7-9 травня 2016 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". 2-3 дні.

 ›   ›  7-9 травня 2016 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". 2-3 дні.

Туди, де Дунай зустрічається з Чорним морем, вирушили учасники Клубу мандрівників НавколоUA на другий день подорожі Бессарабією, щойно насолодилися сніданком під шум прибою в Затоці.

До Вилкова звідти лише 150 км, а їхати не менше 4 годин, бо дорога там не для автоперегонів, а швидше для раллі-рейдів.

В "українській Венеції" мандрівників вже традиційно зустрічав неодноразово перевірений нами "Пелікан-Тур", що вміє якнайкраще організувати знайомство з цим унікальним містом. Ми прогулялися по тротуарах-кладках уздовж вулиць-каналів, дізналися про історію та культуру старовірів-липован, здивувалися незвичному побуту цих "водоплавних" людей та покуштували смачної вилківської юшки й рибних голубців у липованській садибі-музеї "Квакенбург".

Поки їздили на катері дунайськими плавнями до "Нульового кілометру", якось непомітно спорожніла шестилітрова баклажка вина новак та дві таці з 6 кг солодких вилківських полуниць.

Лише пізно ввечері майже навпомацки дісталися останнього пункту маршруту - етнографічного комплексу Фрумушика-Нова. Але нас дочекалися: гарно привітали, влаштували щедру дегутсацію свого вина, донесхочу нагодували бринзою та бараниною власного виробництва.

Зранку нам ледь вистачило двох годин на екскурсію.

Хотілося залишитися надовше, але попереду ще була довга дорога додому...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13