Одноденні подорожі

 ›   ›  Одноденні подорожі
Затоплена церква, Гусинці Трипілля та затоплена церква під Ржищевом

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує відвідати наймістичніші місця Київщини в одноденному турі до Трипілля та Ржищева з водною прогулянкою на катері та пікніком на свіжому повітрі. Дата екскурсії: 30.05.20 р. Вартість участі: 675 грн.

Трахтемирів та Бучак Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак

"Українським Голлівудом" іноді називають дніпровські кручі вздовж правого берега Канівського водосховища. Клуб мандрівників НавколоUA пропонує відвідати ці видовищні місця у розпал цвітіння акацій в Бучаку. Дата екскурсії: 06.06.20 р. Вартість участі: 550 грн.

Екскурсія до Міжріччя На орхідеї до заплави Десни в Міжріччі

На пошуки рідкісних болотяних квітів та гарних деснянських пейзажів пропонує вирушити Клуб мандрівників НавколоUA на початку літа у Чернігівське Полісся. Цілий день ми проведемо на диких просторах Міжрічинської пущі між річками Дніпро і Десна. Дата екскурсії: 14.06.20 р. Вартість участі: 500 грн.

Екскурсія в Чорнобиль і Прип'ять Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1"

Ці емоції не порівняти ні з чим! Клуб мандрівників НавколоUA вперше організовує одноденну екскурсію до Чорнобильської зони відчуження та покинутого міста Прип'ять. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: 1650 грн.

Екскурсія Мистецькі садиби Чернігівщини Мистецькі садиби Чернігівщини

Ці чарівні придеснянські місця на Чернігівському Поліссі надихали багатьох видатних українських митців, тут перепліталися їхні долі та народжувалися шедеври. На початку весни запрошуємо відвідати кілька романтичних мистецьких садиб на Чернігівщині, які зачарують творчою атмосферою та щирою гостинністю. Дата екскурсії: дата уточнюється. Вартість участі: 950 грн.

Екскурсія Квіти Катерини Білокур Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських

Ці місця надихали на творчість двох видатних українських художників, які жили в різні епохи, творили абсолютно по-різному, мали зовсім різну долю, але об’єднані глибоким народним корінням - Тараса Шевченка і Катерину Білокур. Дата екскурсії: дата уточняюється. Вартість участі: 935 грн.

Парк Олександрія, Біла Церква Райські сади Київщини: Олександрія, Буки

Щедру осінь в найкрасивіших парках й садах Київщини пропонує зустріти Клуб мандрівників НавколоUA. Цей ексклюзивний дегустаційний тур подарує вам наймальовничіші пейзажі, найяскравіші кольори осені та найсмачніші плоди цього сезону. Дата екскурсії: 02.05.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Корсунь-Шевченківський і Богуслав Бузковий бал та давні міста Поросся

Перша половина травня - найкращий період для відвідання Корсуня-Шевченківського, адже саме у цей час цвіте бузок - головна окраса тутешнього ландшафтного парку. Дата екскурсії: 10.05.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Винний туризм: Винний тур Виноробна Київщина Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила

Випробувати на смак новий експериментальний еногастрономічний маршрут крафтовими виноробнями та фермерськими господарствами Київщини пропонує Клуб мандрівників НавколоUA! А на додачу - трохи історії та гарних пейзажів Київщини. Дата екскурсії: 23.05.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Палац Ганських, Верхівня Шляхами Бальзака: Верхівня, Бердичів

"Україна починається у Бердичеві", - писав Оноре де Бальзак. Це атмосферне провінційне єврейське містечко, герой народного фольклору, стане головною метою нашого одноденного туру бальзаківськими місцями. Дата екскурсії: 13.06.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Буцький каньйон Буцький каньйон та трипільський заповідник

Приголомшливі краєвиди, витончена архітектура та найдавніша історія, і все це в насиченій одноденній подорожі! НавколоUA запрошує провести літній вихідний день на півдні Черкащини! Дата екскурсії: 20.06.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Качанівка-Сокиринці-Тростянець Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує всіх друзів, а також тих, хто шукає хорошу компанію, в легку одноденну подорож наймальовничішими дворянськими садибами Чернігівської області. Дата екскурсії: 04.07.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Батурин Гетьманський шлях: Козелець, Батурин

