22 червня 2019 р. "Дворянська рапсодія: Качанівка, Сокиринці, Тростянець"

 ›   ›  22 червня 2019 р. "Дворянська рапсодія: Качанівка, Сокиринці, Тростянець"

Один з найдовших та найспекотніших днів року, 22 червня, Клуб мандрівників НавколоUA провів у затінку кращих парків та у прохолоді найкрасивіших палаців Чернігівської області.

В Сокиринцях хранителька музею родового маєтку Ґалаґанів Ольга Шаповалова привітала нас із 200-річчям від дня народження Григорія Ґалаґана, яке відзначатимуть цього року. Родзинкою екскурсії стала затишна тераса на даху палацу, де так і проситься стіл із самоваром та пиріжками. Сподіваймося, що місцева влада допоможе організувати тут достойний прийом багатьох нащадків роду Ґалаґанів, які приїдуть на святкування з інших країн всередині серпня.

Неймовірно гостинну зустріч влаштувала нам агросадиба "Соколиний Хутір" біля Качанівки – суп-куліш, картопля з реберцями, домашні соління, млинці з джемом – усе було надзвичайно смачно! Наступного разу обов'язково приділимо трохи більше часу і музеям хутора.

А цього разу ми поспішали відвідати історико-культурний заповідник "Качанівка". Місце, звісно, чудове, історія дуже цікава, але стан палацу не покращується – сумно дивитися на обвалений тиньк.

На фінал залишили найдушевніший парк у Тростянці – його дивовижна енергетика зарядила так, що ми і забули, що майже цілий день провели на ногах.

І вже традиційним сувеніром на теплу згадку про ці краї став "Сокиринський питний мед".

Дякуємо всім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13