30 квітня 2019 р. "Голлівуд над Дніпром: Канів та озеро Бучак"

 ›   ›  30 квітня 2019 р. "Голлівуд над Дніпром: Канів та озеро Бучак"

Місця сили, місця спокою, місця натхнення...

Під час поїздки до Канева учасники Клубу мандрівників НавколоUA мали можливість відчути весь спектр емоцій та отримати весь спектр вражень, які тільки можуть подарувати тутешні дніпровські кручі.

Тут і давня історія княжих часів, свідком якої є величний Успенський собор.

Тут і етнічна українська культура, що втілена в автентичних вишивках і розписах, які представлені в Канівському музеї народного декоративного мистецтва.

Тут і духовний центр України – могила Тараса Шевченка на Чернечій горі та Шевченківський національний заповідник з музеєм, що розповідає про життя поета і художника його ж чудовими малюнками.

Тут і фантастична наддніпрянська природа від Канева до Трахтемирова з археологічними пам'ятками, які охороняє Державний історико-культурний заповідник "Трахтемирів". Сирувата погода не завадила нам здійснити тригодинну прогулянку знаменитим "кінематографічним" селом Бучак, яке називають "Голлівудом над Дніпром", а туман лише додав загадковості. Побачили неймовірне Бучацьке озеро, скуштували води з Роженої криниці, відпочили під квітучими яблунями біля млина і наслухалися безліч цікавих історій від нашого гіда Ірини Воропай.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13