Резиденція п'яти українських гетьманів, найважливіша фортеця і столиця України часів Гетьманщини - тепер це маленьке, але дуже мальовниче містечко Батурин над річкою Сейм. Дата екскурсії: 18.07.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Легенди та пиво Чернігова Легенди та пиво Чернігова

Якихось дві години їзди від Києва, і ви в найтихішому, затишному і комфортному місті України з тисячолітньою історією й цілком сучасною інфраструктурою. Таким є Чернігів – місто легенд, храмів, гармат і пива. Дата екскурсії: 01.08.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія до Седнева Місто муз над річкою Снов

Меккою українських художників вважають селище Седнів, що розкинулося на правому березі річки Снов. Навіть далекі від мистецтва люди відчувають тут приплив натхнення. У цьому ви можете переконатися особисто під час подорожі з Клубом мандрівників НавколоUA. Дата екскурсії: 15.08.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Фестиваль дерунів День Деруна, Коростень Древлянський манівець: деруни, "Бункер Сталіна" та Миклухо-Маклай

Гарячі, пишні, ніжні всередині, з апетитною хрусткою скоринкою картопляні деруни... Клуб мандрівників НавколоUA запрошує своїх однодумців разом скуштувати Полісся на смак! Дата екскурсії: 05.09.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Палаци Терещенко Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині

Два вишуканих неоренесансних палаци в усій своїй зовнішній красі, одна занедбана неоготична громадина і романтичні руїни на березі річки... Дата екскурсії: 19.09.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Великодній Переяслав: Поливаний понеділок Великодній Переяслав: Поливаний понеділок

Дізнатися все про українські великодні традиції, доторкнутися до мироточивого хреста Шевченка, послухати концерт сучасного кобзаря, продегустувати фірмові переяславські вертуни пропонує своїм вірним друзям Клуб мандрівників НавколоUA на Великодні свята. Дата екскурсії: дата уточнюється. Вартість участі: під запит.

Тур Золота осінь в Качанівці Золота осінь у Тростянці та Качанівці

У розпал золотої осені Клуб мандрівників НавколоUA запрошує всіх друзів, а також тих, хто шукає хорошу компанію, відвідати найчарівніші парки та наймальовничіші дворянські садиби Чернігівщини - Качанівку і Тростянець. Дата екскурсії: 03.10.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Парк Софиевка, Умань Золото "Софіївки": масони, василіани, хасиди

Найкрасивіший парк України в найбарвистішу пору року - це таємнича осіння "Софіївка". Але Умань готова розкрити Клубу НавколоUA й інші свої таємниці - від витоків іудейського містицизму в "Маленькому Єрусалимі" до загадок підземного міста. Дата екскурсії: 17.10.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Ніжин Грецький Ніжин та героїчні Крути

Назва цього міста в першу чергу асоціюється з хрусткими солоними огірочками, але мало хто знає, що це одне з найбільш грецьких міст України, яке розквітло у XVII столітті завдяки переселенцям з Еллади. Дата екскурсії: 24.10.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Католицьке Різдво у Фастові Нове Різдво на Фастівщині

На католицьке Різдво, нове державне свято, Клуб мандрівників НавколоUA пропонує зануритися у різдвяну атмосферу в містечку Фастів. Дата туру: 25.12.20 р. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія Романтичний Богуслав і містична Тотоха Романтичний Богуслав і містична Тотоха

На батьківщину легендарної Марусі Богуславки, оспіваної в народних думах, поемах, романах та п'єсах українських письменників і драматургів, пропонує вирушити 8 березня Клуб мандрівників "НавколоUA". Цей край здивує красою природи, героїчною історією, містичною силою та смаками місцевих продуктів. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Екскурсія до резиденції Залісся та Беремицьке Олені "Залісся" та тури "Беремицького"

Сніжна зима - найкраща пора для спостереження та фотосафарі за дикими тваринами прямо в природі, коли фотографам не заважає зелень, а звірі самі виходять з лісу до годівниць. Саме о такій порі НавколоUA пропонує відвідати два заповідні об'єкти неподалік від Києва. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Екскурсія телевізійним Києвом Київ телевізійний: Хрещатик-26, "Олівець" та FILM.UA

