30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 3-й.

 ›   ›  30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 3-й.

Ранок третього дня великодньої подорожі учасники Клубу мандрівників НавколоUA зустріли в дивовижному місці серед зелених пагорбів на березі лебединого ставка. Новенький готель "Мішин Сіті" розташований у Добровлянах, що поблизу Заліщиків, які були колись модним польським курортом.

Найкраща панорама міста в обіймах меандру Дністра відкривається з гори в сусідньому Хрещатику - фотографи просто обожнюють це місце.

Не менш фотогенічним є Урочище "Червоне" з двома замковими вежами Червоногорода в глибокому каньоні річки Джурин і потужним Джуринським водоспадом.

Місто Чортків, безумовно, заслуговує на більшу увагу, ніж ми встигли приділити йому під час півторигодинної прогулянки та обіду в класному закладі Паб "Сова". Але нам вдалося зазирнути у щойно розчищені підземелля Чортківського замку та дізнатися про плани щодо його реставрації.

Позаплановим пунктом став Язлівець з його потужним замком та монастирем Сестер Непорочниць.

А захід сонця, як і планувалося, зустріли з мальовничим краєвидом на бастіонах у Підзамочку.

Протягом цього насиченого дня нас супроводжував історик Микола Козак, що сам родом з Підзамочка. Свою репутацію кращого гіда Тернопілля він підтвердив з надлишком, за що йому величезна подяка від клубу.

Далі буде...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13