Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Винні тури

Винний туризм: винні тури Україною Винний туризм в Україні: спеціалізовані винні тури Україною з винними дегустаціями, відвіданням виноградників та виноробень, дегустаційних залів та підвалів, винних фестивалів, спілкуванням з виноробами. Всі винні тури Клубу мандрівників НавколоUA є авторськими та ексклюзивними.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

11 серпня 2019 р. "Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1"

Тур Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, Дуга-1 Цього разу про нашу поїздку "Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1" звітуємо очима нашої одноклубниці Ганни Тарасової з її тонким і влучним поглядом.

10 серпня 2019 р. "Місто муз над річкою Снов"

Екскурсія в Седнів та дегустація сирів Красиве та історичне селище Седнів над чарівною річкою Снов стало метою літньої подорожі Клубу мандрівників НавколоUA на Чернігівщину. Це один з кращих маршрутів вихідного дня у теплу пору року.

27 липня 2019 р. "Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила"

Винний тур Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила Перший еногастрономічний туристичний маршрут проклав на Київщині Клуб мандрівників НавколоUA. Подорож Бояркою, Ясногородкою, Бобрицею та Милою об'єднала поціновувачів місцевої історії, локальної гастрономії та крафтового виноробства.

6-7 липня 2019 р. "Купала на Голубих озерах та нетиповий Чернігів". День 2-й.

Купала на Голубих озерах та нетиповий Чернігів, 2019 Другий день купальської подорожі Клуб мандрівників НавколоUA цілком присвятив огляду Чернігова, при чому з нестандартних боків.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13