8 годин по той бік екрану! Ексклюзивна авторська екскурсійна програма від журналіста і телеведучого Андрія Тичини! Тільки з Клубом мандрівників НавколоUA! Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Соромітницькі вечорниці в Поліській хаті Соромітницькі вечорниці в "Поліській хаті" + Коростишів

Запах свіжої випічки в натопленій дерев'яній хаті, щедрі дари поліської осені на столі, обрядові пісні та веселі жарти на делікатні теми – на початку зими НавколоUA пропонує всім розвіяти смуток і долучитися до традиційних зимових розваг поліського села. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Замок Радомисльта Ягідний фестиваль Замок Радомисль, коштовне каміння та ведмеді

Королівський шлях Via Regia цього разу приведе нас до нових вражень від безцінних колекцій "Замку-музею Радомисль", заверне до місця видобування найцінніших скарбів українських надр та фінішує у справжньому санаторії для диких тварин! Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Школи Лохвицького земства, арх. Сластіон Український модерн: шляхами Сластіона

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує унікальну подорож слідами українського архітектурного модерну. Незаїжджені туристами шляхи вперше приведуть нас до скарбів, які десятиліттями ховалися забуті у полтавській глибинці. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Поліський заповідник та Овруч На чорниці до Поліського заповідника

Усіх поціновувачів активного відпочинку на природі, а також історичних та етнографічних вишукувань Клуб мандрівників НавколоUA запрошує у нетрі дикого Полісся! Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Екскурсія в Камяне село "Кам'яне cело" та столиця "Поліської січі"

Древлянський манівець цього разу заведе нас ще далі на захід, до стародавнього Олевська. Тут нас чекає знайомство з традиційними промислами поліщуків, історія повстанського руху на Поліссі, загадки "українського Стоунхенджа" та розпал грибного сезону. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Масляна 2020 (Колодія) На Масницю в етно-село

Подихати свіжим весняним повітрям під Києвом, а також вдосталь наїстися вареників та млинців запрошує Клуб мандрівників НавколоUA. Цілий день гарної природи, народних традицій, веселощів і смаколиків! Дата екскурсії: __.__.21 р. Вартість участі: уточнюється.

Переяслав-Хмельницький До Переяслава за вишиванками

Переяслав-Хмельницький називають містом 26 музеїв. Ми не обіцяємо за один день показати вам все, але найцікавіші ви обов'язково відвідаєте під час цього одноденного туру за переяславськими вишиванками і тканками. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківський та батьківщина Тараса

Протягом цього дня ви побачите один з найромантичніших панських палаців та одну з наймальовничіших ГЕС, побуваєте на батьківщині одразу двох геніїв української літератури та оціните красу річки, що, за однією з версій, дала давнє ім'я нашому народу. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Прилуки Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня

Кращий провінційний театр країни та містична історія прокляття роду Галаганів стануть головними фішками цього одноденного туру на самий південь Чернігівської області. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Лінія Сталіна: ДОТи Київського укріпрайону "Лінія Сталіна": ДОТи Київського укріпрайону

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує присвятити день легкій прогулянці уздовж Змійових валів та відвідати кілька ДОТів "Лінії Сталіна", що перетворені зусиллями ентузіастів на справжній музей Київського укріпрайону. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Житомир Місто геніїв: неймовірний Житомир

Вихідний день - в космічному місті з багатовіковою історією і значною культурною спадщиною. Він був і древлянським форпостом, і польською фортецею, і губернським центром Волині, а тепер – затишне містечко поруч зі столицею. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Світломузичний фонтан, Вінниця Фонтани шоколадного міста

Запрошуємо оцінити нову програму фонтану на тему класичного балету П. Чайковського "Лебедине озеро" під час одноденного туру в шоколадне місто. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: уточнюється.

Тур до Переяслава на Масляну (Масницю) 2019 До Переяслава на Масницю

Наприкінці зими запрошуємо старих і нових друзів, а також всіх, хто шукає веселу компанію попутників, пізнавально, колоритно та смачно відсвяткувати Масницю (Колодія). Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.


Адреса:

м. Київ

vekhetek@gmail.com

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13