерев'яною церквою Св. Параскеви XVII-XVIII, що має залишки чудових розписів тих часів, та більш відомим Крехівським монастирем Св. Миколая Отців Василіян, що оточений потужними оборонними мурами.

Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів, день 1-й 30 грудня 2018 р. - 1 січня 2019 р. "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів", день 1-й

Цього разу Новий рік ми поїхали зустрічати на Львівщину, що відома насамперед замками "Золотої підкови". З потяга одразу ж попрямували до Золочева, де вже чекав живий камін та накритий стіл у замковому ресторані "Равелін".

Покрова в Холодному Яру, день 3-й 13-15 жовтня 2018 р. "Покрова в Холодному Яру", день 3-й

Попрощавшись із Холодним Яром біля символічного козацького Склика, Клуб мандрівників НавколоUA вирушив за новими пригодами. Наступною нашою метою стало містечко Кам'янка, яке ще за радянських часів перетворили на місто-музей як колишній південний осередок декабристського руху, а також місто Пушкіна та Чайковського.

Покрова в Холодному Яру, день 2-й 13-15 жовтня 2018 р. "Покрова в Холодному Яру", день 2-й

Другий день подорожі Чигиринщиною Клуб мандрівників НавколоUA цілком присвятив легендарному Холодному Яру. Нашою провідницею його тінистими стежками, прохолодними ярами та балками стала еколог та громадська активістка Ольга Галушко.

Покрова в Холодному Яру, день 1-й 13-15 жовтня 2018 р. "Покрова в Холодному Яру", день 1-й

В Україні багато популярних козацьких місць, де гідно відзначають Покрову, але Клуб мандрівників НавколоUA обрав не надто розкручену Чигиринщину та Холодний Яр. І ми переконалися, що це одне з найпатріотичніших місць України, де козацький дух живий з часів Богдана Хмельницького.

Райські сади Київщини: Олександрія, Буки 22 вересня 2018 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

Останнє вересневе тепло стало у нагоді учасникам подорожі Клубу мандрівників НавколоUA до Білої Церкви та Буків, адже цей парковий маршрут проходить переважно просто неба.

Український модерн: шляхами Сластіона 15 вересня 2018 р. "Український модерн: шляхами Сластіона"

Вдалою авантюрою, як для учасників, так і для організаторів стала перша подорож Клубу мандрівників НавколоUA спільно з проектом "Школи Лохвицького земства" на пошуки українського модерну на Полтавщині.

Древлянський манівець: деруни, Бункер Сталіна та Миклухо-Маклай 2 вересня 2018 р. "Древлянський манівець: деруни, "Бункер Сталіна" та Миклухо-Маклай"

Власний міні-фестиваль дерунів у Коростені традиційно влаштував своїм учасникам Клуб мандрівників НавколоUA у перших числах вересня, оскільки безпосередньо під час Міжнародний фестиваль дерунів повноцінну екскурсійну програму забезпечити нереально.

Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та Колоніст. День 3-й. 24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 3-й.

Місто Ізмаїл, як головна база цьогорічної бессарабської подорожі Клубу мандрівників НавколоUA, також не залишилось без нашої уваги. Ще напередодні ми відзначили відремонтовані центральні вулиці, гарну вечірню підсвітку та надзвичайно активне нічне життя - справжній українсьий Лас-Вегас!

Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та Колоніст. День 2-й. 24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 2-й.

Хоч маршрут бессарабської подорожі Клубу мандрівників НавколоUA цього разу був суто винний, ми не змогли оминути й найцікавіших історичних та природних пам'яток цього колоритного краю...

Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та Колоніст. День 1-й. 24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 1-й.

Енотуризм виноробними регіонами України лише зароджується, і перші кроки на цьому шляху зробив Клуб мандрівників НавколоUA, вирушивши до Бессарабії під час сезону збирання винограду. Триденний маршрут охопив чотири виноробні та ще кілька цікавих об'єктів по дорозі.

Трипілля та затоплена церква під Ржищевом 11 серпня 2018 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

80 кілометрів кращих дніпровських пейзажів побачили учасники традиційної літньої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA вздовж правого берега Дніпра.

Буцький каньйон та трипільский заповідник 28 липня 2018 р. "Буцький каньйон та трипільський заповідник"

Природна, архітектурна та історична перлини Черкащини були метою чергової літньої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA. Її візитівкою став Буцький каньйон, чия краса і популярність значно випереджають стан туристичної інфраструктури селища Буки.

Замок Радомисль та Ягідний фестиваль 2018 14 липня 2018 р. "Замок Радомисль та Ягідний фестиваль"

Літню подорож до замку-музею "Радомисль" Клуб мандрівників НавколоUA вже традиційно присмачив історичними екскурсами та сезонними ягодами.

Купала на Голубих озерах і зелені сцени Чернігова 7-8 липня 2018 р. "Купала на Голубих озерах і зелені сцени Чернігова", день 2-й.

Ранок другого дня купальської подорожі клубу НавколоUA учасники зустріли у затишку готелю "Reikartz". Кращий готель Чернігова підтвердив своє реноме зокрема і тим, як оперативно та з розумінням відреагував на раптову зміну нашого графіка.

Купала на Голубых озерах и зеленые сцены Чернигова 7-8 липня 2018 р. "Купала на Голубих озерах і зелені сцени Чернігова", день 1-й.

Святкова купальська подорож цього разу відбулася в суто автомобільному форматі, як в старі добрі часи. В маленькій колоні були дві власні автівки учасників та орендований Volkswagen Golf від компанії AVIS Ukraine.

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла 28 червня - 1 липня 2018 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 4-й.

І коротенько про останній день казкової подорожі клубу НавколоUA до гуцульських Карпат. Переважно це була дорога додому. Але ми встигли завітати до Ворохти і галасливого Яремче.

Слідами забутих предків: Верховина та Говерла 28 червня - 1 липня 2018 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 3-й.

