20-21 квітня 2019 р. "Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів", день 2-й.

 ›   ›  20-21 квітня 2019 р. "Розлив Десни: Новгород-Сіверський, Короп, Глухів", день 2-й.

Другий день подорожі клубу НавколоUA на Сіверщину розпочався у Спасо-Преображенському монастирі Новгорода-Сіверського під звуки дзвонів, адже це була Вербна неділя. Саме з цих монастирських веж відкривається краща панорама Десни у період розливу. Хоча цьогоріч розлив був незначним, картина заплави Десни все одно була величною.

Під час екскурсії містом від заступника директора Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника Олени Радченко ми побачили й інші старовинні храми Новгорода, а також побували на місці городища, звідки герой "Слова о полку..." князь Ігор вирушив у невдалий похід на половців.

Після годинного переїзду опинилися у Глухові. Тут нам яскраву та насичену екскурсію влаштував Олександр Мірошниченко з Національного заповідника "Глухів". Зокрема побачили фрески Трьоханастасіївського собору-усипальниці родини Терещенків, оцінили нові експозиції у Київській брамі та піднялися на верхівку Глухівської вежі.

А дорогою додому ще встигли завітати до Кролевця, щоб побачити розкішну колекцію кролевецьких рушників та перевірити стан Яблуні-колонії.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13