Правила участі

 ›  Правила участі

Клуб мандрівників НавколоUA (далі – "Клуб") рекомендує уважно ознайомиться з наведеними нижче правилами участі в організованих Клубом походах або поїздках (далі - Турах). Якщо Ви зареєструвалися на Тур, це автоматично означає, що Ви згодні з нижченаведеними положеннями. Твердження про те, що учасник Туру не читав ці умови, не будуть прийняті організаторами.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ТУР

Для реєстрації на участь в Турі, що Вас зацікавив, необхідно заповнити форму зворотнього зв'язку "Приєднатися до поїздки" на сторінці обраного Туру на сайті Клубу. Попередньо Ви можете обговорити з представниками Клубу по телефону або електронною поштою можливі інші дати, час та інші умови Турів, що Вас цікавлять. Після цього Вам необхідно внести повну суму вартості участі (далі – "Внесок") в зазначені в описі Туру терміни. Тільки після внесення 100% Внеску Вам гарантується участь у поїздці в обумовлені дати. Якщо Клуб не отримав Внесок в обумовлені терміни, Ваше замовлення на участь вважається недійсним.

ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ В ТУРІ

Учасник Туру може відмовитися від участі в поїздці після внесення Внеску. Датою відмови вважається дата, коли Клуб отримав на електронну пошту navkoloua@ukr.net письмову заяву учасника про відмову.

У разі відмови учасника від участі в Турі внесена ним сума Внеску повертається в повному обсязі, частково або не повертається залежно від кількості календарних днів, що залишилися до дати початку Туру, згідно з наступними умовами:

Для одноденних поїздок:

- При відмові від Туру за 7 днів і більше – повертається 100% Внеску

- При відмові від Туру від 6 до 5 днів – повертається 80% Внеску

- При відмові від Туру від 4 до 3 днів – повертається 50% Внеску

- При відмові від Туру менш ніж за 3 дні – Внесок не повертається.

Для багатоденних поїздок:

- При відмові від Туру за 14 днів і більше – повертається 100% Внеску

- При відмові від Туру від 13 до 10 днів – повернення 80% Внеску

- При відмові від Туру від 9 до 7 днів – повернення 50% Внеску

- При відмові від Туру менш ніж за 7 днів – Внесок не повертається

Термін повернення Внеску – 5 робочих днів від дати отримання заяви учасника про відмову та письмового узгодження способу повернення грошових коштів.

У разі неявки учасника Туру на обумовлене місце початку поїздки з будь-яких причин, Внесок не повертається.

ПРОВЕДЕННЯ ТУРУ

Програма Туру є інформативним і базовим планом, який може бути змінено відповідно до обставин та/або з професійних міркувань організаторів. Ці зміни можуть включати зміни графіка проведення екскурсій, їх послідовності, заміну окремих компонентів на рівноцінні.

Проведення Туру обумовлено мінімальною кількістю учасників. При відсутності обумовленої мінімальної кількості учасників Клуб має право не пізніше ніж за 1 день скасувати поїздку. У цьому випадку учаснику повертається повна сума Внеску без будь-яких додаткових компенсацій або надається право замовити рівноцінну за сумою поїздку. Повернення Внесків у цьому випадку здійснюється протягом 5 робочих днів.

УЧАСНИКИ ТУРУ

Запис на Тури відкрита для всіх. Скарги на склад учасників не приймаються. Організатори же мають право виключити з Туру учасника, який, на їхню думку, заважає нормальному проведенню Туру і створює дискомфорт під час проведення Туру. У цьому випадку сума Внеску не повертається. Учасники, що мають фізичні обмеження, зобов'язані попередити про це організаторів до запису на Тур. Учаснику відомо, що згода Клубу на його участь в Турі, грунтується на інформації, що учасник не страждає ніякими обмеженнями, які можуть перешкодити його участі в Турі.

ТРАНСПОРТ

Транспортні засоби – автобуси, мікроавтобуси, мінівени або легкові автомобілі надаються їх власниками на замовлення Клубу для конкретної екскурсії в залежності від кількості учасників. Учасники, які запізнилися на місце подачі автобуса у зазначений час, наздоганяють групу за свій рахунок самостійно. При цьому ніякого повернення грошей Клуб не здійснює. Під час зупинок автобуса учасники повинні повертатися в автобус чітко за вказівками організатора з боку Клуба, щоб не затримувати інших учасників Туру. При запізненні більше 10 хвилин автобус вирушає без учасника, що запізнився. Внесок за пропущену частина Туру спізнілому учаснику не повертається. Під час проведення таких поїздок через кожні 2-3 години шляху автобус робить зупинки в спеціально обладнаних місцях для відвідування туалетів, відпочинку, харчування. Час перебування на таких зупинках визначає організатор поїздки.

КЕРІВНИК ГРУПИ (ОРГАНІЗАТОР)

Керівник групи (організатор) відповідає за безперебійне проведення Туру. Організтор не повинен і не може нести відповідальність за дітей, що беруть участь у Турі, за винятком Турів, де цей обов'язок організатора обумовлюється окремо. Дорослі учасники Туру несуть повну відповідальність за дітей, які подорожують разом з ними.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ТУРІ

При проведенні Турів від кожного учасника вимагається дотримання загальноприйнятих норм поведінки, що забезпечують нормальне і безпечне здійснення плана заходів Тура (відвідування музеїв, проведення екскурсій, прогулянок і т.д.). В автобусі під час проведення Турів забороняється розпивання алкогольних напоїв і вживання продуктів, запах яких неприємний або небезпечний для оточуючих. Від кожного учасника вимагається дотримання правил особистої гігієни протягом усього Туру. Недотримання зазначених правил може призвести до усунення одного або декількох учасників від участі в Турі без будь-якої фінансової компенсації з боку Клубу.

ЗБИТКИ І ПРЕТЕНЗІЇ

Факт запису на участь у Турі означає згоду учасника з вищевикладеними умовами. Організатори заявляють, що вони діють як посередники між учасниками та туристичними компаніями, готелями, ресторанами, музеями, екскурсоводами і т.д., і тому не несуть прямої або непрямої відповідальності за можливі збої в роботі останніх. Організатори не несуть відповідальності за прямий або непрямий збиток, завланий учаснику внаслідок хвороби, госпіталізації, пошкодження багажу, розкрадань або інших насильницьких дій та інших факторів, що не мають відношення до діяльності Клубу. Для покриття можливого збитку організатори рекомендують учасникам придбати особисту страховку. Організатори не несуть відповідальності за інформацію, яка не була надана письмово. Будь-які претензії до організаторів приймаються лише протягом 10 днів з моменту повернення групи.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13