19-20 серпня 2017 р. "Великі каньйони Миколаївщини". День 2-й.

 ›   ›  19-20 серпня 2017 р. "Великі каньйони Миколаївщини". День 2-й.

Другий день подорожі Клубу НавколоUA каньйонами Миколаївщини став найвидовищнішим, адже маршрут включав головні природні пам'ятки Національного природного парку "Бузький Гард".

Спершу ми прогулялися скелястими берегами Південного Бугу у тих місцях, де учора сплавлялися на рафті, та піднялися на Протичанську скелю, щоб побачити поріг "Інтеграл" з висоти.

Любителі екстріму скористалися можливістю пролетіти на швидкості 110 км/год над Радоновим озером.

Після освіжаючого купання в озері вирушили до Южноукраїнська, щоб побачити легендарний острів Гард, який дав назву цій місцевості, оскільки є давньою козацькою святинею.

У Трикратах нас чекала приємна зустріч з місцевою вчителькою історії Людмилою та знайомство зі спадщиною видатного лісовода Віктора Скаржинського, що зумів створити рукотворний ліс посеред миколаївських степів.

Прекрасні враження залишилися від прогулянки Арбузинським каньйоном, його дивної рослинності та природнього лабіринту у скелях.

А завершальною крапкою стали приголомшливі панорами та фантастичні скельні фігури Великого Актівського каньйону. Тут хотілося залишитися хоч на пару годин, щоб побачити розрекламований закат, як у Колорадо, якби не тривала дорога додому.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13