Одноденні подорожі

 ›   ›  Одноденні подорожі
Екскурсія в Міжріччя до Андрія Сагайдака Вересові пустища на казкових болотах Міжріччя

На пошуки квітнучих заростей дикого вересу та гарних осінніх пейзажів Чернігівського Полісся пропонує вирушити у вересні Клуб мандрівників НавколоUA. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія Мистецькі садиби Чернігівщини Мистецькі садиби Чернігівщини

Ці чарівні придеснянські місця надихали багатьох видатних українських митців, тут перепліталися їхні долі та народжувалися шедеври. Запрошуємо відвідати кілька романтичних мистецьких садиб на Чернігівщині, які зачарують творчою атмосферою та щирою гостинністю. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: від 685 грн.

Екскурсія в Корсунь-Шевченківський Бузковий бал та давні міста Поросся

Перша половина травня - найкращий період для відвідання Корсуня-Шевченківського, адже саме у цей час цвіте бузок - головна окраса тутешнього ландшафтного парку. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Винний тур Київщиною Казкове село і приватна виноробня: гастроподорож Київщиною

Ідеальний вихідний день за містом напередодні сезону збирання врожаю – це прогулянка квітчастими вулицями ідеального села, дегустація яблук і сидру у родючому яблуневому саді, кавування з круасанами на березі озера та вечірні гостини у маленькому господарстві приватного винороба. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: від 915 грн.

Екскурсія в Седнів Місто муз над річкою Снов

Меккою українських художників вважають селище Седнів, що розкинулося на правому березі річки Снов. Навіть далекі від мистецтва люди відчувають тут приплив натхнення. У цьому ви можете переконатися особисто під час подорожі з Клубом мандрівників НавколоUA. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: від 825 грн.

Екскурсія в Переяслав-Хмельницький До Переяслава за вишиванками

Переяслав-Хмельницький називають містом 26 музеїв. Ми не обіцяємо за один день показати вам все, але найцікавіші ви обов'язково відвідаєте під час цього одноденного туру за переяславськими вишиванками і тканками. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: від 765 грн.

Екскурсія в Качанівку Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці

Клуб мандрівників НавколоUA запрошує всіх друзів, а також тих, хто шукає хорошу компанію, в легку одноденну подорож наймальовничішими дворянськими садибами Чернігівської області. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: від 725 грн.

Екскурсія на Змієві вали та Васильківські Карпати Змієві вали та Васильківські Карпати

Однією з найбільших загадок української історії вважають систему стародавніх оборонних споруд, що гігантськими дугами охоплюють Київ з півдня. Під час цієї одноденної подорожі ми спробуємо привідкрити завісу таємниці над історією "Змієвих валів", а на додачу будуть казкові ландшафти "Васильківських Карпат". Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія до затопленої церкви, Ржищів Трипілля та затоплена церква під Ржищевом

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує відвідати наймістичніші місця Київщини в одноденному турі до Трипілля та Ржищева з водною прогулянкою на катері та пікніком на свіжому повітрі. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Буцький каньйон Буцький каньйон та трипільський заповідник

Приголомшливі краєвиди, витончена архітектура та найдавніша історія, і все це в насиченій одноденній подорожі! НавколоUA запрошує провести літній вихідний день на півдні Черкащини! Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: від 725 грн.

Екскурсія до музею Катерини Білокур Квіти Білокур, музи Шевченка та піраміда Закревських

Ці місця надихали на творчість двох видатних українських художників, які жили в різні епохи, творили абсолютно по-різному, мали зовсім різну долю, але об’єднані глибоким народним корінням - Тараса Шевченка і Катерину Білокур. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Ніжин Грецький Ніжин та героїчні Крути

Назва цього міста в першу чергу асоціюється з хрусткими солоними огірочками, але мало хто знає, що це одне з найбільш грецьких міст України, яке розквітло у XVII столітті завдяки переселенцям з Еллади. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: від 800 грн.

