Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Винні тури

Винний туризм: винні тури Україною Винний туризм в Україні: спеціалізовані винні тури Україною з винними дегустаціями, відвіданням виноградників та виноробень, дегустаційних залів та підвалів, винних фестивалів, спілкуванням з виноробами. Всі винні тури Клубу мандрівників НавколоUA є авторськими та ексклюзивними.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

15 лютого 2020 р. "Соромітницькі вечорниці в "Поліській хаті" + Коростишів"

Соромітницькі вечорниці, Коростишів Вже вдруге Клуб мандрівників НавколоUA здійснив подорож на Коростишівщину - край гранітних скель, соснових лісів, творчіх людей та смачних дерунів.

1 лютого 2020 р. "Олені "Залісся" та тури "Беремицького"

Олені Залісся і тури Беремицького Хто б міг подумати, що ця подорож, яку Клуб мандрівників "НавколоUA" спеціально спланував на найхолоднішу пору року, виявиться практично весняною! Адже саме взимку найкраще відвідувати природні парки для спостереження за тваринами...

25 січня 2020 р. "Київ телевізійний: Хрещатик-26, "Олівець" та FILM.UA"

Київ телевізійний: Хрещатик-26, Олівець та FILM.UA Весь шлях українського телебачення та радіо від зародження до сучасності прослідкували учасники екскурсійної програми "Київ телевізійний" від Клубу мандрівників НавколоUA.

25 грудня 2019 р. "Нове Різдво на Фастівщині"

Нове Різдво на Фастівщині Перше українське Різдво 25 грудня Клуб мандрівників НавколоUA відзначив на Фастівщині, яка є одним з головних центрів католицизму Центральної України.


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13