25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 3-й.

 ›   ›  25-28 червня 2016 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 3-й.

Весь третій день подорожі Клубу мандрівників НавколоUA минув під містичними знаками "Тіней забутих предків". Верховинці обожнюють цей геніальний фільм Сергія Параджанова та пишаються своєю участю у його створенні.

Ми побачили ту саму хату-гражду, в якій відбувається багато подій першої половини фільму, і яка є аутентичним гуцульським житлом.

Потім відвідали музей "Тіней забутих предків" в будинку, де жив Параджанов. Господиня музею Галина Мокан провела для нас майстер-клас із ручного виробництва полонинських сирів та смачно пригостила картопляними книшами у своїй хаті-стаї.

Щоб завітати в гості до трембітаря Миколи Ілюка, який вдало наслідує відомого музиканта й колекціонера Романа Кумлика, нам довелося дертися високо в гору, що було нелегко після учорашньої Говерли.

Весело провели час за в'язанням переміток в музеї вишиванки, який заснувала поетеса Галинка Верховинка.

А надвечір дісталися околиці міста, де причаївся "Музей гуцульської магії". Після вечері із власноруч звареним на відкритому вогні баношем відбулася найцікавіша подія цього туру - містична нічна екскурсія "У пошуках мольфарів". І таки знайшли.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13