Одноденні тури

 ›   ›  Одноденні тури
Католицьке Різдво у Фастові Нове Різдво на Фастівщині

На католицьке Різдво, нове державне свято, Клуб мандрівників НавколоUA пропонує зануритися у різдвяну атмосферу в містечку Фастів. Дата туру: 25.12.17 р. Вартість участі: 650 грн.

Ніжин Грецький Ніжин та героїчні Крути

Назва цього міста в першу чергу асоціюється з хрусткими солоними огірочками, але мало хто знає, що це одне з найбільш грецьких міст України, яке розквітло у XVII столітті завдяки переселенцям з Еллади. Дата туру: під запит. Вартість участі: 725 грн.

Палац Ганських, Верхівня Бальзаківськими місцями

"Україна починається у Бердичеві", - писав Оноре де Бальзак. Це атмосферне провінційне єврейське містечко, герой народного фольклору, стане головною метою нашого одноденного туру бальзаківськими місцями. Дата туру: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Батурин Гетьманський шлях: Козелець, Батурин

Резиденція п'яти українських гетьманів, найважливіша фортеця і столиця України часів Гетьманщини - тепер це маленьке, але дуже мальовниче містечко Батурин над річкою Сейм. Дата тура: під запит. Вартість участі: 740 грн.

Палаци Терещенко Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині

Два вишуканих неоренесансних палаци в усій своїй зовнішній красі, одна занедбана неоготична громадина і романтичні руїни на березі річки... Дата туру: під запит. Вартість участі: 710 грн.

Фестиваль дерунів День Деруна, Коростень Древлянський манівець: деруни, "Бункер Сталіна" та Миклухо-Маклай

Гарячі, пишні, ніжні всередині, з апетитною хрусткою скоринкою картопляні деруни... Клуб мандрівників НавколоUA запрошує своїх однодумців разом скуштувати Полісся на смак! Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Парк Олександрія, Біла Церква Райські сади Київщини: Олександрія, Буки

Зустрічайте квітучу весну в найкрасивіших парках і садах Київщини! Цей ексклюзивний дегустаційний тур подарує вам наймальовничіші пейзажі та найсмачніші плоди минулого сезону. Дата туру: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Тур в Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківський: бузковий бал на батьківщині Тараса

Перша половина травня - найкращий період для відвідання Корсуня-Шевченківського, адже саме у цей час цвіте бузок - головна окраса тутешнього ландшафтного парку. Дата туру: під запит. Вартість участі: 770 грн.

Качанівка-Сокиринці-Тростянець Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує всіх друзів, а також тих, хто шукає хорошу компанію, в легку одноденну подорож наймальовничишими дворянськими садибами Чернігівської області. Дата туру: під запит. Вартість участі: 745 грн.

Переяслав-Хмельницький Нетиповий Переяслав - для обізнаних

Побачити маятник Фуко та луноход у храмі, доторкнутися до мироточивого хреста, послухати концерт сучасного кобзаря та продегустувати фірмові переяславські вертуни пропонує своїм вірним друзям Клуб мандрівників НавколоUA. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Переяслав-Хмельницький До Переяслава за вишиванками

Переяслав-Хмельницький називають містом 26 музеїв. Ми не обіцяємо за один день показати вам все, але найцікавіші ви обов'язково відвідаєте під час цього одноденного туру за переяславськими вишиванками і тканками. Дата туру: під запит. Вартість участі: 645 грн.

Тур Золота осінь в Качанівці Золота осінь у Тростянці та Качанівці

У розпал золотої осені Клуб мандрівників НавколоUA запрошує всіх друзів, а також тих, хто шукає хорошу компанію, відвідати найчарівніші парки та наймальовничіші дворянські садиби Чернігівщини - Качанівку і Тростянець. Дата туру: 20.10.18 р. Вартість участі: уточнюється.

Парк Софиевка, Умань Золото "Софіївки": масони, василіани, хасиди

Найкрасивіший парк України в найбарвистішу пору року - це таємнича осіння "Софіївка". Але Умань готова розкрити Клубу НавколоUA й інші свої таємниці - від витоків іудейського містицизму в "Маленькому Єрусалимі" до загадок підземного міста. Дата туру: 27.10.18 р. Вартість участі: уточнюється.

Затоплена церква, Гусинці Трипілля та затоплена церква під Ржищевом

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує відвідати наймістичніші місця Київщини в одноденному турі до Трипілля та Ржищева з водною прогулянкою на катері та обідом на свіжому повітрі. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Прилуки Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня

Кращий провінційний театр країни та містична історія прокляття роду Галаганів стануть головними фішками цього одноденного туру на самий південь Чернігівської області. Дата туру: під запит. Вартість участі: 670 грн.