Автентика та містика Гуцульщини стали темами наступного дня нашої подорожі до Верховини. Відповідний настрій з самого ранку задав Музей Хата Гражда та його хранителька Василина Зеленчук, адже саме тут Параджанов знімав фільм "Тіні забутих предків".

Слідами забутих предків: Верховина та Говерла 28 червня - 1 липня 2018 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 2-й.

Другий день подорожі до Гуцульщини став серйозним випробуванням на фізичну витривалість. Попри несприятливий прогноз погоди і штормове попередження ми з самого ранку вирушили на вершину найвищої гори України.

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла 28 червня - 1 липня 2018 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 1-й.

Красивий та містичний гуцульський край протягом 4-х вихідних зачаровував учасників Клубу мандрівників НавколоUA на День Конституції.

На орхідеї до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи 10 червня 2018 р. "На орхідеї до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи"

Багато природи і трохи історії - приблизно так Клуб мандрівників НавколоUA спланував свою нову подорож до міжріччя Дніпра і Десни.

Трипілля та затоплена церква під Ржищевом 2 червня 2018 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Один з кращих літніх маршрутів клубу НавколоUA неподалік від Києва – подорож дніпровськими кручами до Ржищева. Ми проклали його більше 10 років тому і з тих пір виїжджаємо чи не щороку...

Екскурсія в Богуслав 12 травня 2018 р. "Бузковий бал та давні міста Поросся"

Два давньоруських міста на гранітних берегах річки Рось подарували безліч яскравих вражень учасникам нової подорожі Клубу мандрівників НавколоUA на південь від Києва.

Буковина та замки Тернопілля 2018 28 квітня - 1 травня 2018 р. "Буковина та замки Тернопілля". Дні 3-й та 4-й.

Найвидовищніша панорама Дністра, що кільцем обіймає містечко Заліщики, відкрила третій день подорожі Клубу мандрівників НавколоUA Буковиною і Тернопіллям...

Поїздка на Буковину та Тернопілля 28 квітня - 1 травня 2018 р. "Буковина та замки Тернопілля". Дні 1-й та 2-й.

Замки та гори, міста і села, буковинська та подільська кухня, а також безліч цікавих історій було на травневому маршруті Клубу мандрівників НавколоUA Буковиною і Тернопіллям.

Тур на Шацькі озера 7-9 квітня 2018 р. "Великодня Волинь: до Шацьких озер крізь "Тунель кохання". День 3-й.

Ранок останнього дня волинської подорожі Клубу мандрівників НавколоUA найсміливіші з учасників розпочали з водних процедур у поки що дуже холодному Світязі. З найбільшого та найглибшого озера України почалася наша автоекскурсія Шацькими озерами.

Тур на Шацькі озера 7-9 квітня 2018 р. "Великодня Волинь: до Шацьких озер крізь "Тунель кохання". День 2-й.

Ранковий Луцьк з найкращого оглядового майданчика на протилежному боці річки Стир став фоном для прощального фото після ночі таємниць у стародавньому Лучеську. Клуб мандрівників НавколоUA вирушив далі, до найдавніших західних меж Київської Русі.

Тур на Шацькі озера 7-9 квітня 2018 р. "Великодня Волинь: до Шацьких озер крізь "Тунель кохання". День 1-й.

Пробудження природи Волинського Полісся, маловідомі сторінки історії України, літературні шляхи натхнення Лесі Українки - такий мікс із вражень отримали учасники весняної подорожі Клубу мандрівників НавколоUA на Волинь.

 На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи 24 березня 2018 р. "На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи"

Шукати першоцвіти під товстим шаром снігу - справа марна, але березневі замети не завадили Клубу мандрівників НавколоUA вирушити на природу, у міжріччя Дніпра і Десни.

Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино. День 4-й. 8-11 березня 2018 р. "Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино". День 4-й.

На останній день березневої подорожі Закарпаттям клуб НавколоUA залишив трохи гір. Наш шлях лежав у гірськолижний Пилипець. Тут ми побачили вже розмерзлий та по-весняному повноводний водоспад Шипіт. А потім піднялися канаткою на гору Гимба...

Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино. День 3-й. 8-11 березня 2018 р. "Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино". День 3-й.

З весни у зиму повернувся Клуб мандрівників НавколоUA у закарпатському селі Синевирська Поляна, адже це майже кілометр над рівнем моря! Запакувавшись у дощовики, під дрібним дощем зі снігом ми бадьоро вирушили на озеро Синевир...

8-11 березня 2018 р. "Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино". День 2-й.

Наступні відкриття чекали нас на другий день березневого закарпатського вояжу Клубу мандрівників НавколоUA у Виноградові. Родзинкою стала панорама міста з руїн Угочанского замку "Канків".

8-11 березня 2018 р. "Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино". День 1-й.

Справжня весна на долині, справжня зима на верховині - такою різноманітною була поїздка на Закарпаття, перша подорож Клубу мандрівників НавколоUA сезону 2018.

Казковий новорічний бал Потоцьких 2018, день 3-й 30 грудня 2017 р. - 1 січня 2018 р. "Казковий новорічний бал Потоцьких". День 3-й.

Завершальний день новорічної подорожі на Вінничину пройшов переважно у дорозі додому. Але ми також завітали до Умані, щоб побачити зимовий Національний дендрологічний парк "Софіївка".

Казковий новорічний бал Потоцьких 2018, день 2-й 30 грудня 2017 р. - 1 січня 2018 р. "Казковий новорічний бал Потоцьких". День 2-й.

Ранком 31 грудня учасники Клубу мандрівників НавколоUA вирушили на гостини до колишніх власників найкращих панських маєтків Вінничини...

Казковий новорічний бал Потоцьких 2018, день 1-й 30 грудня 2017 р. - 1 січня 2018 р. "Казковий новорічний бал Потоцьких". День 1-й.

Без снігу, але з казковим настроєм! Напрямком для новорічної подорожі Клубу мандрівників НавколоUA цього разу стала батьківщина "Щедрика" - Вінницька область. Але дорога пролягала через Житомир...

