8-11 березня 2018 р. "Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино". День 2-й.

 ›   ›  8-11 березня 2018 р. "Синевирські першоцвіти: замки, буйволи, вино". День 2-й.

Наступні відкриття чекали нас на другий день березневого закарпатського вояжу Клубу мандрівників НавколоUA у Виноградові. Блискучу екскурсію-презентацію міста провела Валентина Горнецкі. Родзинкою стала панорама міста з руїн Угочанского замку "Канків". Дещо засмутила засміченість руїн, але порадували "первоцвіти", які ми помітили на міських клумбах (на жаль, масове цвітіння на природі у ці дні ще не почалося).

А ще було знайомство з рогатими мешканцями буйволиної ферми "Карпатський Буйвіл" та куштування продуктів з корисного буйволиного молока (більшості особливо сподобалася згущенка).

А ще була дегустація домашніх виноградівських вин в "Гостинній садибі родини Поличків": м'яка Б'янка, насичена Королівська леанка, новоприбулий Цвейгер, легке Каберне, солодкуваті Перлина і Чорний доктор, а також фірмова Троянда Закарпаття.

А ще - безліч плетених кошиків в Ізі, закарпатському центрі лозоплетіння.

А під кінець - важка дорога на Синевир, родинна зустріч в теплому зрубі готелю "Берлога" та затишна клубна вечеря з тушеними реберцями, домашнім вином і традиційною посвятою новачків.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13