25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 1-й.

 ›   ›  25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 1-й.

Дика природа, самобутня культура та смачна їжа - заради цих трьох головних унікальностей Гуцульщини Клуб мандрівників НавколоUA на чотири дні конституційних свят спорядився у гори.

Найшвидший шлях пролягав через Львів на "Інтерсіті", а далі бусом, до якого приєдналися і автівки колег з клубу Doroga.UA.

Після ситного галицького обіду поблизу Івано-Франківська нас голосно зустрічали Карпати - потужним ревінням Сріблястих водоспадів, що у спекотні дні перетворюються на велелюдні пляжі.

У Косові, сувенірній столиці Карпат, керамістка Іванна Козак-Ділета занурила нас у світ косівської кераміки, а ліжникарка Олена Шкрібляк захопила розповідями про те, як виготовляють теплі гуцульські ліжники, а також здивувала своїм самотканим пальто. Щоб побачити найцікавішу стадію виготовлення ліжників, ми зазирнули у валило - гуцульську "пральну машину".

І вже надвечір нас гостинно запросив колоритний ресторан "Бабай", щоб пригостити варениками з разової муки, кишкою з гуслянкою, гуцульскими голубцями та оригінальним узваром з квасолею.

І це лише перший день. Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13