31 грудня 2016 р. - 2 січня 2017 р. Новорічна казка Волині.

 ›   ›  31 грудня 2016 р. - 2 січня 2017 р. Новорічна казка Волині.

Повторити минулорічний успіх новорічної подорожі до Кременця та Дубно цього року зібралося кілька бувалих учасників Клубу мандрівників НавколоUA і велика кількість новачків з різних куточків України.

Ранок крайнього дня року зустрів нас сонцем у "Замку-музеї Радомысль". Тривала некваплива екскурсія замком, елегантно прикрашеним до прийдешніх свят, прогулянка ландшафтним парком та майстер-шоу у Папірні зарядили нас позитивним настроєм на пригоди.

Після смачного обіду з шампанським та обов'язковим для цього дня олів'є у затишному камінному залі ресторану "Щедрий млин", нарешті ми вирушили назустріч казці - нічній театралізованій шоу-екскурсії у Дубенському замку. Приголомшлива атмосфера заповнила простір навколо нас і захопила з першого ж звуку, який зустрів нас на замковому мості, і не відпускала до самого кінця дійства! Було все - і привиди, і веселий князь напідпитку, і страшний кат, і карета, запряжена кіньми, і бал, і фейерверк, і шампанське, а головне - неймовірне відчуття казки! Дякуємо за це колективу Дубенського замку князів Острозських!

Вражені та щасливі, швидко дісталися місця нашої дислокації - готелю "Панорама" у Кременці, де на нас вже чекав щедрий новорічний стіл, святкова програма та заряд позитиву на прийдешній 2017 рік!

І вже ранком наступного дня ми почали знайомство з Кременцем з підйому на Божу гору, заклавши таким чином базу для активного руху протягом всього року. Тим більше, що цей "ефект" ми додатково закріпили на санно-бобслейній трасі! ;) Потім було знайомство зі смішнючими питомцями кабанячої ферми, екстремальний підйом навпростець своїм ходом на вкриту кригою замкову гору Бона, знайомство з органною музикою в костелі Св. Станіслава та надзвичайно привітним отцем Володимиром у Преображенському соборі, який захопив нас своєю любов'ю до свого міста та його історії. І, у якості бонусу, ми стали першою туристичною групою, яка спустилася у щойно відкриті для відвідин підземелля собору, в яких вже зовсім скоро буде освячено нижню "теплу" церкву.

Змерзлі та втомлені повернулися до готелю, щоб насолодитися теплом каміну у "Зимовому саду" і вдосталь посмакувати гарячим глінтвейном з запашною грибною юшкою та шашликами, нарешті добре роззнайомитися та поділитися своїми враженнями за 2 дні подорожі.

Наступного, 3-го дня, вже мали повертатися додому. Але ми були б не ми, якби не скористалися можливістю заскочити по дорозі до українського "форту Баярд", як інколи називають величний Тарканівський форт на Рівненщині.

А насамкінець подорожі надзвичайно теплою і приємною стала зустріч на АЗС під Києвом з частиною одноклубників, яка поверталася з нашого іншого новорічного маршруту замками Східного Поділля!

Дякую всім учасникам! Всіляких гараздів нам усім в Новому році, бо ми старалися й зустріли його надзвичайно насичено і активно! І до зустрічі на нових маршрутах!!!!!!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13