13-15 жовтня 2018 р. "Покрова в Холодному Яру", день 3-й

 ›   ›  13-15 жовтня 2018 р. "Покрова в Холодному Яру", день 3-й

Попрощавшись із Холодним Яром біля символічного козацького Склика, Клуб мандрівників НавколоUA вирушив за новими пригодами.

Наступною нашою метою стало містечко Кам'янка, яке ще за радянських часів перетворили на місто-музей як колишній південний осередок декабристського руху, а також місто Пушкіна та Чайковського.

Тепер родовий маєток декабриста Василя Давидова перетворено на Кам'янський державний історико-культурний заповідник.

Прекрасну екскурсію історичним музеєм провів нам завідувач музею Юрій Ляшко, приділивши особливу увагу холодноярським подіям.

В "Зеленому будиночку", де зараз розміщується музей Пушкіна і Чайковського, ми послухали невеличкий, але прекрасний концерт - заступник директора заповідника Таміла Чупак виконала для нас деякі свої твори на родинному роялі сім'ї Давидових.

А місцевий активіст розвитку кам'янського туризму, директор музею Пушкіна та Чайковського, Олександр Мушта не лише влаштував цікаву прогулянку міським парком, а й організував водну екскурсію Тясминським каньйоном на човнах. Легенди про Скелю Пушкіна тут змішалися з науковими фактами про 54 види моху, і разом вони гучно лунали у вечірньому каньйоні...

Дякуємо усім учасниками!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13