Нове Різдво на Фастівщині 25 грудня 2017 р. "Нове Різдво на Фастівщині"

Зустріти перше Різдво там, де його традиційно святкують 25 грудня, вирушив Клуб мандріників НавколоUA у цей новий для України вихідний день. Одним із найбільших католицьких центрів поблизу Києва є місто Фастів.

Екскурсія в Рівне 18-19 листопада 2017 р. "Острозький замок і музей бурштину". День 2-й.

Ще дві туристичні перлини Рівненської області побачили учасники подорожі на другий день мандрівки. Перший з них - музейний комплекс у Пересопниці. І, звісно, ще одна перлина - музей бурштину.

Екскурсія до Острога 18-19 листопада 2017 р. "Острозький замок і музей бурштину". День 1-й.

Найцікавішим та маловідомим сторінкам історії України була присвячена осіння подорож НавколоUA на Рівненщину. Тим подіям та постатям, які стали місточком між Давньоруською державою та козацькою державою Б. Хмельницького.

Екскурсія в Крути і Ніжин 4 листопада 2017 р. "Грецький Ніжин та героїчні Крути"

"Місто з пупиришками" Ніжин стало метою традиційної пізньоосінньої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA. Пупиришки - це не від холоду, а від асоціацій з огірками, які зразу спадають на думку, коли чуєш його назву.

Золота осінь у Тростянці та Качанівці 21 жовтня 2017 р. "Золота осінь у Тростянці та Качанівці"

Світловий день коротшає, але мандрівки клубу НавколоUA не втрачають насиченості. Кращі миттєвості осені в найрозкішніших парках Чернігівщини застали ми минулими вихідними в Тростянці та Качанівці.

Екскурсія до Умані 15 жовтня 2017 р. "Золото "Софіївки": масони, василіани, хасиди"

Неймовірна осіння "Софіївка" була головною метою цієї подорожі Клубу мандрівників НавколоUA, і вона цілком справдила наші сподівання. З погодою в цю пору не вгадаєш, але і тут нам пощастило.

Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня 30 вересня 2017 р. "Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня"

Мандрівкою для туристичних гурманів назвали ми цю поїздку місцями Галаганів. Переважно туристичні автобуси проїжджають повз маловідомі Прилуки, прямуючи в набагато популярнішу Качанівку. Але ж тут так багато цікавого!

Райські сади Київщини: Олександрія, Буки 23 вересня 2017 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

Легкою, невимушеною і дуже смачною стала поїздка Клубу мандрівників НавколоUA у гості до видатного білоцерківського садівника Миколи Іллєнка.

Тернопілля: замки, печери, вишиванки та борщі 9-10 вересня 2017 р. "Тернопілля: замки, печери, вишиванки та борщі". День 2-й.

Святковий настрій другому дню подорожі Клубу мандрівників НавколоUA на Тернопілля вже зранку задав ярмарок, що почав розгортатися до центру містечка Борщів буквально від нашого готелю. Але спершу ми попрямували до села Кривче...

 Тернопілля: замки, печери, вишиванки та борщі 9-10 вересня 2017 р. "Тернопілля: замки, печери, вишиванки та борщі". День 1-й.

Замки, борщі та вишиванки покликали Клуб мандрівників НавколоUA на Тернопілля. І не лише вони. Прибувши до Тернополя, зголоднілі мандрівники насамперед попрямували за гастрономічними враженнями до ресторану-пивоварні "Ковчег"...

День деруна в Коростені 2 вересня 2017 р. "Древлянський манівець: деруни, "Бункер Сталіна" та Миклухо-Маклай"

Хоч славу туристичному Коростеню зробили деруни, кулінарна складова дає лише частину вражень від красивого історичного містечка на півночі Житомирщини.

Трипілля та затоплена церква під Ржищевом 26 серпня 2017 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Один з останніх літніх днів Клуб мандрівників НавколоUA провів у краєвидній селфі-мандрівці на південь від Києва уздовж правого берега Дніпра.

Великі каньйони Миколаївщини 19-20 серпня 2017 р. "Великі каньйони Миколаївщини". День 2-й.

Другий день подорожі клубу НавколоUA каньйонами Миколаївщини став найвидовищнішим, адже маршрут включав головні природні пам'ятки Національного природного парку "Бузький Гард".

Великі каньйони Миколаївщини 19-20 серпня 2017 р. "Великі каньйони Миколаївщини". День 1-й.

Найвидовищнішою та водночас найекстримальнішою за усі попередні стала ця подорож для постійних участників Клубу мандрівників НавколоUA.

Легенди та пиво Чернігова 5 серпня 2017 р. "Легенди та пиво Чернігова"

Один літній день у місті легенд з великим задоволенням провів Клуб мандрівників НавколоUA. Чернігів має багато таємниць і відкриваються вони лише тим, хто шукає.

Харківщина: замки та хмарочоси Слобожанщини 22-23 липня 2017 р. "Харківщина: замки та хмарочоси Слобожанщини". День 2-й.

Три найкращі заміські садиби Харківщини побачили учасники Клубу мандрівників НавколоUA під час другого дня подорожі до цього цікавого, але поки що не надто розкрученого в туристичному плані регіону України.

Харківщина: замки та хмарочоси Слобожанщини 22-23 липня 2017 р. "Харківщина: замки та хмарочоси Слобожанщини". День 1-й.

Місто охайних парків, широких площ та сучасного арту - таким несподівано відкрився Харків перед учасниками Клубу мандрівників НавколоUA, що очікували побачити сіре промислове місто домінуючого конструктивізму.

Замок Радомисль та Ягідний фестиваль 15 липня 2017 р. "Замок Радомисль та Ягідний фестиваль"

Приємна компанія, гарна погода, чудова колекція домашньої ікони та смачна лохина з грядок – так можна коротко висловити враження учасників Клубу мандрівників НавколоUA від легкої подорожі до Радомишля та на ягідний фестиваль.

