Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

13-15 жовтня 2018 р. "Покрова в Холодному Яру", день 3-й

Покрова в Холодному Яру, день 3-й Попрощавшись із Холодним Яром біля символічного козацького Склика, Клуб мандрівників НавколоUA вирушив за новими пригодами. Наступною нашою метою стало містечко Кам'янка, яке ще за радянських часів перетворили на місто-музей як колишній південний осередок декабристського руху, а також місто Пушкіна та Чайковського.

13-15 жовтня 2018 р. "Покрова в Холодному Яру", день 2-й

Покрова в Холодному Яру, день 2-й Другий день подорожі Чигиринщиною Клуб мандрівників НавколоUA цілком присвятив легендарному Холодному Яру. Нашою провідницею його тінистими стежками, прохолодними ярами та балками стала еколог та громадська активістка Ольга Галушко.

13-15 жовтня 2018 р. "Покрова в Холодному Яру", день 1-й

Покрова в Холодному Яру, день 1-й В Україні багато популярних козацьких місць, де гідно відзначають Покрову, але Клуб мандрівників НавколоUA обрав не надто розкручену Чигиринщину та Холодний Яр. І ми переконалися, що це одне з найпатріотичніших місць України, де козацький дух живий з часів Богдана Хмельницького.

22 вересня 2018 р. "Райські сади Київщини: Олександрія, Буки"

Райські сади Київщини: Олександрія, Буки Останнє вересневе тепло стало у нагоді учасникам подорожі Клубу мандрівників НавколоUA до Білої Церкви та Буків, адже цей парковий маршрут проходить переважно просто неба.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13