Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Винні тури

Винний туризм: винні тури Україною Винний туризм в Україні: спеціалізовані винні тури Україною з винними дегустаціями, відвіданням виноградників та виноробень, дегустаційних залів та підвалів, винних фестивалів, спілкуванням з виноробами. Всі винні тури Клубу мандрівників НавколоUA є авторськими та ексклюзивними.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

10 липня 2021 р. "Мистецькі садиби Чернігівщини"

Екскурсія Мистецькі садиби Чернігівщини Три осередки української культури відвідав Клуб мандрівників НавколоUA під час мистецької подорожі Чернігівщиною. Тут, поблизу Ніжина, переплелися долі кількох корифеїв літературного, образотворчого і театрального мистецтва.

27 червня 2021 р. "На чорниці до заплави Десни в Міжріччі"

Екскурсія в Міжріченський парк Дика природа Чернігівського Полісся знову покликала в дорогу учасників Клубу мандрівників НавколоUA до околиць Міжрічинського регіонального ландшафтного парку.

5 червня 2021 р. "Трипілля та затоплена церква під Ржищевом"

Трипілля та затоплена церква під Ржищевом Колоною автівок з клубними прапорцями проїхалися вздовж правого берега Дніпра учасники Клубу мандрівників НавколоUA, щоб побачити найкращі панорами з дніпровських круч та здійснити річкову прогулянку на катері.

20 березня 2021 р. "На первоцвіти до Холодного Яру"

На первоцвіти до Холодного Яру Цю коротку мить весни, коли сніг ще не до кінця зійшов, але на проталинах вже біліють перші ніжні квіти, Клуб мандрівників НавколоUA провів на лісових стежках Холодного Яру.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13