Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Винні тури

Винний туризм: винні тури Україною Винний туризм в Україні: спеціалізовані винні тури Україною з винними дегустаціями, відвіданням виноградників та виноробень, дегустаційних залів та підвалів, винних фестивалів, спілкуванням з виноробами. Всі винні тури Клубу мандрівників НавколоUA є авторськими та ексклюзивними.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

Увага, #післякарантин!

Автомандри Україною Усі ми зачекалися покращення епідемічної ситуації, послаблення карантинного режиму та можливості вільно подорожувати Україною. До зняття обмежень із міжміських пасажирських перевезень ми пропонуємо формат автотурів!

Подорожі Клубу мандрівників НавколоUA під час карантину

Подорожі Клубу мандрівників НавколоUA під час карантину Друзі, від сьогодні і попередньо до 22 травня ми працюємо з дотриманням режиму карантину, але у звичному графіку.

08 березня 2020 р. "Романтичний Богуслав і містична Тотоха"

Романтичний Богуслав і містична Тотоха Святкова подорож Клубу мандрівників НавколоUA на 8 березня відбулася суто в жіночій компанії. Метою була Богуславщина, з якою пов'язано багато жіночих історій.

01 березня 2020 р. "На Масницю до етносела"

На Масницю до етносела А ось і короткий фотозвіт про святкування Колодія в етнографічному комплексі "Українське село" разом з клубом мандрівників НавколоUA.


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13