19-20 серпня 2017 р. "Великі каньйони Миколаївщини". День 1-й.

 ›   ›  19-20 серпня 2017 р. "Великі каньйони Миколаївщини". День 1-й.

Найвидовищнішою та водночас найекстримальнішою за усі попередні стала ця подорож для постійних участників Клубу мандрівників НавколоUA. Нашою метою цього разу були ландшафти, пам'ятки та атракції Гранітно-степового Побужжя.

Неоднозначне враження залишив справді унікальний музей Ракетних військ стратегічного призначення, що з одного боку демонструє неймовірні висоти інженерної думки, а з іншого - марність того, на що пішли зусилля і тяжка праця цілих поколінь.

Обід з борщем і котлетками у військовому наметі навіяв на багатьох ностальгійні спогади, але за смачнющу домашню баклажанну ікру ми простили закладу усі незручності.

Базою для рафтингу на Мигійських порогах ми обрали новий готель "Маєток". Він розташований на березі Південного Бугу поблизу порогу "Інтеграл" та має власний причал.

Для абсолютної більшості з нас це був перший досвід підкорення річкових порогів. З'ясувалося, що це не так просто, як здається, але і не так страшно. Головне - координація дій та злагодженість команди. Тоді, після найбурхливіших перекатів, можна і наввипередки поганятися, і побризкатися досхочу, і пострибати у воду зі скелі. А надвечір підняти келихи за Клуб, що єднає однодумців.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13