18-19 листопада 2017 р. "Острозький замок і музей бурштину". День 2-й.

 ›   ›  18-19 листопада 2017 р. "Острозький замок і музей бурштину". День 2-й.

Ще дві туристичні перлини Рівненської області побачили учасники подорожі "Острозький замок і музей бурштину" на другий день мандрівки.

Перший з них - музейний комплекс у Пересопниці, що присвячений Пересопницькому Євангеліє - найвизначнішій рукописній пам'ятці староукраїнської літературної мови й книжкового мистецтва. Незважаючи на дещо дивну архітектуру музею, його експозиція напрочуд змістовна, а історія самого села Пересопниця має багато славетних сторінок.

Нетривалу прогулянку Рівним ми розпочали з краєзнавчого музею, де можна побачити макет старого міста, коли ще був цілий замок Любомирських. Також на увагу заслуговує безпосередньо пов'язана з містом історія письменника Уласа Самчука, пам'ятник котрому встановлено на площі перед театром.

І, звісно, ще одна перлина - музей бурштину. Нікого не залишили байдужими ці дивовижні камінчики родом з Юрського періоду та різноманітні вироби з них. Кожен знайшов собі сувенір в ювелірній крамничці.

А пивна ресторація "Кант" переконала нас, що Рівне може сміливо претендувати на статус пивної столиці України, адже тут, здається, найбільша кількість міні-броварень та пабів на душу населення.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13