7 березня 2021 р. "Романтичний Богуслав і містична Тотоха"

 ›   ›  7 березня 2021 р. "Романтичний Богуслав і містична Тотоха"

Гарна та весела компанія мандрівниць зібралася напередодні 8 березня, щоб відвідати весняну Богуславщину з її видовищними пейзажами, історичними пам'ятками, місцями сили та цікавими жіночими історіями. Містечко Марусі Богуславки порадувало жвавим туристичним життям, непоганою інфраструктурою та асортиментом туристичних послуг, які пропонують Музеї Богуславщини.

Інтерактивний "Музей історії Богуславщини" буквально занурив у старі часи, провівши через доісторичну печеру та через давньоруський дитинець до української хати та міщанського будинку.

Музей народних промислів з найдовшим в Україні рушником у трьохсотлітній кам'яниці захопив майстеркласами з ткацтва та долучив до вишивання символів міста.

А музей-садиба Марка Вовчка зачарував душевною атмосферою та приголомшив історіями з бурхливого життя української письменниці з чоловічим псевдонімом. Після тривалої дороги дуже доречним був трав'яний чай зі знаменитими богуславськими бубликами та вишневим варенням, яке так любила Марко Вовчок.

Обід із шампанським додав учасницям подорожі святкового настрою перед переїздом до Медвина.

Безумовно, підйом на гору Тотоха, що вважається одним із головних українських "місць сили", був обов'язковим пунктом програми, але не менше учасниць зацікавив новий туристичний маршрут, що присвячений героїчним подіям 1919-1922 років – саме зараз село відзначає Сторіччя Медвинського антибільшовицького повстання.

А ще порадувало знайомство з чудовою музейною родиною Богуславщини. Ніна Левченко, Марина Гогуля та інші наші провідниці, дякуємо за чудові екскурсії, гостинність та небайдужість!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13