Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Винні тури

Винний туризм: винні тури Україною Винний туризм в Україні: спеціалізовані винні тури Україною з винними дегустаціями, відвіданням виноградників та виноробень, дегустаційних залів та підвалів, винних фестивалів, спілкуванням з виноробами. Всі винні тури Клубу мандрівників НавколоUA є авторськими та ексклюзивними.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

20 березня 2021 р. "На первоцвіти до Холодного Яру"

На первоцвіти до Холодного Яру Цю коротку мить весни, коли сніг ще не до кінця зійшов, але на проталинах вже біліють перші ніжні квіти, Клуб мандрівників НавколоUA провів на лісових стежках Холодного Яру.

13 березня 2021 р. "Поліська Масниця в Міжріччі"

Поліська Масниця в Міжріччі На зустріч із поліською весною вирушив Клуб мандрівників НавколоUA під час цьогорічних масляних вихідних, не злякавшись снігопаду, що пройшов напередодні.

7 березня 2021 р. "Романтичний Богуслав і містична Тотоха"

Романтичний Богуслав і містична Тотоха Гарна та весела компанія мандрівниць зібралася напередодні 8 березня, щоб відвідати весняну Богуславщину з її видовищними пейзажами, історичними пам'ятками, місцями сили та цікавими жіночими історіями.

20 лютого 2021 р. "Олені "Залісся" та тури "Беремицького"

Олені Залісся та тури Беремицького Багато снігу та легкий мороз – найкращі умови для відвідування парків природі з метою спостереження за дикими тваринами. Саме за таких сприятливих умов відбулася перша подорож Клубу мандрівників НавколоUA сезону 2021 року.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13