7-8 липня 2018 р. "Купала на Голубих озерах і зелені сцени Чернігова", день 2-й.

 ›   ›  7-8 липня 2018 р. "Купала на Голубих озерах і зелені сцени Чернігова", день 2-й.

Ранок другого дня купальської подорожі Клубу НавколоUA учасники зустріли у затишку готелю "Reikartz Чернигів" національної мережі Reikartz Hotels & Resorts.

Кращий готель Чернігова підтвердив своє реноме зокрема і тим, як оперативно та з розумінням відреагував на раптову зміну нашого графіка (напередодні організатори Купала на Голубих озерах перенесли дійство на день пізніше).

Ледь впоравшись зі шведською лінією на сніданку, наша маленька колона вирушила у бік Любеча. Цей віддалений куточок Чернігівщини з багатою давньоруською історією останніми роками також заходився активно розвивати туризм. Зокрема "Друзі музейного комплексу "Древній Любеч" підхопили минулорічний тренд на театралізовані екскурсії. Тож на городищі "Замок" нас зустріла юна княжна, до Антонієвих печер провів сам Антоній Печерський, а на гостини до кам'яниці Полуботка запросив особисто молодий гетьман Павло Полуботок. За рівнем майстерності співробітникам музею ще є куди рости, але сам факт пошуку нових форм залучення туристів заслуговує на схвалення. Ну і панорами долини Дніпра компенсують усі дрібні недоліки.

Фінальною точкою подорожі став чернігівський "Buddka Bar" приватної броварні Bierwelle, який нагодував окрошкою та смачними реберцями під своє фірмове живе пиво.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13