31 грудня 2016 р. - 2 січня 2017 р. Новорічні гостини в замках Східного Поділля. Частина 1-а.

 ›   ›  31 грудня 2016 р. - 2 січня 2017 р. Новорічні гостини в замках Східного Поділля. Частина 1-а.

Три дні захопливих історій, цікавих знайомств та багатих смаків Сходного Поділля. Таким був клубний Новий рік в тих учасників Клубу мандрівників НавколоUA, хто вирішив відсвяткувати його спільно з колегами з Українського клубу автотуристів Doroga.UA.

31 грудня ми зустрілися в Любарі, колишній столиці прадавньої Болохівської землі. І невеличкою колоною рушили на південний захід повз інші болохівські городища до засніжених Самчиків. Біля воріт Самчиківського маєтку нас зустрів особисто директор заповідника і давній друг нашого клубу Богдан Пажимський. Хоч часу на спілкування цього разу було небагато, ми встигли оцінити розкіш інтер'єрів анфілади парадних залів палацу Чечеля, спуститися у підземелля Старого палацу Хоєцьких, побачити виставку самчиківського розпису в Китайському будинку-льодовні та навіть трохи прогулятися зимовим парком. Після цього особливо доречним був запашний чай із дров'яного самовара з мигдальним печивом від красилівських кондитерів.

Наступну приємну зустріч влаштував Старокостянтинів та один із кращих знавців його історії Перепелиця Максим. Поки не сіло сонце, ми прогулялися стародавнім містом-резиденцією князя Василя-Костянтина Острозького, завітали в гості до монахів-капуцинів та послухали легенди Сторожової вежі-дзвіниці Домініканського монастиря. А далі нас запросили на гостини до Старокостянтинівського замку. Директор музею Олена Журавльова в образі гостинної княгині познайомила зі своїм оборонним господарством. Екскурсія завершилася в камінному залі за щедрим столом з шампанським, олів'є, фірмовом мазурським капусняком від Перепелиці та традиційними подільськими тушеними реберцями.

Лише надвечір дісталися готеля "Райдуга", що в Головичнцях поблизу Меджибожа. І за великим святковим столом нарешті підняли келихи за новий 2017 рік.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13