24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 1-й.

 ›   ›  24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 1-й.

Енотуризм виноробними регіонами України лише зароджується, і перші кроки на цьому шляху зробив Клуб мандрівників НавколоUA, вирушивши до Бессарабії під час сезону збирання винограду. Триденний маршрут охопив чотири виноробні та ще кілька цікавих об'єктів по дорозі.

Першим на під'їзді до Одеси мандрівників зустрічав Александр Шаповалов, більше відомий як Дон Алехандро, власник "Don Alejandro Winery" і творець харизматичних авторських вин. На прикладі Chablis Style, Claret Puzzle, Bourdeaux Style, Red Puzzle, Metamorphosa та інших вин ми не лише дізналися, але й відчули на смак філософію космодинаміки у виноробстві. Оригінально оформлена фазенда дона, що стоїть над справжніми одеськими катакомбами, справила враження сонячного і творчого місця.

Бессарабський обід з мамалигою та мітітеями нам вже традиційно влаштував ресторан домашньої кухні "Frumushika".

Ще однією точкою інтересу стали розкішні виноградники фермерського господарства V.PETROV. Його власник Валерій Петров був у від'їзді, але ми отримали можливість скуштувати безліч сортів столового винограду прямо з лози, а також продегустувати 9 органічних вин його виробництва (Перлина, Шардоне, Діана, Каберне, Мерло та ін.) - дещо грубуватих, але відвертих та прямолінійних.

Лише надвечір дісталися Ізмаїла, де нашою базою став готель "Бессарабія". Ресторану особливий респект за фаршированих карасів!

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13