27 липня 2019 р. "Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила"

 ›   ›  27 липня 2019 р. "Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила"

Перший еногастрономічний туристичний маршрут проклав на Київщині Клуб мандрівників НавколоUA. Подорож Бояркою, Ясногородкою, Бобрицею та Милою об'єднала поціновувачів місцевої історії, локальної гастрономії та крафтового виноробства.

У патріотичній Боярці відомий громадський діяч, історик та краєзнавець Андрій Ковальов провів нас пам'ятними місцями Першої російсько-української війни 1917-1918 років та розвіяв багато совітських міфів про захоплення Київщини більшовиками.

Ясногородська страусина ферма, крім звичайної екскурсії вольєрами з найбільшими у світі птахами, продемонструвала цьогорічну новинку - равликову ферму, яка незабаром почне постачання нового продукту для місцевого ресторану. А далі головний ясногородський винороб Артем Таран прилучив до таїнства свого мистецтва та розповів про особливості виноробства на Київщині. На жаль, цього разу не було можливості продегустувати вина з власного місцевого винограду виноробні "Wineidea", проте серед 8 зразків продукції з південного винограду також були дуже цікаві.

Дивовижні враження залишило "Казкове село Бобриця", яке презентувала нам місцева активістка Олена Палій. Бобриця вразила незвичною для українських сіл чистотою, охайністю, благоустроєм та креативністю, починаючи зі всюдисущіх бобрів на вказівниках та парком скульптур у центрі і завершуючи еко-фермою Green Gold, де ми посмакували прекрасним яблучним соком без консервантів.

А на фінал ми залишили знайомство з крафтовою виноробнею Vinoman Club та гостинною родиною Миколи Кас'яненка. В альтанці з видом на закат особливо добре смакували його оранжеві "Шардоне", виразні "Каберне", "Мерло" та "Одеський Чорний", витончені "Бордо-Мадам" і "Бордо-Мосьє" та ще кілька оригінальних купажів з гарно підібраними сирами, м'ясом та цукерками ручної роботи від місцевого виробника.

Можемо констатувати, що експеримент вдався і новий маршрут відкрито!

З урахуванням великої кількості заявок від тих, хто не встиг потрапити на відкриття, найближчим часом плануємо повтор.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13