28 квітня - 1 травня 2018 р. "Буковина та замки Тернопілля". Дні 1-й та 2-й.

 ›   ›  28 квітня - 1 травня 2018 р. "Буковина та замки Тернопілля". Дні 1-й та 2-й.

Замки та гори, міста і села, буковинська та подільська кухня, а також безліч цікавих історій було на травневому маршруті Клубу мандрівників НавколоUA Буковиною і Тернопіллям.

Оскільки дорога з Києва неблизька, велику зупинку зробили у Меджибожі, щоб побачити, як триває реставрація замку "Білий лебідь", дізнатися про нові знахідки археологів та гарно перекусити.

Ще один тривалий переїзд, і нас зустрічає учений секретар заповідника "Хотинська фортеця" Тетяна Нємічева, трохи втомлена від туристичного потоку, але дуже гостинна та неймовірно компетентна. Опції для допитливих - панорама з Північно-Східного бастіону та пошук таємної Пашинської брами.

Фіналом першого дня стало паста-паті в новому готелі на березі озера під Чернівцями.

Сонячним ранком нас чекали шляхетні Чернівці та знавець усіх потаємних куточків міста Евгения Пушкова. Її оригінальний екскурсійний маршрут став сюрпризом навіть для тих, хто був у місті не вперше. Але завершився він традиційно опівдні на Центральній площі під мелодію "Марічки" з вежі Чернівецької ратуші.

Обідати ми поїхали вглиб Буковини - до улюбленого ресторану "Стіжок" у Берегометі, який старанно береже та відроджує традиції буковинської кухні.

Далеко не зайвою після такого ситного столу стала чотиригодинна прогулянка у гори з перевалу Німчич до Протятого каміння. Найвидовищнішим та оптимальним з точки зору навантаження нас провела еколог Катерина Стражир, яка добре знається на стежинах Вижницького національного природного парку. Зустріч з "Соколиним оком" та його плямистими мешканцями стала кращою винагородою за витрачені зусилля і спалені калорії.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13