Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

15 вересня 2018 р. "Український модерн: шляхами Сластіона"

Український модерн: шляхами Сластіона Вдалою авантюрою, як для учасників, так і для організаторів стала перша подорож Клубу мандрівників НавколоUA спільно з проектом "Школи Лохвицького земства" на пошуки українського модерну на Полтавщині.

2 вересня 2018 р. "Древлянський манівець: деруни, "Бункер Сталіна" та Миклухо-Маклай"

Древлянський манівець: деруни, Бункер Сталіна та Миклухо-Маклай Власний міні-фестиваль дерунів у Коростені традиційно влаштував своїм учасникам Клуб мандрівників НавколоUA у перших числах вересня, оскільки безпосередньо під час Міжнародний фестиваль дерунів повноцінну екскурсійну програму забезпечити нереально.

24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 3-й.

Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та Колоніст. День 3-й. Місто Ізмаїл, як головна база цьогорічної бессарабської подорожі Клубу мандрівників НавколоUA, також не залишилось без нашої уваги. Ще напередодні ми відзначили відремонтовані центральні вулиці, гарну вечірню підсвітку та надзвичайно активне нічне життя - справжній українсьий Лас-Вегас!

24-26 серпня 2018 р. "Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та "Колоніст". День 2-й.

Винний шлях Бессарабії: Grande Vallee, Don Alejandro та Колоніст. День 2-й. Хоч маршрут бессарабської подорожі Клубу мандрівників НавколоUA цього разу був суто винний, ми не змогли оминути й найцікавіших історичних та природних пам'яток цього колоритного краю...


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13