Місто муз над річкою Снов 8 липня 2017 р. "Місто муз над річкою Снов"

Цілий день в одному невеличкому селищі. Надто мало для екскурсійного туру вихідного дня? Аж ніяк, коли йдеться про містечко Седнів на Чернігівщині.

Дворянська рапсодія: Качанівка, Сокиринці, Тростянець 1 липня 2017 р. "Дворянська рапсодія: Качанівка, Сокиринці, Тростянець"

Три перлини палацово-паркового мистецтва Чернігівщини тепер можна легко відвідати протягом одного дня по відремонтованій дорозі.

24-25 червня 2017 р. "Софіївка", Буцький каньйон, Трипільський заповідник". День 2-й.

Більшу частину другого дня спільної ювілейної мандрівки клубів НавколоUA і Doroga.UA ми присвятили Умані, яка зараз активно просуває нові туристичні атракції.

24-25 червня 2017 р. "Софіївка", Буцький каньйон, Трипільський заповідник". День 1-й.

Подорож дистанцією у 10 років. Клуб мандрівників НавколоUA долучився до святкової програми відзначення ювілею спорідненого клубу автотуристів Doroga.UA.

Тур палацами Терещенків 17 червня 2017 р. "Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині"

Красиво та дещо сумно - такими враженнями переважно ділилися учасники цієї подорожі клубу НавколоUA після її завершення.

Екскурсія до Козельця 10 червня 2017 р. "Гетьманський шлях: Козелець, Батурин"

Славетним гетьманським шляхом від Козельця до Батурина проїхався Клуб мандрівників НавколоUA минулими вихідними. Шляхом останнього гетьмана Кирила Розумовського.

Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове 3-5 червня 2017 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". 2-й та 3-й дні.

Ранок другого дня смачної подорожі Бассарабією Клуб мандрівників НавколоUA знову зустрів у дорозі. Довелося пережити 10 км вибоїн на виїзді з Білгорода-Дністровського, але далі траса лише радувала.

Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове 3-5 червня 2017 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". День 1-й.

Еко-історико-гастрономічним вийшов цей тур Клубу мандрівників НавколоUA на південний захід Одеської області. Зустріч зі смачною Бессарабією почалася ще на під'їзді до Одеси...

Трипілля та затоплена церква під Ржищевом 27 травня 2017 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Напевно, це найвидовищніший маршрут з усіх тих, що є в арсеналі одноденних подорожей Клубу мандрівників НавколоUA. Протягом вихідного дня ми проїхалися уздовж високого правого берега Дніпра, відвідуючи найцікавіші історичні місця та найкращі оглядові майданчики.

Бальзаківськими місцями 20 травня 2017 р. "Бальзаківськими місцями"

218 років від дня народження Оноре де Бальзака Клуб мандрівників НавколоUA відзначив у подорожі бальзаківськими місцями Житомирщини. Почали з Верхівні, де письменник, закоханий в тутешню пані Евеліну Ганську, провів останні роки життя...

Райські сади Київщини: Олександрія, Буки 7 травня 2017 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

Цей звіт про поїздку Клубу мандрівників НавколоUA до Білої Церкви та Буків хотілось б почати з кінця, але не будемо порушувати хронологію. Отже, почали традиційно з "Олександрії"...

Корсунь-Шевченківський: бузковий бал на батьківщині Тараса 6 травня 2017 р. "Корсунь-Шевченківський: бузковий бал на батьківщині Тараса"

Є у світі місця, які варто відвідати у конкретний період часу. Одне з таких місць - Корсунь-Шевченківський. Адже, окрім давньої історії, розкішної архітектури та приголомшливих ландшафтів скелястих берегів Росі, тут є парк, в основі якого десятки сортів бузку.

В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія, день 3-й та 4-й 29 квітня-2 травня 2017 р. "В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія". День 3-й та 4-й.

Друга частина весняної подорожі Північним Причорномор'ям припала на гостинну та спекотну Херсонщину. Напевно, найяскравіші враження учасники отримали від візиту у Біосферний Заповідник Асканія-Нова ім. Ф. Фальц-Фейна...

 В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія, день 1-й та 2-й 29 квітня-2 травня 2017 р. "В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія". День 1-й та 2-й.

Найтриваліші вихідні у найгарнішу пору року - першу частину травневих свят Клуб мандрівників НавколоUA провів у надзвичайно насиченому турі Північним Причорномор'ям. Першу частину присвятили Миколаївщині...

Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич 15-17 квітня 2017 р. "Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич". День 3-й.

Весь третій день чарівної великодньої подорожі Прикарпаттям Клуб мандрівників НавколоUA присвятив писанковій столиці України - місту Коломия, що саме готувалось до свого писанкового фестивалю.

Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич 15-17 квітня 2017 р. "Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич". День 2-й.

Другий день великодньої подорожі Прикарпаттям в компанії Клубу мандрівників НавколоUA став найбільш насиченим подіями та емоціями.

Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич 15-17 квітня 2017 р. "Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич". День 1-й.

Ущент заповненими храмами, святково вбраними селами та абсолютно порожніми вулицями міст зустріло великоднє Прикарпаття учасників Клубу мандрівників НавколоUA.

Тур в музей Катерини Білокур і палац Закревських 8 квітня 2017 р. "Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських"

Дві епохи, дві постаті, дві історії сплелися у цих краях на схід від столиці. Так Клуб мандрівників НавколоUA об'єднав в одній подорожі найромантичніший період життя Тараса Шевченка XIX століття та квітчастий світ Катерини Білокур XX століття.

Тур до Житомира 1 квітня 2017 р. "Місто геніїв: неймовірний Житомир"

Вкотре Житомир переконливо доводить, що воно варте подорожі вихідного дня. В цьому нас вкотре переконав своїми розповідями про відомих людей, чиї долі пов'язані з Житомиром, кращий житомирський краєзнавець Георгій Мокрицький.

Тур в Жовкву 11-12 березня 2017 р. "Столиця Ренесансу: ідеальне місто Жовква".

