6 травня 2017 р. "Корсунь-Шевченківський: бузковий бал на батьківщині Тараса"

 ›   ›  6 травня 2017 р. "Корсунь-Шевченківський: бузковий бал на батьківщині Тараса"

Є у світі місця, які варто відвідати у конкретний період часу. Одне з таких місць - Корсунь-Шевченківський. Адже, окрім давньої історії, розкішної архітектури та приголомшливих ландшафтів скелястих берегів Росі, тут є парк, в основі якого десятки сортів бузку. Клуб мандрівників НавколоUA приїхав до Корсуня саме у пік цвітіння, коли тут влаштували весняне свято "Бузковий розмай". І це було найяскравіше враження від Корсунь-Шевченківського історико-культурного заповідника - першого об'єкту на нашому маршруті.

На батьківщині Тараса Шевченка нас підкорив щирістю та гумором науковий співробітник шевченківського заповідника Станіслав Суржко з садиби-музею в Моринцях.

Але найемоційнішою стала фінальна точка в Стеблеві, рідному селі письменника Івана Нечуя-Левицького. Нас зустрів особисто директор музею Андрій Хаврусь, син засновника музею Сергія Левковича Хавруся, якого ми пам'ятамо як натхненного дослідника історії письменника та неперевершенного оповідача. Послідовники гідно продовжують його справу - екскурсія від Тамари Блохіної була надзвичайно захопливою та зірвала бурхливі оплески.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13