8-11 березня 2018 р. "Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино". День 1-й.

 ›   ›  8-11 березня 2018 р. "Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино". День 1-й.

Справжня весна на долині, справжня зима на верховині - такою різноманітною була поїздка на Закарпаття, перша подорож Клубу мандрівників НавколоUA сезону 2018.

Традиційно обрали не нічний потяг, а "Інтерсіті" до Львова, а звідти комфортабельний автобус.

Щоб урізноманітнити тривалу дорогу до Закарпаття, запланували зупинку на обід з бойківськими стравами у сколівському ресторані "Вівчарик", а також візит до "Державного історико-культурного заповідника Тустань". Тут усіх насамперед вразила сучасна інтерактивна експозиція бойківського побуту в Культурному центрі "Хата у Глубокім", потім - прекрасна реконструкція фортеці в археологічному музеї, а далі і самі Урицькі скелі, що у середньовіччі слугували основою складної фортифікаційної споруди.

Закарпаття урочисто зустріло нас розкішною пивною вечерею-дегустацією в кращому ресторані Мукачева "Графський Двір", а потім фантастичною нічною театралізованою екскурсією в замок "Паланок". Максим Адаменко з колегами влаштував нам дивовижну подорож крізь часи та простори у мерехтливому світлі смолоскипів під чарівні звуки середньовічного карильйону.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13