24-25 червня 2017 р. "Софіївка", Буцький каньйон, Трипільський заповідник". День 1-й.

 ›   ›  24-25 червня 2017 р. "Софіївка", Буцький каньйон, Трипільський заповідник". День 1-й.

Подорож дистанцією у 10 років. Клуб мандрівників НавколоUA долучився до святкової програми відзначення ювілею спорідненого клубу автотуристів Doroga.UA. Звісно, святкували у дорозі - на тому самому маршруті, з якого 10 років розпочався наш клубний рух. Але з деякими доповненнями.

Зокрема, тоді ще мало хто знав про Буцький каньйон, а тепер саме з цього вражаючого дива природи ми почали наш тур "місцями бойової слави".

Вже важко згадати, коли друзями двох наших клубів стали талановитий художник Сашко Бартосік та його не менш творча родина, які не лише щоразу дивують нас новими творчими роботами, а й смачно пригощають у своїй кав'ярні-музеї в Іваньках.

От що абсолютно не змінилося за ці роки, так це палац Шувалових у Тальному. Реставрація, що тільки-но розпочалася саме тоді, досі так і не завершилася. І лише охоронець Костя за цей час перетворився на ерудованого екскурсовода.

Кульмінацією першого дня туру став фестиваль "Купайло в Легедзиному". І просто неймовірна екскурсія по музею "Трипільска культура", яку провів ексклюзивно для нашого клубу директор заповідника Владислав Чабанюк. Це справжня інтерактивна історична вистава! Особлива подяка за можливість доторкнутися до безцінних артефактів.

Отже, було що обговорити ввечері, під час урочистого бенкету, який влаштував нам готель "Фортеця" в Умані.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13