10 червня 2018 р. "На орхідеї до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи"

 ›   ›  10 червня 2018 р. "На орхідеї до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи"

Багато природи і трохи історії – приблизно так Клуб мандрівників НавколоUA спланував свою нову подорож до міжріччя Дніпра і Десни.

Напередодні ми побували тут напочатку весни, і хоч первоцвітів тоді не знайшли, враження були такими яскравими, що вирішили обов'язково повторити влітку.

Цього разу почали з Остра, що славиться своєю давньою історією княжих часів та унікальною пам'яткою архітектури домонгольського періоду - Юр'євою божницею зі слідами давньоруських фресок на склепінні.

Новий сучасний парк природи "Беремицьке" продовжує вражати поки що нечастих відвідувачів гарною інфраструктурою та можливістю поспілкуватися з дикими кониками тарпанами буквально у природних умовах.
Та найбільші враження, безумовно, справляє прогулянка лісовими та болотяними стежками Міжрічинського регіонального ландшафтного парку. Директор парку Андрій Сагайдак вміє захопити своїми розповідями про лісовий поліський побут та дива природи цього краю. А похід у болота в бахілах по коліна у грязюці - то справжній атракціон для екстремалів! Були орхідеї, були півники, були духмяні лікарські трави та було чаювання ароматним напоєм на їх основі.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13