У першу дводенну подорож сезону 2017 Клуб мандрівників НавколоUA вирушив на Львівщину. Прогулянка "ідеальним містом" Жовква почалася, звісно, із резиденції колишніх господарів міста Жолкевських.

СвятоКолодія (Масниці) в Українському селі 25 лютого 2017 р. На Масляну в етно-село.

Обряди, танці, вареники та настоянки - вже за традицією Клуб мандрівників НавколоUA відсвяткував Колодія (або Масницю) в етнографічному комплексі "Українське село".

Новорічні гостини в замках Східного Поділля 31 грудня 2016 р. - 2 січня 2017 р. Новорічні гостини в замках Східного Поділля. Частина 2-а.

Другий день спільної новорічної подорожі клубів НавколоUA та Doroga.UA Східним Поділлям був цілком присвячений Духовному трикутнику Побужжя, як інколи називають Летичівщину.

Новорічні гостини в замках Східного Поділля 31 грудня 2016 р. - 2 січня 2017 р. Новорічні гостини в замках Східного Поділля. Частина 1-а.

Три дні захопливих історій, цікавих знайомств та багатих смаків Сходного Поділля. Таким був клубний Новий рік в тих учасників Клубу мандрівників НавколоUA, хто вирішив відсвяткувати його спільно з колегами з Українського клубу автотуристів Doroga.UA.

Новорічна казка Волині 2017 31 грудня 2016 р. - 2 січня 2017 р. Новорічна казка Волині.

Повторити минулорічний успіх новорічної подорожі до Кременця та Дубно цього року зібралося кілька бувалих учасників Клубу мандрівників НавколоUA і велика кількість новачків з різних куточків України.

Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець 19-20 листопада 2016 р. "Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець". День 2-й.

Другий день подорожі ми цілком присвятили Дрогобичу. І цього часу нам було катастрофічно мало, адже це справді одне з найцікавіших міст Львівської області.

Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець 19-20 листопада 2016 р. "Соляний шлях Галичини: Самбір, Дрогобич, Трускавець". День 1-й.

Історичним соляним шляхом Галичини проїхався Клуб мандрівників НавколоUA, вдало скориставшись двома днями осінньої відлиги.

Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня 5 листопада 2016 р. "Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня"

Стільки разів проїжджали повз по дорозі в Качанівку, і ось нарешті Клуб мандрівників НавколоUA завітав у Прилуки.

Грецький Ніжин та героїчні Крути 22 жовтня 2016 р. "Грецький Ніжин та героїчні Крути"

Знову осінь, і знову Клуб мандрівників НавколоUA в Крутах та Ніжині. Вже традиційно почали цей тур з відвідання зворушливого меморіалу на місці героїчного бою купки юних українських патріотів з більшовицькою ордою поблизу залізничної станції "Крути".

Покрова на Хортиці 14-16 жовтня 2016 р. "Покрова на Хортиці". 2-й та 3-й дні.

Весь 2-й день подорожі ми присвятили Хортиці. Завдячуючи надзвичайно харизматичному екскурсоводу, ми в повній мірі змогли насолодитися і приголомшивими краєвидами Дніпра, і історичним фактажем, і байками з легендами, якими перенасичене навіть саме повітря острова.

Покрова на Хортиці 14-16 жовтня 2016 р. "Покрова на Хортиці". День 1-й.

Відзначати Покрову в козацькому краї вирушили ми 14 жовтня у спільний тур Клубу мандрівників НавколоUA та Українського клубу автотуристів Doroga.UA. І насамперед завітали до Дніпра.

Райські сади Київщини 2 жовтня 2016 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

Щиру і духмяну золоту осінь застали в Білій Церкві учасники Клубу мандрівників НавколоUA цієї теплої жовтневої неділі. Поверталися із морем вражень та повним багажником медових яблук.

Тур на Волинь 17-18 вересня 2016 р. "На Волинь крізь Тунель кохання". День 2-й.

Більшу частину другого дня подорожі на Волинь Клуб мандрівників НавколоUA присвятив Луцьку. На даху В'їзної вежі Луцького замку кликун (глашатай) Влад гучно привітав нас урочистим оголошенням та мелодією пісні "Волинь моя".

Тунель кохання, Клевань 17-18 вересня 2016 р. "На Волинь крізь Тунель кохання". День 1-й.

Із несподіваної зустрічі з потягом в "Тунелі кохання" почалася подорож на Волинь Клубу мандрівників НавколоUA спільно з клубом автотуристів Doroga.UA.

Затоплена церква, Гусинці 28 серпня 2016 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Цей спекотний літній день нам зробив історик, викладач та журналіст Олег Предаченко. Він мав організувати нам екскурсійну програму лише по Ржищеву, але врешті ми попросили його зустріти нашу групу ще у Трипіллі і провести з нами цілий день.

Тур Полтавщиною 20-21 серпня 2016 р. "Гоголівські містерії та Сорочинський ярмарок". День 2-й.

Другий день подорожі гоголівською Полтавщиною Клуб мандрівників НавколоUA зустрів на Івановій горі, у самому історичному серці Полтави.

Гоголівські містерії та Сорочинський ярмарок 20-21 серпня 2016 р. "Гоголівські містерії та Сорочинський ярмарок". День 1-й.

Колоритна, гостинна та смачна Полтавщина феєрично приймала Клуб мандрівників НавколоUA під час головної тутешньої події року, якою безумовно є Сорочинський ярмарок.

Буцький каньйон та трипільський заповідник 13 серпня 2016 р. "Буцький каньойн та трипільский заповідник"

Одна з найцікавіших природних пам'яток та одна з найбільших загадок української історії поєдналися в одному турі на Черкащину, що здійснив Клуб мандрівників НавколоUA.

Тур Богданові гостини: Черкаси, Чигирин, Холодний Яр 30-31 липня 2016 р. "Богданові гостини: Черкаси, Чигирин, Холодний Яр". День 2-й.

