1 квітня 2017 р. "Місто геніїв: неймовірний Житомир"

 ›   ›  1 квітня 2017 р. "Місто геніїв: неймовірний Житомир"

Вкотре місто Житомир переконливо доводить, що воно варте подорожі вихідного дня.

Так склалося, що туристичну славу йому забезпечує насамперед Музей космонавтики ім. С. Корольова, що багатьма сприймається більше як якась дитяча атракція. Насправді, музей надзвичайно цікавий абсолютно для усіх, не кажучи вже про його фантастичну атмосферу.

Але місто роблять люди. В цьому нас вкотре переконав своїми розповідями про відомих людей, чиї долі пов'язані з Житомиром, кращий житомирський краєзнавець Георгій Мокрицький.

Однією з таких особистостей був барон Іван де Шодуар, чия колекція живопису зараз складає основу картинної галереї, яку експонує в колишньому Єпископському палаці Житомирський обласний краєзнавчий музей. На жаль, приміщення для історичної експозиції музей досі не має.

Натомість бурхливо розвивається приватний музей "Ремісничий двір", що давно вже переріс свій початковий формат музею старовинних робітничих інструментів та перетворився на музей людської праці та побуту минулих епох. Його власник Федір Євтушенко має ще багато планів, і наш клуб НавколоUA бажає йому якнайшвидшого їх здійснення.

До того ж, Житомир ще й дуже смачне місце. Варто згадати сезонний салат та зелений борщ, якими нас частував ресторан "Пори року", а також солодощі "Руден", що так гарно пішли під чай із дров'яного самовару на "Ремісничому дворі".

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13