Одноденні тури

 ›   ›  Одноденні тури
Масляна 2017 (Колодія) На Масляну в етно-село

Подихати свіжим весняним повітрям під Києвом, а також вдосталь наїстися вареників та млинців запрошує Клуб мандрівників НавколоUA. Цілий день гарної природи, народних традицій, веселощів і смаколиків! Дата туру: 25.02.17 р. Вартість участі: 535 грн.

Тур до Переяслава на Масляну (Масницю) До Переяслава на Масляну (Масницю)

Наприкінці зими запрошуємо старих і нових друзів, а також всіх, хто шукає веселу компанію попутників, пізнавально, колоритно та смачно відсвяткувати Масницю (Масляну). Дата туру: 25.02.17 р. Вартість участі: 470 грн.

Переяслав-Хмельницький Нетиповий Переяслав - для обізнаних

Побачити маятник Фуко та луноход у храмі, доторкнутися до мироточивого хреста, послухати концерт сучасного кобзаря та продегустувати фірмові переяславські вертуни пропонує своїм вірним друзям Клуб мандрівників НавколоUA. Дата туру: 25.03.17 р. Вартість участі: 585 грн.

Житомир Місто геніїв: неймовірний Житомир

Вихідний день - в космічному місті з багатовіковою історією і значною культурною спадщиною. Він був і древлянським форпостом, і польською фортецею, і губернським центром Волині, а тепер – затишне містечко поруч зі столицею. Дата туру: 01.04.17 р. Вартість участі: 635 грн.

Картини Катерини Білокур Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських

Ці місця надихали на творчість двох видатних українських художників, які жили в різні епохи, творили абсолютно по-різному, мали зовсім різну долю, але об’єднані глибоким народним корінням – Тараса Шевченка і Катерину Білокур. Дата туру: 08.04.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Парк Олександрія, Біла Церква Райські сади Київщини: Олександрія, Буки

Зустрічайте квытучу весну в найкрасивіших парках і садах Київщини! Цей ексклюзивний дегустаційний тур подарує вам наймальовничіші пейзажі та найсмачніші плоди минулого сезону. Дата туру: 22.04.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Палац Ганських, Верхівня Бальзаківськими місцями

"Україна починається у Бердичеві", - писав Оноре де Бальзак. Це атмосферне провінційне єврейське містечко, герой народного фольклору, стане головною метою нашого одноденного туру бальзаківськими місцями. Дата туру: 20.05.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Затоплена церква, Гусинці Трипілля та затоплена церква під Ржищевом

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує відвідати наймістичніші місця Київщини в одноденному турі до Трипілля та Ржищева з водною прогулянкою на катері та обідом на свіжому повітрі. Дата туру: 27.05.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Батурин Гетьманський шлях: Козелець, Батурин

Резиденція п'яти українських гетьманів, найважливіша фортеця і столиця України часів Гетьманщини - тепер це маленьке, але дуже мальовниче містечко Батурин над річкою Сейм. Дата тура: під замовлення. Вартість участі: 455 грн.

Палаци Терещенко Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині

Два вишуканих неоренесансних палаци в усій своїй зовнішній красі, одна занедбана неоготична громадина і романтичні руїни на березі річки... Дата туру: 17.06.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Качанівка-Сокиринці-Тростянець Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці

Проект НавколоUA запрошує всіх друзів, а також тих, хто шукає хорошу компанію, в легку і недорогу одноденну подорож наймальовничишими дворянськими садибами Чернігівської області. Дата туру: 01.07.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Замок Радомисльта Ягідний фестиваль Замок Радомисль та Ягідний фестиваль

Казковий замок лише за годину їзди від Києва? Так, і не тільки! Цього разу ми їдемо в старовинне містечко Радомишль, що розкинулось на берізі річки Микі. А на зворотному шляху ми побуваємо на єдиному в Україні ягідному фестивалі. Дата туру: 15.07.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Переяслав-Хмельницький До Переяслава за вишиванками

Переяслав-Хмельницький називають містом 26 музеїв. Ми не обіцяємо за один день показати вам все, але найцікавіші ви обов'язково відвідаєте під час цього одноденного туру за переяславськими вишиванками і тканками. Дата туру: 29.07.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Легенди та пиво Чернігова Легенди та пиво Чернігова

Якихось дві години їзди від Києва, і ви в найтихішому, затишному і комфортному місті України з тисячолітньою історією й цілком сучасною інфраструктурою. Таким є Чернігів – місто легенд, храмів, гармат і пива. Дата туру: 12.08.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Сорочинський ярмарок До Гоголя на Сорочинський ярмарок

Якщо ви досі впевнені, що Сорочинський ярмарок це просто великий базар, вирушайте з нами у Великі Сорочинці 26 серпня, у найгарячіший ярмарковий день. Дата туру: 26.08.2017 р. Вартість участі: уточнюється.

Фестиваль дерунів День Деруна, Коростень До Коростеня на Фестиваль дерунів

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує здійснити легку одноденну поїздку на Міжнародний фестиваль дерунів у Коростені. Давайте разом спробуємо Полісся на смак! Дата туру: 09.09.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Прилуки Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня

Кращий провінційний театр країни та містична історія прокляття роду Галаганів стануть головними фішками цього одноденного туру на самий південь Чернігівської області. Дата туру: 30.09.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Лінія Сталіна: ДОТи Київського укріпрайону "Лінія Сталіна": ДОТи Київського укріпрайону

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує присвятити день легкій прогулянці уздовж Змійових валів та відвідати кілька ДОТів "Лінії Сталіна", що перетворені зусиллями ентузіастів на справжній музей Київського укріпрайону. Дата туру: 07.10.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Ніжин Грецький Ніжин та героїчні Крути

Назва цього міста в першу чергу асоціюється з хрусткими солоними огірочками, але мало хто знає, що це одне з найбільш грецьких міст України, яке розквітло у XVII столітті завдяки переселенцям з Еллади. Дата туру: 28.10.17 р. Вартість участі: уточнюється.

Буцький каньйон Буцький каньйон та трипільський заповідник

Приголомшливі краєвиди, витончена архітектура та найдавніша історія, і все це в насиченій одноденній подорожі! НавколоUA запрошує провести літній вихідний день на півдні Черкащини! Дата поїздки: під замовлення. Вартість участі: уточнюється.

Чернеча гора Чернеча гора та Канівський заповідник

Кожен українець повинен хоча б раз побувати на Чернечій горі в Каневі. Якщо ви згодні з цим патріотичним постулатом, вирушайте з нами в одноденний тур! Дата туру: під замовлення. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія телевізійним Києвом Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA

9 годин по той бік екрану! Ексклюзивна авторська екскурсійна програма від журналіста і телеведучого Андрія Тичини! Тільки з Клубом мандрівників НавколоUA! Дата туру: під замовлення. Вартість участі: 495 грн.

Світломузичний фонтан, Вінниця Фонтани шоколадного міста

Запрошуємо оцінити нову програму фонтану на тему класичного балету П. Чайковського "Лебедине озеро" під час одноденного туру в шоколадне місто. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: уточнюється.

Парк Софиевка, Умань Осіння "Софіївка" та реріхівський храм

Тільки цього сезону ви насолодитеся буйством фарб в неймовірних поєднаннях відтінків жовтого, червоного і зеленого. І тільки тут повною мірою оціните талант ландшафтних дизайнерів XVIII століття. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: уточнюється.


Адреса:

м. Київ, Україна

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63