2-й день подорожі місцями Богдана Хмельницького ми присвятили Холодному Яру - патріотичному і дещо містичному місцю, де, за однією з версій, знайшов вічний спокій і сам Богдан.

Черкаси 30-31 липня 2016 р. "Богданові гостини: Черкаси, Чигирин, Холодний Яр". День 1-й.

Мальовнича природа, героїчна історія та небайдужі люди зробили незабутньою цю подорож Клубу мандрівників НавколоUA на Черкащину.

Замок Радомисль та Ягідний фестиваль 16 липня 2016 р. "Замок Радомисль та Ягідний фестиваль"

Захоплююча суботня поїздка Клубу мандрівників НавколоUA до історичного Радомишля. Дякуємо усім учасникам за компанію!

Легенди та пиво Чернігова 9 липня 2016 р. "Легенди та пиво Чернігова"

Що робити цілий день у Чернігові? Клуб мандрівників НавколоUA переконався, що історичне місто легенд та пива має безліч варіантів відповіді на це питання.

До Переяслава за вишиванками 2 липня 2016 р. "До Переяслава за вишиванками"

Чудовий літній день у старовинному Переяславі-Хмельницькому. Усе було цікаво, а головне - була компанія, що все це оцінила. Дякуємо вам, друзі!

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла 25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 4-й.

День прощання із Карпатами видався похмурим. Дорога додому була тривалою, але ми ще встигли завітати до колись популярного курорту Ворохта, щоб побачити довершену та бездоганну гуцульську церкву Різдва Богородиці...

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла 25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 3-й.

Весь третій день подорожі Клубу мандрівників НавколоUA минув під містичними знаками "Тіней забутих предків". Верховинці обожнюють цей геніальний фільм Сергія Параджанова та пишаються своєю участю у його створенні.

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла 25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 2-й.

Підкорення Говерли - це був другий день подорожі клубу НавколоUA гуцульськими Карпатами. Було важко, цікаво, весело та натхненно. До вершини України дійшли усі, хоч дехто і не вірив у свої сили.

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла 25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 1-й.

Дика природа, самобутня культура та смачна їжа - заради цих трьох головних унікальностей Гуцульщини Клуб мандрівників НавколоUA на чотири дні конституційних свят спорядився у гори.

Дворянська рапсодія 11 червня 2016 р. Дворянська рапсодія: Сокиринці, Качанівка, Тростянець.

Оптимізм, гарна компанія і позитивний настрій розганяють хмари! Дощі та грози весь день оминали учасників подорожі Клубу мандрівників НавколоUA кращими панськими садибами Чернігівщини.

Палаци Терещенків 4 червня 2016 р. "Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині"

Від останнього до першого - Клуб мандрівників НавколоUA відвідав усі чотири колишні садиби цукрозаводчиків Терещенко на Житомирщині.

Гетьманський шлях: Козелець, Батурин 28 травня 2016 р. "Гетьманський шлях: Козелець, Батурин"

Гетьманським шляхом від Козельця до Батурина проїхався Клуб мандрівників НавколоUA наввипередки із весняним дощиком, якому так і не вдалося нас наздогнати.

Бальзаківськими місцями 21 травня 2016 р. Бальзаківськими місцями.

Короткий, але яскравий фотозвіт про суботній тур Клубу мандрівників НавколоUA бальзаківськими місцями: палац у Верхівні, костел у Бердичеві, монастир босих кармелітів, музей Джозефа Конрада та ін.

Райськи сади Київщини: Олександрія, Буки 14 травня 2016 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

У природи немає поганої погоди. Ці слова з відомої пісні не раз злітали з вуст учасників весняної подорожі Клубу мандрівників НавколоUA квітучими й пахучими парками Київщини.

Українська Венеція Вилкове 7-9 травня 2016 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". 2-3 дні.

Туди, де Дунай зустрічається з Чорним морем, вирушили учасники Клубу мандрівників НавколоUA на другий день подорожі Бессарабією, щойно насолодилися сніданком під шум прибою в Затоці.

Українська Венеція Вилкове 7-9 травня 2016 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". День 1-й.

Гастро-алко-історичним туром охрестили учасники цю смачну весняну подорож до Бессарабії. Протягом трьох сонячних травневих днів ми відвідали найцікавіші місця на захід від Одеси.

Тур на Великдень: Чернівці, Буковина, замки Тернопілля 30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 4-й.

Навіть великі подорожі колись завершуються. Четвертий день туру "Буковинський Великдень та замки Тернопілля" став фінальним, але не менш цікавим, ніж попередні.

Тур на Великдень: Чернівці, Буковина, замки Тернопілля 30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 3-й.

Ранок третього дня великодньої подорожі учасники Клубу мандрівників НавколоUA зустріли в дивовижному місці серед зелених пагорбів на березі лебединого ставка...

Тур на Великдень: Чернівці, Буковина, замки Тернопілля 30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 2-й.

Краса віденської сецесії, смак традиційної буковинської кухні, важкі гірські стежинки серед букових лісів. Напевно, саме цей, другий день подорожі Буковиною, найбільше запам'ятається її учасникам.

Тур на Великдень: Чернівці, Буковина, замки Тернопілля 30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 1-й.

Буковина починається з Поділля. Вирушивши у великодню подорож на південний захід від Києва, Клуб мандрівників НавколоUA по дорозі завітав до Меджибожа та Хотинської фортеці.

Розлив Десни у Новгороді-Сіверському 23-24 квітня 2016 р. "Розлив Десни в Новгороді-Сіверському". День 2-й.

Новгород-Сіверський був головною метою 50-го ювілейного клубного виїзду, адже саме це місто на крайньому північному сході України рівно 7 років тому приймало наймасовіший в історії клубу 10-й виїзд.

Розлив Десни у Новгороді-Сіверському 23-24 квітня 2016 р. "Розлив Десни в Новгороді-Сіверському". День 1-й.

