20-21 серпня 2016 р. "Гоголівські містерії та Сорочинський ярмарок". День 1-й.

 ›   ›  20-21 серпня 2016 р. "Гоголівські містерії та Сорочинський ярмарок". День 1-й.

Колоритна, гостинна та смачна Полтавщина феєрично приймала Клуб мандрівників НавколоUA під час головної тутешньої події року, якою безумовно є Сорочинський Ярмарок.

Зустріла старою Пирятинською вежею та новітнім львівським сирником на місці зйомок "Королеви бензоколонки".

Познайомила нас з першими гоголівськими героями біля Миргородської калюжі та підготувала наші шлунки до гастрономічних випробувань лікувальною мінералкою на курорті Миргород.

Нагадала головні віхи з життя Миколи Гоголя в музеї на місці будинку, де він народився.

А потім з головою занурила у вир Сорочинського ярмарку, де звела нас особисто з головним героєм цього гоголівського туру. Микола Васильович влаштував нам екскурсію ярмарком, який уславив своїми творами, та побажав найгарніших вражень.

Але й осміяний ним чорт у цей час не дрімав - спробував збити нас з дороги на шляху до Гоголева.

Та головна чортівня відбулася вже після заходу сонця, коли ми продегустували вже другий за цей день варіант класичних полтавських галушок. У сутінках свої двері перед нами відкрила родинна садиба Гоголів-Яновських. Ми зустріли стареньку мати Гоголя, потім деяких героїв його творів... А далі почалася така містика, що не передати ані словами, ані світлинами. Це можна тільки відчути під час неймовірної нічної екскурсії-вистави "Чи знаєте ви українську ніч?..", яку влаштовує Національний музей-заповідник М. В. Гоголя. Браво усім творчим співробітникам!

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13