Лінія Сталіна: ДОТи Київського укріпрайону "Лінія Сталіна": ДОТи Київського укріпрайону

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує присвятити день легкій прогулянці уздовж Змійових валів та відвідати кілька ДОТів "Лінії Сталіна", що перетворені зусиллями ентузіастів на справжній музей Київського укріпрайону. Дата туру: під запит. Вартість участі: 600 грн.

Екскурсія до Седнева Місто муз над річкою Снов

Меккою українських художників вважають селище Седнів, що розкинулося на правому березі річки Снов. Навіть далекі від мистецтва люди відчувають тут приплив натхнення. У цьому ви можете переконатися особисто під час подорожі з Клубом мандрівників НавколоUA. Дата туру: під запит. Вартість участі: 700 грн.

Екскурсія в Корсунь-Шевченківський, Богуслав та Тотоха Давні міста Поросся: Корсунь-Шевченківський і Богуслав

Стародавні Богуславль та Корсунь - колишні південні форпости Київської Русі - кличуть шукачів пригод провести теплий осінній день в поїздці уздовж колишньої прикордонної річки Рось. Дата туру: під запит. Вартість участі: під запит.

Буцький каньйон Буцький каньйон та трипільський заповідник

Приголомшливі краєвиди, витончена архітектура та найдавніша історія, і все це в насиченій одноденній подорожі! НавколоUA запрошує провести літній вихідний день на півдні Черкащини! Дата поїздки: під запит. Вартість участі: 800 грн.

Легенди та пиво Чернігова Легенди та пиво Чернігова

Якихось дві години їзди від Києва, і ви в найтихішому, затишному і комфортному місті України з тисячолітньою історією й цілком сучасною інфраструктурою. Таким є Чернігів – місто легенд, храмів, гармат і пива. Дата туру: під запит. Вартість участі: 735 грн.

Житомир Місто геніїв: неймовірний Житомир

Вихідний день - в космічному місті з багатовіковою історією і значною культурною спадщиною. Він був і древлянським форпостом, і польською фортецею, і губернським центром Волині, а тепер – затишне містечко поруч зі столицею. Дата туру: під запит. Вартість участі: 685 грн.

Картини Катерини Білокур Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських

Ці місця надихали на творчість двох видатних українських художників, які жили в різні епохи, творили абсолютно по-різному, мали зовсім різну долю, але об’єднані глибоким народним корінням – Тараса Шевченка і Катерину Білокур. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 655 грн.

Замок Радомисльта Ягідний фестиваль Замок Радомисль та Ягідний фестиваль

Казковий замок лише за годину їзди від Києва? Так, і не тільки! Цього разу ми їдемо в старовинне містечко Радомишль, що розкинулось на берізі річки Мики. А на зворотному шляху ми побуваємо на єдиному в Україні ягідному фестивалі. Дата туру: під запит. Вартість участі: 655 грн.

Чернеча гора Чернеча гора та Канівський заповідник

Кожен українець повинен хоча б раз побувати на Чернечій горі в Каневі. Якщо ви згодні з цим патріотичним постулатом, вирушайте з нами в одноденний тур! Дата туру: під замовлення. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія телевізійним Києвом Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA

9 годин по той бік екрану! Ексклюзивна авторська екскурсійна програма від журналіста і телеведучого Андрія Тичини! Тільки з Клубом мандрівників НавколоUA! Дата туру: під замовлення. Вартість участі: уточнюється.

Світломузичний фонтан, Вінниця Фонтани шоколадного міста

Запрошуємо оцінити нову програму фонтану на тему класичного балету П. Чайковського "Лебедине озеро" під час одноденного туру в шоколадне місто. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: уточнюється.

Масляна 2018 (Колодія) На Масляну в етно-село

Подихати свіжим весняним повітрям під Києвом, а також вдосталь наїстися вареників та млинців запрошує Клуб мандрівників НавколоUA. Цілий день гарної природи, народних традицій, веселощів і смаколиків! Дата туру: 17.02.18 р. Вартість участі: уточнюється.

Тур до Переяслава на Масляну (Масницю) 2018 До Переяслава на Масляну (Масницю)

Наприкінці зими запрошуємо старих і нових друзів, а також всіх, хто шукає веселу компанію попутників, пізнавально, колоритно та смачно відсвяткувати Масницю (Масляну). Дата туру: 17.02.18 р. Вартість участі: уточнюється.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13