1 липня 2017 р. "Дворянська рапсодія: Качанівка, Сокиринці, Тростянець"

 ›   ›  1 липня 2017 р. "Дворянська рапсодія: Качанівка, Сокиринці, Тростянець"

Три перлини палацово-паркового мистецтва Чернігівщини тепер можна легко відвідати протягом одного дня по відремонтованій дорозі. У цьому переконалися учасники Клубу мандрівників НавколоUA, проїхавшись класичним маршрутом "Дворянська рапсодія", з якого рівно два роки тому почалася діяльність нашого Клубу.

У колишній заміській садибі роду Галаганів нас зустріла відома дослідниця історії цього старшинського роду Ольга Шаповалова. Краще за неї, напевно, ніхто не оповість про цікаві долі усіх нащадків полковника Гната Галагана.

Качанівський палацово-парковий комплекс традиційно вражає помпезністю та частково відреставрованими інтер'єрами, у яких неважко уявити історії з життя поміщиків та меценатів Тарновських.

А в дендропарку Тростянець нас ледь не наздогнала буря, що у цей час вирувала Сумщиною. Грозилася блискавками, але так і не завадила погодувати лебедів. Лише трохи підмочила, коли ми вже верталися до автобусу.

Назад до Києва поверталися обережно, споглядаючи наслідки буревію, залишивши на потім дегустацію головного сокиринського сувеніру - питного меду.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13