Разом веселіше! Ювілейний 50-й клубний виїзд Українського клубу автотуристів Doroga.UA об’єднав автомобілістів з "безлошадними" учасниками Клубу мандрівників НавколоUA. Як і 7 років тому, під час пам'ятного 10-го клубного виїзду, нас приймала Сіверська земля.

Екскурсія Київ телевізійний 17 квітня 2016 р. "Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA"

Друга подорож Клубу мандрівників НавколоUA в країну телебачення вийшла напрочуд камерною. То ж учасники мали максимум можливостей познайомитися з тим, як виникло, яким чином розвивалося та чого досягло українське телебачення.

Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських 16 квітня 2016 р. "Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських"

Дві старовинні поміщицькі садиби зустрічали нас у цей теплий квітневий день. Але найбільші враження учасники, напевно, отримали від творчості народної художниці Катерини Білокур, чию садибу-музей відвідали у Богданівці.

Замок Радомисль 10 квітня 2016 р. "Замок Радомисль: ексклюзивна екскурсія від господині замку!"

Неймовірно теплі враження залишило по собі особисте знайомство учасників Клубу мандрівників НавколоUA з хазяйкою замку Радомисль Ольгою Богомолець цієї неділі.

Палаци Терещенків 26 березня 2016 р. "Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині"

Клуб мандрівників НавколоUA зробив коло півднем Житомирщини, щоб побачити архітектурне надбання славетної родини цукрозаводчиків і меценатів Терещенків.

Масляна в Переяславі 13 березня 2016 р. В Переяслав на Масляну.

Фінальний день Масляної холодним вітром та натяком на сніг показав, що зима так просто не здається. Нам довелося спалити третю Марену, аби пересвідчитися, що весна таки настає!

Масляна 2016 (Колодія), Київ 12 березня 2016 р. На Масляну до страусів та в етно-село.

Масляна чи Колодія? Клуб мандрівників НавколоUA не з'ясовував, яке свято краще та аутентичніше, а відгуляв одразу на обидвох.

Тур на Закарпаття 6-8 березня 2016 р. "8 березня на Закарпатті: замки та вино". День 3-й.

Насиченим, урочистим та святковим був останній день березневої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA до Закарпаття.

Тур на Закарпаття 6-8 березня 2016 р. "8 березня на Закарпатті: замки та вино". День 2-й.

Другий, передсвятковий день весняної подорожі на Закарпаття видався напрочуд вологим. Ужгород зустрів рясним дощичком. Та натомість подарував кілька несподіванок і приємних моментів.

Тур на Закарпаття 6-8 березня 2016 р. "8 березня на Закарпатті: замки та вино". День 1-й.

Березнева подорож на Закарпаття відбулася у поки що не звичному для нас форматі - потягом з Києва та автобусом на місці. Але до цього нас просто спонукали святковий характер і винна тематика закарпатського туру.

Екскурсія Київ телевізійний 20 лютого 2016 р. Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA.

Усе українське телебачення - від витоків і ветеранів до надсучасних технологій і майбутніх шоу - побачили учасники унікального туру від Клубу мандрівників НавколоUA за 1 день.

Романтичні садиби під Києвом 14 лютого 2016 р. Романтичні садиби під Києвом.

День закоханих 14 лютого став формальним приводом для Клубу мандрівників НавколоUA вирушити в невеличкий тур курортними містечками та романтичними садибами на північний захід від Києва.

Новорічний тур 2016 31 грудня 2015 р. - 3 січня 2016 р. Новорічна казка Волині. Частина 2-а.

Друга половина фоторепортажу про "Новорічну казку Волині": чудова екскурсія по засніженому і сонячному Кременцю, поїздка у Вишневецький замок, а також відвідини Тараканівського форту насамкінець.

Новорічний тур 2016 31 грудня 2015 р. - 3 січня 2016 р. Новорічна казка Волині. Частина 1-а.

Ми знали, що Новий рік в Дубно та Кременці - це буде круто. Але ми не очікували на таку надзвичайно зворушливу емоційну реакцію наших одноклубників. Це було просто море позитиву!

Екскурсія до Житомиру 12 грудня 2015 р. На орбіту Житомира.

Похмура груднева погода не завадила Клубу мандівників НавколоUA надзвичайно цікаво провести вихідний день в гостинному обласному центрі неподалік Киева.

Бальзаківськими місцями 28 листопада 2015 р. Бальзаківськими місцями.

"Україна починається в Бердичеві", - кілька разів чули ми цю фразу Оноре де Бальзака під час подорожі бальзаківськими місцями з клубом НавколоUA.

Дахи Львова 14-15 листопада 2015 р. "Золота підкова" та ніч таємниць у Львові".

Два сухі сонячні осінні дні на Львівщині - як на замовлення Клубу мандрівників НавколоUA. Подяка "Кумпель-туру" за допомогу в організації цієї подорожі. Та до зустрічі з учасниками у нових турах!

Переяслав-Хмельницький 7 листопада 2015 р. До Переяслава за тканками.

У Переяславі-Хмельницькому нас запевнили, що саме звідси походить поняття "Україна", хоча місто асоціюється з Переяславською радою, з якої почалося загарбання українських земель Росією, про що досі нагадують радянські пам'ятники.

Батурин 31 жовтня 2015 р. Гетьманський шлях: Козелець, Батурин.

Останні барви осені та красиві легенди, історії кохання та фантастичних кар'єрних злетів - все це було під час нашої суботньої поїздки "Гетьманський шлях: Козелець, Батурин".

Ніжин 17 жовтня 2015 р. Грецький Ніжин та героїчні Крути.

Смачний тур до Ніжина минулої суботи подарував учасникам багато емоцій та несподіванок. Дякуємо всім, хто провів цей сонячний осінній день разом з нами!!

Парк Олександрія, Біла Церква 10 жовтня 2015 р. Райські сади Київщини: Олександрія, Буки.

Осінні барви парку "Олександрія", неймовірна архутектура маєтку Суслових в Буках та насичені смаки плодів райського "Саду Мур". Такою була суботня подорож Клубу мандрівників НавколоUA до Білої Церкви.

