Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

30 грудня 2018 р. - 1 січня 2019 р. "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів", день 3-й

Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів, день 3-й В останній день новорічної подорожі Клуб НавколоUA цілком занурився у різдвяну атмосферу Львова. Біля монумента королю Данилі Галицькому нас зустріла наш улюблений львівський гід Наталя Зубик, яка завжди має нестандартний погляд на ті речі, які, здавалося б, давно знайомі.

30 грудня 2018 р. - 1 січня 2019 р. "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів", день 2-й

Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів, день 2-й Другий день ми почали з відвідання Крехова - з його дерев'яною церквою Св. Параскеви XVII-XVIII, що має залишки чудових розписів тих часів, та більш відомим Крехівським монастирем Св. Миколая Отців Василіян, що оточений потужними оборонними мурами.

30 грудня 2018 р. - 1 січня 2019 р. "Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів", день 1-й

Новий рік у львівських замках: Жовква, Олесько, Підгірці, Золочів, день 1-й Цього разу Новий рік ми поїхали зустрічати на Львівщину, що відома насамперед замками "Золотої підкови". З потяга одразу ж попрямували до Золочева, де вже чекав живий камін та накритий стіл у замковому ресторані "Равелін".

13-15 жовтня 2018 р. "Покрова в Холодному Яру", день 3-й

Покрова в Холодному Яру, день 3-й Попрощавшись із Холодним Яром біля символічного козацького Склика, Клуб мандрівників НавколоUA вирушив за новими пригодами. Наступною нашою метою стало містечко Кам'янка, яке ще за радянських часів перетворили на місто-музей як колишній південний осередок декабристського руху, а також місто Пушкіна та Чайковського.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13