Подорожі Україною

 ›  Подорожі Україною
Одноденні подорожі

Одноденні тури Захоплюючі одноденні подорожі з Києва по цікавих містах та визначних пам'ятках України від НавколоUA.

Подорожі вихідного дня

Тури вихідного дня Екскурсійні подорожі вихідного дня по Україні в компанії однодумців - Українського Клубу мандрівників.

Винні тури

Винний туризм: винні тури Україною Винний туризм в Україні: спеціалізовані винні тури Україною з винними дегустаціями, відвіданням виноградників та виноробень, дегустаційних залів та підвалів, винних фестивалів, спілкуванням з виноробами. Всі винні тури Клубу мандрівників НавколоUA є авторськими та ексклюзивними.

Святкові подорожі

Святкові тури Україною Подорожі Україною на свята разом з Клубом мандрівників НавколоUA.

19 вересня 2020 р. "Гетьманський шлях: Козелець, Батурин"

Гетьманський шлях: Козелець, Батурин Гетьманським шляхом родини Розумовських проїхався днями Клуб мандрівників "НавколоUA".

13 вересня 2020 р. "Вересові пустища на казкових болотах Міжріччя"

 Вересові пустища на казкових болотах Міжріччя Кожна подорож Клубу мандрівників НавколоUA до Міжрічинського регіонального ландшафтного парку обов'язково має свої особливі цікавинки та сюрпризи відповідно до сезону.

12 вересня 2020 р. "Змієві вали та Васильківські Карпати"

Змієві вали та Васильківські Карпати Найцікавіші природні та рукотворні дива Васильківщини побачили учасники суботньої подорожі Клубу мандрівників "НавколоUA" вздовж Змієвих валів на південь від Києва.

30 серпня 2020 р. "Казкове село і приватна виноробня: гастроподорож Київщиною"

Казкове село і приватна виноробня: гастроподорож Київщиною Оновлений еногастрономічний маршрут Київщиною від Клубу мандрівників НавколоUA знову зібрав велику компанію поціновувачів смачних історій і п'янких дегустацій.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13