Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

13 квітня 2019 р. "Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських"

Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських Тарас Шевченко та Катерина Білокур - долі цих двох видатних народних митців, що жили у різні часи, переплелися на яготинському маршруті Клубу мандрівників НавколоUA.

6 квітня 2019 р. "На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи"

На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи Першу квітневу подорож року Клуб мандрівників НавколоUA вже за традицією присвятив природі Полісся. Але якщо минулоріч нам довелося шукати первоцвіти в хуртовинах та долати болото по кризі, то цього разу мали можливість сповна насолодитися відчуттям пробудження природи!

08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 3-й.

Фото поїздки Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями, день 3-й І ось настав фінальний день березневої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA в Одесу. Цей теплий і сонячний ранок дуже хотілося продовжити у сонному і дивовижно безлюдному центрі міста, тож першої екскурсійної точки розслаблено дістатися пішки.

08-10 березня 2019 р. "Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями", день 2-й.

Поїздка Масляна на 8 березня в Одесі з трьома винними дегустаціями, день 2-й Цілий день в Одесі! Оскільки більшість учасників цієї березневої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA вже неодноразово тут бували, для пішохідної екскурсії містом, замість традиційної обзорки, ми обрали незвичайний формат архітектурної прогулянки.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13