24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 2-й.

 ›   ›  24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 2-й.

Хоч маршрут бессарабської подорожі Клубу мандрівників НавколоUA цього разу був суто винний, ми не змогли оминути й найцікавіших історичних та природних пам'яток цього колоритного краю.

Тому першим пунктом другого дня подорожі став екопарк "Картал". Наш гід Олекій Пудовкін провів нас дерев'яними містками через болото у гості до родини водяних буйволів, де вони живуть у природному середовищі. В родини вже є двійко малюків, один з яких народився буквально напередодні нашого візиту.

А потім був надзвичайно цікавий та насичений день на виноробні "Колоніст". Господарі Іван та Алла Плачкови створили диво родинної гостинності та просто захопили справою свого життя.

Кожен з нас отримав можливість відчути себе виноробом, збираючи стиглий виноград та чавлячи його ногами, як це робилося з прадавніх часів. Потім ми пили молоде вино та ласували равликами за французським рецептом, слухаючи історії про народи, що населяли Бессарабію у різні часи. Потім пішли у цехи та на власні очі побачили усі етапи виробництва чесного вина "Колоніст". Зазирнули до енотеки, де зберігаються старі та рідкісні вина.

І нарешті дочекалися дегустації. Ігристе "Біссер", автохтонне "Сухолиманське", "Шардоне Висока гамма", "Мерло Витримане", "Одеске чорне" та ще кілька сортів дозволили оцінити весь спектр смаків бессарабського виноробства. А ще був унікальний "Кармрают", що вважається прадідом усіх вин...

І таким хвилюючим був момент, коли у свій день народження наша одноклубниця отримала з рук пана Івана ексклюзивну пляшку з персональної колекції та особистим автографом... І вечеря з бринзою та бараниною так затягнулася, що гостям вже стало незручно, але було так приємно...

Від щирого серця дякуємо Івану та Аллі за гостинність!

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13