7-8 липня 2018 р. "Купала на Голубих озерах і зелені сцени Чернігова", день 1-й.

 ›   ›  7-8 липня 2018 р. "Купала на Голубих озерах і зелені сцени Чернігова", день 1-й.

Святкова купальська подорож Клубу мандрівників НавколоUA цього разу відбулася в суто автомобільному форматі, як в старі добрі часи Українського клубу автотуристів. В маленькій колоні були дві власні автівки учасників та орендований Volkswagen Golf від компанії AVIS Ukraine.

Це вже не перший досвід вдалої співпраці нашого клубу з цим сервісом оренди авто, що додає нашим мандрівкам мобільності та гнучкості. Перша волинська спроба була експериментом, а цього разу - свідомий вибір, що дозволив оптимізувати витрати і додати учасникам комфорту. Бо святкова мандрівка була саме відпочинковою.

Почали з легкої прогулянки маловідомими стежками Чернігова, яку майстерно провела наша улюблена Ольга Вергун.

Продовжили спокійною річковою прогулянкою Десною на пароплаві, де у кожного була можливість стати за штурвал.

Далі ми гарно провели час на затишному фестивалі "Зелена Сцена" з етнічними купальськими мотивами.

А надвечір дісталися головної мети подорожі - Голубих озер Чернігівщини. Саме там щорічно відбувається одне з наймасштабніших та найвражаючих купальських дійств. Нас вже чекав накритий стіл для дружньої вечері під музичний супровід - тут саме фінішував "Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах". А коли зовсім стемніло, почалося яскраве вогняне дійство, що завершилося неймовірним піротехнічним шоу!

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13