29 квітня-2 травня 2017 р. "В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія". День 1-й та 2-й.

 ›   ›  29 квітня-2 травня 2017 р. "В краю високих трав: Асканія-Нова, Херсон, Ольвія". День 1-й та 2-й.

Найтриваліші вихідні у найгарнішу пору року - першу частину травневих свят Клуб мандрівників НавколоUA провів у надзвичайно насиченому турі Північним Причорномор'ям.

Першу частину присвятили Миколаївщині, що приголомшила неймовірною природою, прадавньою історією та... специфічним сервісом.

Цікавим контрастом стало порівняння цікавої, але застаріло-радянської експозиції Музею суднобудування із сучасним устаткуванням та прогресивним змістом краєзнавчого музею "Старофлотські казарми". А "богиня Миколаївського некрополя" Татьяна Губская своєю неперевершеною живою екскурсією зробила нам цей чудовий день.

У фіналі була рибна вечеря з дарами Чорного моря та прекрасні локальні вина Beykush winery, які дещо скрасили враження від умов та сервісу санаторію, що нам довелося терміново шукати через несумлінність раніше заброньованого готелю.

Більшу частину другого дня мандрували барханами, гаями та озерами Кінбурнської коси. Хоч черепах на болотах казкового Геродотового лісу так і не дочекалися, але побачили перші квіти в Долині диких орхідей та влаштували пікнік на березі моря.

Про нашу надзвичайно глибоку історію була можливість подискутувати на руїнах давньогрецької Ольвії.

Принісши жертву грецьким богам добрим ольвійським вином, попрямували на нову проміжну зупинку - тепер вже на Херсонщину, де нас чекала нова дегустація вин фермерського господарства "Курінь".

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13