25 січня 2020 р. "Київ телевізійний: Хрещатик-26, "Олівець" та FILM.UA"

 ›   ›  25 січня 2020 р. "Київ телевізійний: Хрещатик-26, "Олівець" та FILM.UA"

Весь шлях українського телебачення та радіо від зародження до сучасності прослідкували учасники екскурсійної програми "Київ телевізійний" від Клубу мандрівників НавколоUA.

З історією та нинішньою роботою "UA: Українське радіо" нас познайомив один з його старійшин Анатолій Табаченко, який вже понад 45 років працює в красивій будівлі за легендарною адресою: Хрещатик, 26. Диво народження ефіру ми змогли спостерігати на власні очі.

Далі перемістилися в новий телецентр на Сирці, який має вже офіційну назву "Київський телецентр Олівець" та виконує роль штаб-квартири Національної суспільної телерадіокомпанії України. Тут працює прекрасний Музей телебачення з багатьма унікальними експонатами, багато з яких ще зовсім нещодавно вважалися сучасною телевізійною технікою, а деякі можна було бачити в старих телепередачах. Крім відвідування знімальних павільйонів, родзинкою стала панорама правого берега Києва з оглядового майданчика на 21 поверсі телевізійного хмарочоса.

А наостанок вирушили до "Троєщинського Голлівуду", як часто називають кіностудію FILM.UA Group. Не дарма, адже вона має власне кіносело з декораціями багатьох відомих українських кінострічок, які тут знімали, а також повний цикл кіновиробництва. На жаль, майже в усіх павільйонах тривав активний знімальний процес, тож зазирнути за лаштунки цього разу не було можливості. Але повну уяву про можливості найсучаснішого підприємства у галузі кіно- і телепродакшна ми цілком склали.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13