Одноденні подорожі

 ›   ›  Одноденні подорожі
Замок Радомисльта Ягідний фестиваль Замок Радомисль, коштовне каміння та ведмеді

Королівський шлях Via Regia цього разу приведе нас до нових вражень від безцінних колекцій "Замку-музею Радомисль", заверне до місця видобування найцінніших скарбів українських надр та фінішує у справжньому санаторії для диких тварин! Дата екскурсії: 28.09.19 р. Вартість участі: 1100 грн.

Тур Золота осінь в Качанівці Золота осінь у Тростянці та Качанівці

У розпал золотої осені Клуб мандрівників НавколоUA запрошує всіх друзів, а також тих, хто шукає хорошу компанію, відвідати найчарівніші парки та наймальовничіші дворянські садиби Чернігівщини - Качанівку і Тростянець. Дата екскурсії: 05.10.19 р. Вартість участі: 945 грн.

Ніжин Грецький Ніжин та героїчні Крути

Назва цього міста в першу чергу асоціюється з хрусткими солоними огірочками, але мало хто знає, що це одне з найбільш грецьких міст України, яке розквітло у XVII столітті завдяки переселенцям з Еллади. Дата екскурсії: 19.10.19 р. Вартість участі: 895 грн.

Екскурсія в Чорнобиль і Прип'ять Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1"

Ці емоції не порівняти ні з чим! Клуб мандрівників НавколоUA вперше організовує одноденну екскурсію до Чорнобильської зони відчуження та покинутого міста Прип'ять. Дата екскурсії: 26.10.19 р. Вартість участі: 1650 грн.

Винний туризм: Винний тур Виноробна Київщина Виноробна Київщина: Бобриця, Ясногородка, Мила

Випробувати на смак новий експериментальний еногастрономічний маршрут крафтовими виноробнями та фермерськими господарствами Київщини пропонує Клуб мандрівників НавколоUA! А на додачу - трохи історії та гарних пейзажів Київщини. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Парк Олександрія, Біла Церква Райські сади Київщини: Олександрія, Буки

Щедру осінь в найкрасивіших парках й садах Київщини пропонує зустріти Клуб мандрівників НавколоUA. Цей ексклюзивний дегустаційний тур подарує вам наймальовничіші пейзажі, найяскравіші кольори осені та найсмачніші плоди цього сезону. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Школи Лохвицького земства, арх. Сластіон Український модерн: шляхами Сластіона

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує унікальну подорож слідами українського архітектурного модерну. Незаїжджені туристами шляхи вперше приведуть нас до скарбів, які десятиліттями ховалися забуті у полтавській глибинці. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Поліський заповідник та Овруч На чорниці до Поліського заповідника

Усіх поціновувачів активного відпочинку на природі, а також історичних та етнографічних вишукувань Клуб мандрівників НавколоUA запрошує у нетрі дикого Полісся! Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Екскурсія до Седнева Місто муз над річкою Снов

Меккою українських художників вважають селище Седнів, що розкинулося на правому березі річки Снов. Навіть далекі від мистецтва люди відчувають тут приплив натхнення. У цьому ви можете переконатися особисто під час подорожі з Клубом мандрівників НавколоUA. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Переяслав-Хмельницький Нетиповий Переяслав - для обізнаних

Побачити маятник Фуко та луноход у храмі, доторкнутися до мироточивого хреста, послухати концерт сучасного кобзаря та продегустувати фірмові переяславські вертуни пропонує своїм вірним друзям НавколоUA. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Качанівка-Сокиринці-Тростянець Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує всіх друзів, а також тих, хто шукає хорошу компанію, в легку одноденну подорож наймальовничишими дворянськими садибами Чернігівської області. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Легенди та пиво Чернігова Легенди та пиво Чернігова

Якихось дві години їзди від Києва, і ви в найтихішому, затишному і комфортному місті України з тисячолітньою історією й цілком сучасною інфраструктурою. Таким є Чернігів – місто легенд, храмів, гармат і пива. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Екскурсія в Батурин Гетьманський шлях: Козелець, Батурин

Резиденція п'яти українських гетьманів, найважливіша фортеця і столиця України часів Гетьманщини - тепер це маленьке, але дуже мальовниче містечко Батурин над річкою Сейм. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Екскурсія в Камяне село "Кам'яне cело" та столиця "Поліської січі"

Древлянський манівець цього разу заведе нас ще далі на захід, до стародавнього Олевська. Тут нас чекає знайомство з традиційними промислами поліщуків, історія повстанського руху на Поліссі, загадки "українського Стоунхенджа" та розпал грибного сезону. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Переяслав-Хмельницький До Переяслава за вишиванками

Переяслав-Хмельницький називають містом 26 музеїв. Ми не обіцяємо за один день показати вам все, але найцікавіші ви обов'язково відвідаєте під час цього одноденного туру за переяславськими вишиванками і тканками. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Буцький каньйон Буцький каньйон та трипільський заповідник

Приголомшливі краєвиди, витончена архітектура та найдавніша історія, і все це в насиченій одноденній подорожі! НавколоUA запрошує провести літній вихідний день на півдні Черкащини! Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: 1035 грн.

