Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Винні тури

Винний туризм: винні тури Україною Винний туризм в Україні: спеціалізовані винні тури Україною з винними дегустаціями, відвіданням виноградників та виноробень, дегустаційних залів та підвалів, винних фестивалів, спілкуванням з виноробами. Всі винні тури Клубу мандрівників НавколоUA є авторськими та ексклюзивними.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

19 жовтня 2019 р. "Грецький Ніжин та героїчні Крути"

Екскурсія Грецький Ніжин та героїчні Крути "Огіркове" місто Ніжин та його околиці стали метою подорожі Клубу мандрівників НавколоUA у розпал теплої золотої осені.

6 жовтня 2019 р. "Золота осінь у Тростянці та Качанівці"

Золота осінь у Тростянці та Качанівці, 2019 Весь спектр своїх осінніх фарб, від червоного до зеленого, продемонстрували Клубу мандрівників НавколоUA найкращі парки Чернігівщини на нашому традиційному маршруті "Дворянська рапсодія".

21-22 вересня 2019 р. "Сіль та шампанське: Святогірськ, Слов'янськ, Бахмут". День 2-й.

Тур в Соледар та Бахмут Другий день подорожі Клубу мандрівників НавколоUA на Донеччину учасники провели переважно під землею, і цього разу регіон повністю виправдав стале уявлення про себе як про край гірняків.

21-22 вересня 2019 р. "Сіль та шампанське: Святогірськ, Слов'янськ, Бахмут". День 1-й.

Тур в Святогірськ та Словянськ Донеччина – це справжня Україна! У цьому переконалися учасники Клубу мандрівників НавколоUA за два дні подорожі, яка зруйнувала багато стереотипів про край териконів та суворих шахтарів.


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13