Одноденні тури

 ›   ›  Одноденні тури
Прилуки Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня

Кращий провінційний театр країни та містична історія прокляття роду Галаганів стануть головними фішками цього одноденного туру на самий південь Чернігівської області. Дата туру: 05.11.16 р. Вартість участі: 560 грн.

Палац Ганських, Верхівня Бальзаківськими місцями

"Україна починається у Бердичеві", - писав Оноре де Бальзак. Це атмосферне провінційне єврейське містечко, герой народного фольклору, стане головною метою нашого одноденного туру бальзаківськими місцями. Дата туру: 26.11.16 р. Вартість участі: 465 грн.

Музей космонавтики На орбіту Житомира

Спеціально до початку навчального року Клуб мандрівників НавколоUA запрошує в космічне місто з багатовіковою історією і значною культурною спадщиною. Дата туру: 10.12.16 р. Вартість участі: 585 грн.

Парк Олександрія, Біла Церква Райські сади Київщини: Олександрія, Буки

Зустрічайте щедру осінь в найкрасивіших парках і садах Київщини! Цей ексклюзивний дегустаційний тур подарує вам наймальовничіші пейзажі та найсмачніші плоди цього сезону. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 435 грн.

Лінія Сталіна: ДОТи Київського укріпрайону "Лінія Сталіна": ДОТи Київського укріпрайону

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує присвятити день легкій прогулянці уздовж Змійових валів та відвідати кілька ДОТів "Лінії Сталіна", що перетворені зусиллями ентузіастів на справжній музей Київського укріпрайону. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 445 грн.

Ніжин Грецький Ніжин та героїчні Крути

Назва цього міста в першу чергу асоціюється з хрусткими солоними огірочками, але мало хто знає, що це одне з найбільш грецьких міст України, яке розквітло у XVII столітті завдяки переселенцям з Еллади. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 580 грн.

Буцький каньйон Буцький каньйон та трипільський заповідник

Приголомшливі краєвиди, витончена архітектура та найдавніша історія, і все це в насиченій одноденній подорожі! НавколоUA запрошує провести літній вихідний день на півдні Черкащини! Дата поїздки: під замовлення. Вартість участі: 635 грн.

Затоплена церква, Гусинці Трипілля та затоплена церква під Ржищевом

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує відвідати наймістичніші місця Київщини в одноденному турі до Трипілля та Ржищева з водною прогулянкою на катері та обідом на свіжому повітрі. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 600 грн.

Легенди та пиво Чернігова Легенди та пиво Чернігова

Якихось дві години їзди від Києва, і ви в найтихішому, затишному і комфортному місті України з тисячолітньою історією й цілком сучасною інфраструктурою. Таким є Чернігів – місто легенд, храмів, гармат і пива. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 565 грн.

Замок Радомисль Замок Радомисль

Казковий замок лише за годину їзди від Києва? Так, і не тільки! Цього разу ми їдемо в старовинне містечко Радомишль, що розкинулось на берізі річки Микі. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 485 грн.

Переяслав-Хмельницький До Переяслава за вишиванками

Переяслав-Хмельницький називають містом 26 музеїв. Ми не обіцяємо за один день показати вам все, але найцікавіші ви обов'язково відвідаєте під час цього одноденного туру за переяславськими вишиванками і тканками. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 350 грн.

Качанівка-Сокиринці-Тростянець Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці

Проект НавколоUA запрошує всіх друзів, а також тих, хто шукає хорошу компанію, в легку і недорогу одноденну подорож наймальовничишими дворянськими садибами Чернігівської області. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 455 грн.

Чернеча гора Чернеча гора та Канівський заповідник

Кожен українець повинен хоча б раз побувати на Чернечій горі в Каневі. Якщо ви згодні з цим патріотичним постулатом, вирушайте з нами в одноденний тур! Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 455 грн.

Екскурсія в Батурин Гетьманський шлях: Козелець, Батурин

Резиденція п'яти українських гетьманів, найважливіша фортеця і столиця України часів Гетьманщини - тепер це маленьке, але дуже мальовниче містечко Батурин над річкою Сейм. Дата тура: під замовлення. Вартість участі: 455 грн.

Фестиваль дерунів День Деруна, Коростень До Коростеня на Фестиваль дерунів

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує здійснити легку одноденну поїздку на Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені. Давайте разом спробуємо Полісся на смак! Дата туру: під замовленняр. Вартість участі: 455 грн.

Палаци Терещенко Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині

Два вишуканих неоренесансних палаци в усій своїй зовнішній красі, одна занедбана неоготична громадина і романтичні руїни на березі річки... Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 495 грн.

Екскурсія телевізійним Києвом Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA

9 годин по той бік екрану! Ексклюзивна авторська екскурсійна програма від журналіста і телеведучого Андрія Тичини! Тільки з Клубом мандрівників НавколоUA! Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 495 грн.

Картини Катерини Білокур Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських

Ці місця надихали на творчість двох видатних українських художників, які жили в різні епохи, творили абсолютно по-різному, мали зовсім різну долю, але об’єднані глибоким народним корінням – Тараса Шевченка і Катерину Білокур. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 435 грн.

Сорочинський ярмарок До Гоголя на Сорочинський ярмарок

Якщо ви досі впевнені, що Сорочинський ярмарок це просто великий базар, вирушайте з нами у Великі Сорочинці 20 серпня, у найгарячіший ярмарковий день. Дата туру: 20.08.2016 р. Вартість участі: 495 грн.

Світломузичний фонтан, Вінниця Фонтани шоколадного міста

Запрошуємо оцінити нову програму фонтану на тему класичного балету П. Чайковського "Лебедине озеро" під час одноденного туру в шоколадне місто. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 575 грн.

Парк Софиевка, Умань Осіння "Софіївка" та реріхівський храм

Тільки цього сезону ви насолодитеся буйством фарб в неймовірних поєднаннях відтінків жовтого, червоного і зеленого. І тільки тут повною мірою оціните талант ландшафтних дизайнерів XVIII століття. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 435 грн.

Масляна 2017 (Колодія) На Масляну до страусів та в етно-село

Подихати свіжим весняним повітрям під Києвом, а також вдосталь наїстися вареників та млинців запрошує Клуб мандрівників "НавколоUA". Цілий день гарної природи, народних традицій, веселощів і смаколиків!


Адреса:

м. Київ, Україна

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63