15-17 квітня 2017 р. "Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич". День 2-й.

 ›   ›  15-17 квітня 2017 р. "Прикарпатський Великдень: Коломия, Івано-Франківськ, Галич". День 2-й.

Другий день великодньої подорожі Прикарпаттям в компанії Клубу мандрівників НавколоUA став найбільш насиченим подіями та емоціями.

Легкий дощик не завадив нам більше 4-х годин гуляти вулицями старого Івано-Франківська, заглядаючи у храми, дивлячись історичне кіно в центрі "Фортечна галерея "Бастіон" та смакуючи каву з тістечками в кав'ярні "Delikacia". Просто неймовірну екскурсію влаштував нам знаний краєзнавець Иван Бондарев, а особливою родзинкою стала випадкова зустріч з письменником Тарасом Прохаськом, що є співавтором складеного Іваном путівника "Івано-Франківськ: місто-прогулянка".

А потім був обід, і не просто обід, а ціла атракція, яку влаштувала київським гостям "Перша сімейна ресторація Мулярових". Про виставлену тут колекцію гуцульської кераміки нам розповів особисто Віталій Качкан - справжній поціновувач народної творчості та старогалицької кухні. Польський борщок, весільна капуста засипна приймлена, ріпляники з сиром та свинина по-яремчанськи заслужили бурхливих оплесків у бік кухарів.

Наостанок виїхали з міста, щоб відвідати родинне гніздо Степана Бандери в селі Старий Угринів, мешканці якого дбайливо бережуть пам'ять про ідеолога українського націоналізму, і де нарешті визирнуло сонечко.

День завершився в пабі "Легенда" дегустацією 9-ти сортів прикарпатського крафтового пива.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13