Миргород 3-4 жовтня 2015 р. "Гоголівська Полтавщина".

Поспілкуватися з Гоголем та героями його творів, взяти участь у обрядах українського весілля, до відвалу наїстися борщів, вареників й галушок, а також насолодитися традиційними напоями змогли протягом двох днів учасники туру на Полтавщину.

Переяслав-Хмельницький 3 жовтня 2015 р. До Переяслава за тканками.

Цієї суботи зазвичай спокійне життя Переяслава-Хмельницького було порушено численними гостями міста, які приїхали на фестиваль майстрів "Переяславський ярмарок".

Сокиринці 19 вересня 2015 р. Дворянська рапсодія: Сокиринці, Качанівка, Тростянець.

У суботу ми проїхалися нашими улюбленими дворянськими садибами: загадкові й трохи сонні Сокиринці, помпезна й фотогенічна Качанівка, неймовірний Тростянець з тисячами ароматів.

Райські сади Київщини: Олександрія, Буки 19 вересня 2015 р. Райські сади Київщини: Олександрія, Буки.

Відмінну погоду подарувала осінь нашому Клубу мандрівників в суботу - ніби спеціально для поїздки по парках Київщини, під час якої було ще багато приємних несподіванок.

Гетьманський шлях 12 вересня 2015 р. Гетьманський шлях: Козелець, Батурин.

Прекрасний вихідний день в подорожі по гетьманських місцях від Козельця до Батурина. На цей раз ми трохи розбавили гетьманську тему Миклухо-Маклаєм...

12 вересня 2015 р. В Коростень на Фестиваль дерунів.

Оскільки таку яскраву подію, як Фестиваль дерунів, ми пропустити не могли, тому веселою й дружньою компанією вирушили до Коростеня.

Замок Радомисль 29 серпня 2015 р. Замок Радомисль та Українське село.

Є перевірений рецепт, як приємно провести суботу. Встаємо не надто рано, рухаємося по житомирській трасі та звертаємо в містечко Радомишль на пошуки казкового замку.

Сорочинський ярмарок 22 серпня 2015 р. До Гоголя на Сорочинський ярмарок.

Сорочинський ярмарок зустрів нас, як і обіцяв класик - яскраво, строкато й гамірно. Чого тут тільки не було - вишиванки, віночки, намиста, горщики, кошики, пряники, бублики ... Людей - ціла річка, та всі красиві й нарядні, як і належить на головному ярмарку країни.

Кам'янець-Подільський 22-24 серпня 2015 р. Вежі й каньйони Поділля: Кам'янець, Хотин, Бакота. 2-й та 3-й дні.

Другий день клубного виїзду "Вежі й каньйони Поділля" став медитативно-релаксаційним. Наші машини залишилися відпочивати на паркінгу, а ми вирушили на річкову прогулянку Дністром на теплоході "Буковина"...

Кам'янець-Подільський 22-24 серпня 2015 р. Вежі й каньйони Поділля: Кам'янець, Хотин, Бакота. День 1-й.

Яскраво, масштабно, шалено красиво! Емоції переповнюють після завершення клубного виїзду в Кам'янець-Подільський й околиці Клубу мандрівників НавколоUA.

Сокиринці 15 серпня 2015 р. Дворянська рапсодія: Сокиринці, Качанівка, Тростянець.

Тим, хто подорожував з нами в цю суботу по садибах Чернігівщини, пощастило тричі...

Переяслав-Хмельницький 15 серпня 2015 р. В Переяслав за тканками.

Ще один чудовий вихідний в компанії чарівних дівчат в Переяслав-Хмельницькому пролетів легко і непомітно!..

Кременець 1-2 серпня 2015 р. Ніч у Дубенському замку. День 2-й.

Завдяки комфортній ночівлі в готелі "Візит", ранок видався не тільки сонячним, але й бадьорим, незважаючи на пізню екскурсію напередодні. Вирушаємо до Кременця ...

Дубно 1-2 серпня 2015 р. Ніч у Дубенському замку. День 1-й.

... в кінці дня, після вечері, нас зустрічав нічний Дубенський замок і його мешканці, які перевтілилися в історичних персонажів. Атмосферу вони змогли створити приголомшливу!

Батурин 25 липня 2015 р. Гетьманський шлях: Козелець, Батурин.

Поспішаємо поділитися враженнями та фотографіями з нашої невеликої, але яскравої подорожі у Козелець та Батурин з клубом НавколоUA.

Качанівка 18 липня 2015 р. Дворянська рапсодія: Сокиринці, Качанівка, Тростянець.

Вже вдруге ми прокотилися цим насиченим враженнями маршрутом, захоплюючись спадщиною старовинних аристократичних родів Галаганів, Тарновських та Скоропадських.

Замок Радомисль 11 липня 2015 р. Замок Радомисль та Ягідний фестиваль.

Піднесене й земне у одній подорожі! Тур в Радомишль з відвідуванням ягідного фестивалю в Костівцях пройшов чудово, незважаючи на підступи погоди.

Свято Івана Купала 4-5 липня 2015 р. Свято Івана Купала на Чернігівщині.

Купальський клубний виїзд по Чернігівщині приніс учасникам море вражень і приємну втому. Купальська ніч не обійшлася без пригод, але все закінчилося гаразд.

Тур в Переяслав-Хмельницький 27 червня 2015 р. В Переяслав за тканками.

27, 26 або 24? Самі жителі Переяслава-Хмельницького не можуть точно сказати, скільки музеїв в їх невеликому містечку, який пам'ятає князя Володимира Мономаха, гетьмана Богдана Хмельницького, філософа Григорія Сковороду і поета Тараса Шевченка.

Заповідник Качанівка 13 червня 2015 р. Дворянська рапсодія: Сокиринці, Качанівка, Тростянець.

Чудова погода, гарний настрій, приємна компанія, чудова архітектура, розкішні ландшафти та кращі екскурсоводи - все це було протягом одного насиченого дня, 13 червня.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13