Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

7-8 липня 2018 р. "Купала на Голубих озерах і зелені сцени Чернігова", день 2-й.

Купала на Голубих озерах і зелені сцени Чернігова Ранок другого дня купальської подорожі клубу НавколоUA учасники зустріли у затишку готелю "Reikartz". Кращий готель Чернігова підтвердив своє реноме зокрема і тим, як оперативно та з розумінням відреагував на раптову зміну нашого графіка.

7-8 липня 2018 р. "Купала на Голубих озерах і зелені сцени Чернігова", день 1-й.

Купала на Голубых озерах и зеленые сцены Чернигова Святкова купальська подорож цього разу відбулася в суто автомобільному форматі, як в старі добрі часи. В маленькій колоні були дві власні автівки учасників та орендований Volkswagen Golf від компанії AVIS Ukraine.

28 червня - 1 липня 2018 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 4-й.

Слідами забутих предків: Верховина і Говерла І коротенько про останній день казкової подорожі клубу НавколоUA до гуцульських Карпат. Переважно це була дорога додому. Але ми встигли завітати до Ворохти і галасливого Яремче.

28 червня - 1 липня 2018 р. "Слідами забутих предків: Верховина та Говерла", день 3-й.

Слідами забутих предків: Верховина та Говерла Автентика та містика Гуцульщини стали темами наступного дня нашої подорожі до Верховини. Відповідний настрій з самого ранку задав Музей Хата Гражда та його хранителька Василина Зеленчук, адже саме тут Параджанов знімав фільм "Тіні забутих предків".


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13