14 лютого 2016 р. Романтичні садиби під Києвом.

 ›   ›  14 лютого 2016 р. Романтичні садиби під Києвом.

День закоханих 14 лютого став формальним приводом для Клубу мандрівників НавколоUA вирушити в невеличкий тур курортними містечками та романтичними садибами на північний захід від Києва.

Насправді, ми не планували клубних поїздок до березня. Надто вже погода непередбачувана. От і цього разу нас супроводжували то дощик, то туман, то сніг. Але завдяки захопленому краєзнавцю Олександру Соколенку і гарній компанії подорож вийшла дуже цікавою.

Ми завітали в гості до ветеранів АТО, які зараз проходять реабілітацію на колишній дачі Чоколова в Ірпені, побачили стан руїн "замку інженера Штамма" в Бучі та палацу Остен-Сакенів у Мироцькому, дізналися про дачне життя письменника Михайла Булгакова, актриси Ганни Борисоглібської та графіні Наталії Уварової.

Приємно здивувала експозиція музею "Уваровський дім" та багате культурне життя Ворзеля, а також ціни на свіженьку випічку прямо з пекарні "Буланжері", що постачає смачну продукцію для однойменної мережі київських кафе-кондитерських Boulangerie Artisan.

Тепер плануємо повторити тур наприкінці травня або на початку червня, коли буде сонячна погода і розквітне ворзельске тюльпанове дерево :)


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13