6 жовтня 2019 р. "Золота осінь у Тростянці та Качанівці"

 ›   ›  6 жовтня 2019 р. "Золота осінь у Тростянці та Качанівці"

Весь спектр своїх осінніх фарб, від червоного до зеленого, продемонстрували Клубу мандрівників НавколоUA найкращі парки Чернігівщини на нашому традиційному маршруті "Дворянська рапсодія".

Хоч Сокиринці в скорочену осінню версію цього маршруту не входять, все таки почали з нетривалої зупинки в колишньому маєтку Галаганів, щоб зазнімкувати палац і парк після нещодавніх урочистостей до 200-річчя від дня народження Григорія Галагана.

Далі був прекрасний у своєму різнобарв'ї дендрологічний парк "Тростянець" і його вимогливі до гостей лебеді, що не пропускають жодної туристичної групи без хлібного податку.

Дуже тепло і смачно зустрів мандрівників етнографічний комплекс "Соколиний Хутір", а його власник Микола Череп нагородив учасників клубу почесною грамотою за внесок у розвиток зеленого туризму на Чернігівщині.

Останньою локацією став історико-культурний заповідник "Качанівка", де у ці золоті осінні дні особливо багато туристів. Екскурсійна програма завершилася тривалою прогулянкою маєтком Тарновських у Качанівці з відвіданням палацу та наймальовничіших куточків парку.

Дякуємо усім учасникам!


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13