30 грудня 2017 р. - 1 січня 2018 р. "Казковий новорічний бал Потоцьких". День 2-й.

 ›   ›  30 грудня 2017 р. - 1 січня 2018 р. "Казковий новорічний бал Потоцьких". День 2-й.

Ранком 31 грудня учасники Клубу мандрівників НавколоUA вирушили на гостини до колишніх власників найкращих панських маєтків Вінничини.

Першим перед нами постав свіжевідремонтований фасад палацу Грохольських у Вороновиці. У ньому розташований Вороновицький музей історії авіації та космонавтики, присвячений винахіднику літака (точніше, планера) Олександру Можайському. Завдяки ентузіастам, які ним опікуються, нема сумніву, що незабаром музей дочекається внутрішнього ремонту та оновлення експозиції.

Не менш цікавою та насиченою була екскурсія палацем княгині Марії Щербатової. Ентузіасти і тут виявляють активність - наповнюють аутентичними експонатами три музейні кімнати.

Доречним був придорожній кава-брейк з чудовим "Наполеоном".

А обід із шампанським в розкішному тульчинскому ресторані з піратською назвою Port Royal, хоч і обійшовся без екзотики, був дуже смачним.

Весь день в салоні автобуса лунали новорічно-різдвяні пісні українських виконавців, і чи не чверть з них обігрувала знаменитого "Щедрика" Микола Леонтовича. Саме в Тульчині ми отримали можливість познайомитися з життям композитора в його будинку-музеї.

Прогулявшись темними вулицями райцентра, нарешті опинилися перед яскраво підсвіченим палацем Потоцьких. На його тлі з'явилися темні фігури. Запалали факели. Брама перед нами відчинилася, і... почалася казка. Нема сенсу переказувати усі нюанси феєричної театралізованої екскурсії "Новорічний бал Потоцьких". Щиро сподіваємося, що в усіх бажаючих буде можливість в подальшому відвідати аналогічну атракцію, бо вона просто мусить стати тульчинською туристичною фішкою! Саме вона була головною темою обговорення за щедрим новорічним столом.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13