15-17 квітня 2017 р. "Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич". День 1-й.

 ›   ›  15-17 квітня 2017 р. "Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич". День 1-й.

Ущент заповненими храмами, святково вбраними селами та абсолютно порожніми вулицями міст зустріло великоднє Прикарпаття учасників Клубу мандрівників НавколоUA.

Цього разу по дорозі зі Львова, куди ми прибули на "Інтерсіті+", вирішили спершу завітати до П'ятничан. Надто вже привабливо виглядає з траси знаменита П'ятничанська вежа - одна з найдавніших фортифікаційних споруд Галичини (XV ст.). Та й краєвиди навколо дивовижні.

Головною ж метою першого дня подорожі був Давній Галич, а точніше цілий конгломерат населених пунктів, що існують зараз на території цього колишнього середньовічного мегаполісу.

В Крилосі побачили Успенську церкву на підвалинах найбільшого галицього храму та реконструкцію оборонних споруд галицького дитинця, спустилися в підземелля Галичиної могили, де було поховано легендарного засновника міста, та ковтнули смачної й цілющої води з Княжої криниці.

У Шевченковому вразило стародавнє кам'яне різблення розкішного порталу церкви Св. Пантелеймона та давньоруське графіті на його стінах.

А в сучасному Галичи оглянули мальовничу панораму з валів Старостинського замку, дізналися історію галицьких караїмів та наслухалися історичних байок від нашого гіда Андрія Чемеринського.

Звісно, був ще ситний обід з грибною юшкою та фірмовими варениками в колибі "Чумацький шлях" і наше традиційне вечірнє застілля в готелі "Легенда" з обміном першими враженнями.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13