23-24 квітня 2016 р. "Розлив Десни в Новгороді-Сіверському". День 2-й.

 ›   ›  23-24 квітня 2016 р. "Розлив Десни в Новгороді-Сіверському". День 2-й.

Новгород-Сіверський був головною метою 50-го ювілейного клубного виїзду Українського клубу автотуристів Doroga.UA спільно з Клубом мандрівників НавколоUA, адже саме це місто на крайньому північному сході України рівно 7 років тому приймало наймасовіший в історії клубу 10-й виїзд.

Наш тур співпав з Вербною неділею, тому прокинулися ми під мелодійний бій дзвонів собору Спасо-Преображенського монастиря.

Панорама розливу Десни з висоти північної вежі – справді приголомшливе видовище!

Та й на валах Замкової гори можна довго медитувати.

Але нас чекають у Глухові, вотчині славетної родини Терещенків! Пам’ять видатних українців ми вшанували в Трьох-Анастасіївському храмі – маленькій копії столичного Володимирського собору, що збудували Терещенки як родову усипальню. Сто років по тому їхній нащадок Мишель Терещенко знову опікується колишньою гетьманською столицею, відроджуючи тут виробництво льону та коноплів, про що нам розповіла Люсьена Шум в Інституті лубяних культур – колишній резиденції Терещенків.

А у фіналі були неймовірні зустрічі в Кролевці – спочатку Музей Кролевецького ткацтва та його веселі господині, а потім краєзнавець Анатолій Карась, що знає все про біоенергетику знаменитої яблуні-клонії.

Вражень вистачить надовго!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13