3-5 червня 2017 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". 2-й та 3-й дні.

 ›   ›  3-5 червня 2017 р. "Смачна Бессарабія: Білгород-Дністровський та Вилкове". 2-й та 3-й дні.

Ранок другого дня смачної подорожі Бассарабією Клуб мандрівників НавколоUA знову зустрів у дорозі. Довелося пережити 10 км вибоїн на виїзді з Білгорода-Дністровського, але далі траса лише радувала. Особливо останні 45 км новенького асфальту до Вилкового - головної мети цієї поїздки.

Програму, як завжди професійно, організував нам "Вилково Пеликан-Тур". Була і прогулянка по кладках уздовж єриків, і поїздка катером на "Нульовий кілометр" з пошуками рідкісних птахів, і традиційний вилківський обід на острові з юшкою по-вилківські, рибними голубцями, вином новак та фіточаєм з медом. Місцевого колориту додала Трійця, бо лише на великі релігійні свята тут можна побачити таку кількість старовірів-липован у традиційному одязі. А до вечірнього столу прихопили з собою аж два ящики вилківських полуниць.

А стіл, треба сказати, був неймовірним. Етнографічний комплекс "Фрумушика-Нова" частував нас усім найкращим, що народжує благословенна бессарабська земля - бараниною, бринзою, овочами, хлібом та вином з власних підвалів. Лише на ранок оцінили масштаб цього потужного вівчарського господарства у цілинному Тарутинському степу та неосяжні творчі прагнення його власників - родини Паларієвих. Спільне фото під найбільшим в Україні гранітним пам'ятником чабану стало фінальною точкою цієї прекрасної мандрівки.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13