7-9 квітня 2018 р. "Великодня Волинь: до Шацьких озер крізь "Тунель кохання". День 3-й.

 ›   ›  7-9 квітня 2018 р. "Великодня Волинь: до Шацьких озер крізь "Тунель кохання". День 3-й.

Ранок останнього дня волинської подорожі Клубу мандрівників НавколоUA найсміливіші з учасників розпочали з водних процедур у поки що дуже холодному Світязі.

З найбільшого та найглибшого озера України почалася наша автоекскурсія Шацькими озерами, яку організував нам досвідчений провідник Петро Зуб.

Побачити майже усі озера одночасно ми змогли, піднявшись на екстремальну 50-метрову спостережну вежу Шацького лісництва. Серед них і такі відомі, як Пісочне та Люцимер, і такі дикуваті, як Перемут і Соминець.

Дістатися останнього розмитими лісовими грунтівками було особливо непросто. У нагоді стався і повний привід, і великий кліренс кросовера RAV4, орендованого у прокатній компаії AVIS Ukraine. Але тільки так можна було відчути справжню дикість Волинського Полісся, що надихнула Лесю Українку на створення "Лісової пісні".

Про історію написання драми-феєрії нам детально розповіди в Літературно-меморіальному музеї-садибі Лесі Українки в Колодяжному. Спілкування з музейними працівниками про життя і творчість поетеси нас так затягнуло, що вирішили цього разу не витрачати час на складну дорогу до урочища "Нечимне" з лесиним озером - якось наступного разу, коли буде сухо.

Попереду була ще тривала дорога додому Варшавською трасою із зупинкою біля Оконських джерел.

Добре, що в обід змогли гарно підкріпитися борщем із карасями, мазуриками і капустою по-волинськи. Тож побачили усі найбільші цікавинки та відчули найяскравіші смаки цього регіону.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13