Затоплена церква, Гусинці Трипілля та затоплена церква під Ржищевом

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує відвідати наймістичніші місця Київщини в одноденному турі до Трипілля та Ржищева з водною прогулянкою на катері та обідом на свіжому повітрі. Дата ексурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Озеро Бучак Голлівуд над Дніпром: Канів та озеро Бучак

"Українським Голлівудом" іноді називають дніпровські кручі вздовж правого берега Канівського водосховища. Клуб мандрівників НавколоUA пропонує відвідати ці видовищні місця під час одноденної мандрівки. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Палац Ганських, Верхівня Шляхами Бальзака: Верхівня, Бердичів

"Україна починається у Бердичеві", - писав Оноре де Бальзак. Це атмосферне провінційне єврейське містечко, герой народного фольклору, стане головною метою нашого одноденного туру бальзаківськими місцями. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Парк Софиевка, Умань Золото "Софіївки": масони, василіани, хасиди

Найкрасивіший парк України в найбарвистішу пору року - це таємнича осіння "Софіївка". Але Умань готова розкрити Клубу НавколоUA й інші свої таємниці - від витоків іудейського містицизму в "Маленькому Єрусалимі" до загадок підземного міста. Дата екскурсії: 26.10.19 р. Вартість участі: уточнюється.

Картини Катерини Білокур Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських

Ці місця надихали на творчість двох видатних українських художників, які жили в різні епохи, творили абсолютно по-різному, мали зовсім різну долю, але об’єднані глибоким народним корінням - Тараса Шевченка і Катерину Білокур. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Екскурсія до Міжріччя На першоцвіти до Міжріччя: Беремицьке, Остер, Отрохи

На пошуки перших весняних квітів пропонує вирушити Клуб НавколоUA наприкінці березня до найбільшого регіонального ландшафтного парку України, що розкинувся на диких просторах між річками Дніпро і Десна. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Палаци Терещенко Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині

Два вишуканих неоренесансних палаци в усій своїй зовнішній красі, одна занедбана неоготична громадина і романтичні руїни на березі річки... Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Тур в Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківський та батьківщина Тараса

Протягом цього дня ви побачите один з найромантичніших панських палаців та одну з наймальовничіших ГЕС, побуваєте на батьківщині одразу двох геніїв української літератури та оціните красу річки, що, за однією з версій, дала давнє ім'я нашому народу. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Корсунь-Шевченківський і Богуслав Бузковий бал та давні міста Поросся

Перша половина травня - найкращий період для відвідання Корсуня-Шевченківського, адже саме у цей час цвіте бузок - головна окраса тутешнього ландшафтного парку. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: 935 грн.

Прилуки Скарби Галаганів: Прилуки, Сокиринці, Густиня

Кращий провінційний театр країни та містична історія прокляття роду Галаганів стануть головними фішками цього одноденного туру на самий південь Чернігівської області. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Лінія Сталіна: ДОТи Київського укріпрайону "Лінія Сталіна": ДОТи Київського укріпрайону

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує присвятити день легкій прогулянці уздовж Змійових валів та відвідати кілька ДОТів "Лінії Сталіна", що перетворені зусиллями ентузіастів на справжній музей Київського укріпрайону. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Фестиваль дерунів День Деруна, Коростень Древлянський манівець: деруни, "Бункер Сталіна" та Миклухо-Маклай

Гарячі, пишні, ніжні всередині, з апетитною хрусткою скоринкою картопляні деруни... Клуб мандрівників НавколоUA запрошує своїх однодумців разом скуштувати Полісся на смак! Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Житомир Місто геніїв: неймовірний Житомир

Вихідний день - в космічному місті з багатовіковою історією і значною культурною спадщиною. Він був і древлянським форпостом, і польською фортецею, і губернським центром Волині, а тепер – затишне містечко поруч зі столицею. Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія телевізійним Києвом Київ телевізійний: Хрещатик-26, "олівець" та FILM.UA

9 годин по той бік екрану! Ексклюзивна авторська екскурсійна програма від журналіста і телеведучого Андрія Тичини! Тільки з Клубом мандрівників НавколоUA! Дата туру: під замовлення. Вартість участі: уточнюється.

Світломузичний фонтан, Вінниця Фонтани шоколадного міста

Запрошуємо оцінити нову програму фонтану на тему класичного балету П. Чайковського "Лебедине озеро" під час одноденного туру в шоколадне місто. Дата туру: під замовлення. Вартість участі: уточнюється.

Католицьке Різдво у Фастові Нове Різдво на Фастівщині

На католицьке Різдво, нове державне свято, Клуб мандрівників НавколоUA пропонує зануритися у різдвяну атмосферу в містечку Фастів. Дата туру: 25.12.18 р. Вартість участі: уточнюється.

Тур до Переяслава на Масляну (Масницю) 2019 До Переяслава на Масницю

Наприкінці зими запрошуємо старих і нових друзів, а також всіх, хто шукає веселу компанію попутників, пізнавально, колоритно та смачно відсвяткувати Масницю (Колодія). Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.

Масляна 2019 (Колодія) На Масницю в етно-село

Подихати свіжим весняним повітрям під Києвом, а також вдосталь наїстися вареників та млинців запрошує Клуб мандрівників НавколоUA. Цілий день гарної природи, народних традицій, веселощів і смаколиків! Дата екскурсії: під запит. Вартість участі: під запит.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13