Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Винні тури

Винний туризм: винні тури Україною Винний туризм в Україні: спеціалізовані винні тури Україною з винними дегустаціями, відвіданням виноградників та виноробень, дегустаційних залів та підвалів, винних фестивалів, спілкуванням з виноробами. Всі винні тури Клубу мандрівників НавколоUA є авторськими та ексклюзивними.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

Подорожі Клубу мандрівників НавколоUA під час карантину

Подорожі Клубу мандрівників НавколоUA під час карантину Друзі, від сьогодні і попередньо до 27 квітня ми працюємо з дотриманням режиму карантину, але у звичному графіку.

08 березня 2020 р. "Романтичний Богуслав і містична Тотоха"

Романтичний Богуслав і містична Тотоха Святкова подорож Клубу мандрівників НавколоUA на 8 березня відбулася суто в жіночій компанії. Метою була Богуславщина, з якою пов'язано багато жіночих історій.

01 березня 2020 р. "На Масницю до етносела"

На Масницю до етносела А ось і короткий фотозвіт про святкування Колодія в етнографічному комплексі "Українське село" разом з клубом мандрівників НавколоUA.

15 лютого 2020 р. "Соромітницькі вечорниці в "Поліській хаті" + Коростишів"

Соромітницькі вечорниці, Коростишів Вже вдруге Клуб мандрівників НавколоUA здійснив подорож на Коростишівщину - край гранітних скель, соснових лісів, творчіх людей та смачних дерунів.


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13