20-21 квітня 2019 р. "Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів", день 1-й.

 ›   ›  20-21 квітня 2019 р. "Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів", день 1-й.

Теплий весняний настрій, яскраві панорамні картинки та смачні гастрономічні враження подарувала учасникам Клубу мандрівників НавколоUA дводенна поїздка на Сівершину вздовж Десни.

Містечко Короп вразило затишком, гостинністю та цікавими туристичними пропозиціями, які нам продемонструвала коропська туристична активістка Віта Шут. Тут і величні руїни Іллінської церкви-фортеці, й історія інженера-терориста Кібальчича, і творча атмосфера школи мистецтв. А насамкінець - чарівний куточок природи в ландшафтному парку господарства "Органічні соки "Золотий Пармен", де представляли свою смачну продукцію місцеві фермери Микола Мисник та Світлана Карацюба. Дегустація органічно перейшла в обід з фірмовими коропськими пряниками на десерт.

Решту дня нас приймав Мезинський національний природний парк, який також пропонує туристам дуже разнопланову програму. Тут і унікальна архітектрура палацу Рум'янцева-Задунайського у Вишеньках, і квітучі поляни первоцвітів вздовж екостежки Рихлівської дачі, і видатні археологічні знахідки Мезина, і приголомшливі панорами заплави Десни з високих круч. Не пропустити нічого цікавого нам допомогла наш гід, провідний фахівець з рекреації нацпарку Алла Наливайко.

Надвечір були у Новгороді-Сіверському.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13