30 грудня 2018 р. - 1 січня 2019 р. "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів", день 1-й

 ›   ›  30 грудня 2018 р. - 1 січня 2019 р. "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів", день 1-й

Велика і дружня компанія, насичена та різнопланова програма, усі особливості локальної гастрономії, музика, веселощі та подарунки - усе це, як завжди, було у Клубі мандрівників НавколоUA під час головної подорожі року.

Цього разу Новий рік ми поїхали зустрічати на Львівщину, що відома насамперед замками "Золотої підкови".

З потяга одразу ж попрямували до Золочева, де вже чекав живий камін та накритий стіл у замковому ресторані "Равелін": грибна юшка, крученики, медовик, а також сучасна новорічна класика - олів'є та шампанське.

Прекрасно збережений Золочівський замок порадував новими експозиціями: "Кабінет господаря" в палаці та "Архітектурні фрагменти і світло старого Львова" у підземеллях, отже музей постійно розвивається.

Абсолютно інші враження чекали учасників подорожі, коли ми вже у сутінках потрапили в Підгорецький замок. Реставрація тут ще далека від завершення, але віднедавна для огляду офіційно доступно кілька залів палацу з експозицією репродукцій картин, які його колись прикрашали. Оглядати інтер'єри в світлі ліхтариків - справжня атракція, що здатна підживити непідробними емоціями моторошну легенду про привида Білої пані.

А головним гвіздком "Золотої підкови" став урочистий прийом, який влаштував нам Олеський замок. Нас зустріли мужні лицарі з факелами, гостинні панянки запропонували гарячий глінтвейн з дороги, а потім влаштували невеличкий лицарський турнір та урок фехтування, середньовічні танці з майстер-класом та справжній князівський бенкет з фірмовими наливками у приміщеннях королівської варти, де облаштувався ресторан "Гридниця". Чого тільке не було на столі! І майже все - за автентичними середньовічними рецептами.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13