Правила участі

 ›  Правила участі

Клуб мандрівників НавколоUA (далі – "Клуб") рекомендує уважно ознайомиться з наведеними нижче правилами участі в організованих Клубом походах або поїздках (далі - Заходах). Якщо Ви зареєструвалися на Захід, це автоматично означає, що Ви згодні з нижченаведеними положеннями. Твердження про те, що учасник Заходу не читав ці умови, не будуть прийняті організаторами.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗАХІД

Для реєстрації на участь у Заході, що Вас зацікавив, необхідно заповнити форму анкети, скориставшись кнопкою "ЗАБРОНЮВАТИ" на сторінці обраного Вами Заходу на сайті Клубу. Попередньо Ви можете обговорити з представниками Клубу по телефону, Вайбером або електронною поштою можливість інших дат, часу та інших умов Заходу, що Вас зацікавив. Після цього Вам необхідно в триденний термін після отримання рахунку-фактури внести повну суму вартості участі (далі – "Внесок") на розрахунковий рахунок Клубу (ФОП Вехетек О.В.). Тільки після внесення 100% Внеску реєстрація на Захід вважається здійсненою та Вам гарантується участь у поїздці в обумовлені дати. Якщо Клуб не отримав Внесок в обумовлені терміни, Ваша реєстрація на участь вважається недійсною.

ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ В ЗАХОДІ

Учасник Заходу може відмовитися від участі в поїздці після внесення Внеску. Датою відмови вважається дата, коли Клуб отримав на електронну пошту navkoloua@ukr.net письмову заяву учасника про відмову.

У разі відмови учасника від участі в Заході внесена ним сума Внеску повертається в повному обсязі, частково або не повертається залежно від кількості календарних днів, що залишилися до дати початку Заходу, згідно з наступними умовами:

Для одноденних екскурсій:

- При відмові від Заходу за 15 днів і більше – повертається 75% Внеску

- При відмові від Заходу від 14 до 8 днів – повертається 50% Внеску

- При відмові від Заходу від 7 до 3 днів – повертається 25% Внеску

- При відмові від Заходу менш ніж за 3 дні – Внесок не повертається.

Для поїздок на декілька екскрсійних днів*:

- При відмові від Заходу за 30 днів і більше – повертається 75% Внеску

- При відмові від Заходу від 29 до 20 днів – повертається 50% Внеску

- При відмові від Заходу від 19 до 10 днів – повертається 25% Внеску

- При відмові від Заходу менш ніж за 10 днів – Внесок не повертається.

 
*Крім окремих святкових Заходів, умови ануляції участі в яких описані безпосередньо на сторінці конкретного Заходу

Термін повернення Внеску – 5 робочих днів від дати отримання заяви учасника про відмову та письмового узгодження способу повернення грошових коштів.

У разі неявки учасника Заходу на обумовлене місце початку поїздки з будь-яких причин, Внесок не повертається.

ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ

Програма Заходу є інформативним і базовим планом, який може бути змінено відповідно до обставин та/або з професійних міркувань організаторів. Ці зміни можуть включати зміни графіка проведення екскурсій, їх послідовності, заміну окремих компонентів на рівноцінні.

Проведення Заходу обумовлено мінімальною кількістю учасників. При відсутності обумовленої мінімальної кількості учасників Клуб має право не пізніше ніж за 1 день скасувати екскурсію. У цьому випадку учаснику повертається повна сума Внеску без будь-яких додаткових компенсацій або надається право замовити рівноцінну за сумою поїздку. Повернення Внесків у цьому випадку здійснюється протягом 5 робочих днів.

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ

Запис на Заходи відкрита для всіх. Скарги на склад учасників не приймаються. Організатори же мають право виключити з Заходу учасника, який, на їхню думку, заважає нормальному проведенню Заходу і створює дискомфорт під час проведення Заходу. У цьому випадку сума Внеску не повертається. Учасники, що мають фізичні обмеження, зобов'язані попередити про це організаторів до запису на Захід. Учаснику відомо, що згода Клубу на його участь в Заході, грунтується на інформації, що учасник не страждає ніякими обмеженнями, які можуть перешкодити його участі в Заході.

ТРАНСПОРТ

Транспортні засоби – автобуси, мікроавтобуси, мінівени або легкові автомобілі надаються їх власниками на замовлення Клубу для конкретної екскурсії в залежності від кількості учасників. Учасники, які запізнилися на місце подачі автобуса у зазначений час, наздоганяють групу за свій рахунок самостійно. При цьому ніякого повернення грошей Клуб не здійснює. Під час зупинок автобуса учасники повинні повертатися в автобус чітко за вказівками організатора з боку Клуба, щоб не затримувати інших учасників Заходу. При запізненні більше 10 хвилин автобус вирушає без учасника, що запізнився. Внесок за пропущену частина Заходу спізнілому учаснику не повертається. Під час проведення таких поїздок через кожні 2-3 години шляху автобус робить зупинки в спеціально обладнаних місцях для відвідування туалетів, відпочинку, харчування. Час перебування на таких зупинках визначає організатор поїздки.

КЕРІВНИК ГРУПИ (ОРГАНІЗАТОР)

Керівник групи (організатор) відповідає за безперебійне проведення Заходу. Організтор не повинен і не може нести відповідальність за дітей, що беруть участь у Заході, за винятком Заходів, де цей обов'язок організатора обумовлюється окремо. Дорослі учасники Заходу несуть повну відповідальність за дітей, які подорожують разом з ними.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЗАХОДІ

При проведенні Заходу від кожного учасника вимагається дотримання загальноприйнятих норм поведінки, що забезпечують нормальне і безпечне здійснення плана Заходу (відвідування музеїв, проведення екскурсій, прогулянок і т.д.). В автобусі під час проведення Заходу забороняється розпивання алкогольних напоїв і вживання продуктів, запах яких неприємний або небезпечний для оточуючих. Від кожного учасника вимагається дотримання правил особистої гігієни протягом усього Заходу. Недотримання зазначених правил може призвести до усунення одного або декількох учасників від участі в Заході без будь-якої фінансової компенсації з боку Клубу.

ЗБИТКИ І ПРЕТЕНЗІЇ

Факт запису на участь у Заході означає згоду учасника з вищевикладеними умовами. Організатори заявляють, що вони діють як посередники між учасниками та туристичними компаніями, готелями, ресторанами, музеями, екскурсоводами і т.д., і тому не несуть прямої або непрямої відповідальності за можливі збої в роботі останніх. Організатори не несуть відповідальності за прямий або непрямий збиток, завланий учаснику внаслідок хвороби, госпіталізації, пошкодження багажу, розкрадань або інших насильницьких дій та інших факторів, що не мають відношення до діяльності Клубу. Для покриття можливого збитку організатори рекомендують учасникам придбати особисту страховку. Організатори не несуть відповідальності за інформацію, яка не була надана письмово. Будь-які претензії до організаторів приймаються лише протягом 10 днів з моменту повернення групи.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13