Ідеї для подорожей

 ›  Ідеї для подорожей
Туристичні магніти Донеччини: Крейдяні скелі Білокузьминівки Туристичні магніти Донеччини: Крейдяні скелі Білокузьминівки

Серед природних чудес Донецького краю чи не найвеличнішою є стрімка біла скеля поблизу села Білокузьминівка Костянтинівського району, що за 15 км на схід від Краматорська.

Туристичні магніти Донеччини: Кам’яні могили. Фото: ecology.donoda.gov.ua, www.facebook.com/balkhovitin Туристичні магніти Донеччини: Кам’яні могили

Маленька гірська країна посеред степів Донецького Приазов'я – таке дивне враження справляє на мандрівників заповідник "Кам'яні могили", що поблизу Новокраснівки, у 50 км від Маріуполя.

Туристичні магніти Донеччини: завод ігристих вин Artwinery Туристичні магніти Донеччини: завод ігристих вин Artwinery

Величезний лабіринт гіпсових штолень у місті Бахмут 70 років тому став найбільшим у Східній Європі підприємством з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом.

Туристичні магніти Донеччини: Соляні шахти Соледару Туристичні магніти Донеччини: Соляні шахти Соледару

Спуск у надра Донбасу – найцікавіше, що може запропонувати шахтарський край любителям індустріального туризму. І не лише їм, якщо йдеться не про вугільну, а про соляну шахту.

Туристичні магніти Донеччини: Святогірська лавра Туристичні магніти Донеччини: Святогірська лавра

Саме зі Святогірська "НавколоUA" починає знайомити своїх читачів із п’ятіркою "туристичних магнітів", навколо яких в області планують найактивніше розвивати туристичну інфраструктуру.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13