30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 2-й.

 ›   ›  30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 2-й.

Краса віденської сецесії, смак традиційної буковинської кухні, важкі гірські стежинки серед букових лісів. Напевно, саме цей, другий день подорожі Буковиною, найбільше запам'ятається її учасникам.

Великодні Чернівці́ зустріли нас мелодією "Марічки" у виконанні сурмача на Ратуші. Величезне задоволення ми отримали від тригодинної прогулянки вулицями міста у супроводі одного з його кращих знавців. Журналіст і краєзнавець Евгения Пушкова знає безліч історій не тільки про розкручені пам'ятки, як от Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, але й про непопсові міські цікавинки.

Звідти попрямували у Національний природний парк "Вижницький". Під час обіду-дегустації в ресторані "Стіжок" дізналися, що таке "Начинка Ух", а в музеї Вижницького коледжу прикладного мистецтва з'ясували, чим буковинська культура відрізняється від гуцульської.

Знайомство з Покутсько-Буковинськими Карпатами почалося з підйому на Перевал Німчич. Нескладна на перший погляд прогулянка на Протяте каміння до Соколиного ока перетворилася на справжнє випробування горами, коли на зворотньому шляху ми пішли не пологою стежкою, а самісеньким хребтом. Нагородою були неймовірні карпатські пейзажі у закатному світлі з Говерлою на горизонті.

До речі, підкорити найвищу вершину Карпат ми також маємо намір вже незабаром.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13