28 липня 2018 р. "Буцький каньйон та трипільський заповідник"

 ›   ›  28 липня 2018 р. "Буцький каньйон та трипільський заповідник"

Природна, архітектурна та історична перлини Черкащини були метою чергової літньої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA.

Її візитівкою став Буцький каньйон, чия краса і популярність значно випереджають стан туристичної інфраструктури селища Буки. Але з таким натхненним гідом, як Зоя Возна, дрібнички відступають на другий план - каньйон постає в усій своїй величі та розкриває усі свої таємниці.

Не менше захоплення викликала й екскурсія Шуваловським палацем в Тальному, яку провів нам гід-охоронець та невтомний дослідник-ентузіаст Костя Кутвіцький. Завдяки йому похмурий напівзруйнований палац оживає принаймні в уяві.

А розкішною фінальною точкою став Державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура", що зустрічає подорожніх копіями двоповерхових трипільських хат на дворі музею. Директор заповідника Владислав Чабанюк охоче поділився з нами усіма останніми новинами з полів наукових дослідженнь найзагадковішої археологічної культури, яка існувала на нашій землі 7 тисяч років тому. Не без гордості за те, що вона мала найбільші на той час поселення, найдосконалішу металургію та неперевершену кераміку. Це було яскраво, емоційно та пізнавально!

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13