20 лютого 2016 р. Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA.

 ›   ›  20 лютого 2016 р. Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA.

Усе українське телебачення - від витоків і ветеранів до надсучасних технологій і майбутніх шоу - побачили учасники унікального туру "Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA" від Клубу мандрівників НавколоUA.

На легендарному "Хрещатику 26" нас приймало Українське Радіо в особі головного редактора Івана Діденка та завідувача музею радіомовлення Ігора Савовича Павляка, що підкорив нас іскрометним гумором.

Надзвичайно захопливою була екскурсія по телецентру на Сирці, яку влаштувала нам Лариса Богданова - організаторка Музей телебачення НТКУ та справжня берегиня його традицій. Зазирнули навіть до святої святих - центральної апаратної, де ховається сакраментальна Червона Кнопка.

І нарешті - справжній вибух креативу на кіностудії FILM.UA Group, починаючи від оригінального кінообіду і завершуючи справжнім акторським кастингом. Побачити на власні очі сучасно оснащені апаратні та павільони з декораціями реальних телешоу і серіалів, а також декого з відомих акторів, допомогла нам ОЛена Стародубова та FILM.UA Events.

Усім велика подяка! Обов'язково приїдемо до вас ще!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13