Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Винні тури

Винний туризм: винні тури Україною Винний туризм в Україні: спеціалізовані винні тури Україною з винними дегустаціями, відвіданням виноградників та виноробень, дегустаційних залів та підвалів, винних фестивалів, спілкуванням з виноробами. Всі винні тури Клубу мандрівників НавколоUA є авторськими та ексклюзивними.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

25 грудня 2019 р. "Нове Різдво на Фастівщині"

Нове Різдво на Фастівщині Перше українське Різдво 25 грудня Клуб мандрівників НавколоUA відзначив на Фастівщині, яка є одним з головних центрів католицизму Центральної України.

8 грудня 2019 р. "Соромітницькі вечорниці в "Поліській хаті" + Коростишів"

Соромітницькі вечорниці в Поліській хаті Груднева подорож Клубу мандрівників НавколоUA на Коростишівщину стала дещо спонтанною, оскільки була позаплановою.

19 жовтня 2019 р. "Грецький Ніжин та героїчні Крути"

Екскурсія Грецький Ніжин та героїчні Крути "Огіркове" місто Ніжин та його околиці стали метою подорожі Клубу мандрівників НавколоUA у розпал теплої золотої осені.

6 жовтня 2019 р. "Золота осінь у Тростянці та Качанівці"

Золота осінь у Тростянці та Качанівці, 2019 Весь спектр своїх осінніх фарб, від червоного до зеленого, продемонстрували Клубу мандрівників НавколоUA найкращі парки Чернігівщини на нашому традиційному маршруті "Дворянська рапсодія".


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13