30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 4-й.

 ›   ›  30 квітня 2016 р. - 3 травня 2016 р. "Буковинський Великдень та замки Тернопілля". День 4-й.

Навіть великі подорожі колись завершуються. Четвертий день туру "Буковинський Великдень та замки Тернопілля" став фінальним, але не менш цікавим, ніж попередні.

Значною мірою він був присвячений знайомству з творчістю видатного українського скульптора Йогана (Івана) Пінзеля. Ми обійшли весь історичний центр містечка Бучач, де маестро Пінзель разом зі скульптором Бернардом Меретином створив найбільшу кількість своїх шедеврів. Частково ці дивовижні динамічні скульптури збереглися в оригіналі, інші відроджують в копіях, та усі разом вони перетворюють Бучач на справжнє місто-музей Пінзеля.

В селі Рукомиш, де свого часу була знайдена остання пінзелівськоа скульпутра, ми попрощалися з нашим супер-гідом Миколою Козаком.

Обід в ресторані Микулинецький Бровар по дорозі до Тернополя не міг обійтися без дегустації та закупівлі свіжої продукції микулинецької броварні.

На закуску залишили Збаражський замок, де базується Національний заповідник "Замки Тернопілля". Тут повним ходом триває реставрація та наповнення експозицій - чергову відкриють 8 травня під час Дня замку.

Захід сонця цього разу зустріли вже на шляху додому.

Дякуємо усім учасникам за класну компанію!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13