Екскурсія в Трахтемирів та Бучак Голлівуд над Дніпром: Трахтемирів та озеро Бучак

"Українським Голлівудом" іноді називають дніпровські кручі вздовж правого берега Канівського водосховища. Клуб мандрівників НавколоUA пропонує відвідати ці видовищні місця у розпал цвітіння акацій в Бучаку. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: від 685 грн.

Екскурсія в Холодний Яр на первоцвіти На первоцвіти до Холодного Яру

Лише раз на рік, коли тільки сходить сніг, лісові галявини історичного Холодного Яру рясно вкриваються ніжно-білими килимами підсніжників. Це найперші квіти, які віщують початок весни. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Софіївку, Умань Золото "Софіївки": масони, василіани, хасиди

Найкрасивіший парк України в найбарвистішу пору року - це осіння "Софіївка". Але Умань готова показати Клубу НавколоUA й інші свої цікавинки - від "Маленького Єрусалиму" до "Нової Софіївки". Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Батурин Гетьманський шлях: Козелець, Батурин

Резиденція п'яти українських гетьманів, найважливіша фортеця і столиця України часів Гетьманщини - тепер це маленьке, але дуже мальовниче містечко Батурин над річкою Сейм. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія до резиденції Залісся та Беремицьке Олені "Залісся" та тури "Беремицького"

Сніжна зима - найкраща пора для спостереження та фотосафарі за дикими тваринами прямо в природі, коли фотографам не заважає зелень, а звірі самі виходять з лісу до годівниць. Саме о такій порі НавколоUA пропонує відвідати два заповідні об'єкти неподалік від Києва. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Прилуки Скарби Ґалаґанів: Прилуки, Сокиринці, Густиня

Найкращий провінційний театр країни, містична історія прокляття роду Ґалаґанів та чарівна осіння природа Чернігівщини стануть головними фішками цієї одноденної подорожі на самий південь Чернігівської області. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Великодній Переяслав: Поливаний понеділок Великодній Переяслав: Поливаний понеділок

Дізнатися все про українські великодні традиції, доторкнутися до мироточивого хреста Шевченка, послухати концерт сучасного кобзаря, продегустувати фірмові переяславські вертуни пропонує своїм вірним друзям Клуб мандрівників НавколоUA на Великодні свята. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Богуслав Романтичний Богуслав і містична Тотоха

На батьківщину легендарної Марусі Богуславки, оспіваної в народних думах, поемах, романах та п'єсах українських письменників і драматургів, пропонує вирушити Клуб мандрівників "НавколоUA". Цей край здивує красою природи, героїчною історією, містичною силою та смаками місцевих продуктів. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: під запит.

Екскурсія школами Лохвицького земства, Сластіон Український модерн: шляхами Сластіона

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує унікальну подорож слідами українського архітектурного модерну. Незаїжджені туристами шляхи вперше приведуть нас до скарбів, які десятиліттями ховалися забуті у полтавській глибинці. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Качанівку на золоту осінь Золота осінь у Тростянці та Качанівці

У розпал золотої осені Клуб мандрівників НавколоUA запрошує всіх друзів, а також тих, хто шукає хорошу компанію, відвідати найчарівніші парки та наймальовничіші дворянські садиби Чернігівщини - Качанівку і Тростянець. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Бердичів Шляхами Бальзака: Верхівня, Бердичів

"Україна починається у Бердичеві", - писав Оноре де Бальзак. Це атмосферне провінційне єврейське містечко, герой народного фольклору, стане головною метою нашого одноденного туру бальзаківськими місцями. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Білу Церкву Райські сади Київщини: Біла Церква та "Олександрія"

Щедру осінь в найкрасивішому парку Київщини пропонує зустріти Клуб мандрівників НавколоUA. Цей ексклюзивний дегустаційний тур подарує вам наймальовничіші пейзажі, найяскравіші кольори осені та найсмачніші плоди цього сезону. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Чорнобиль Привиди Чорнобиля: ЧАЕС, Прип'ять, "Дуга-1"

Ці емоції не порівняти ні з чим! Клуб мандрівників НавколоUA запрошує на одноденну екскурсію до Чорнобильської зони відчуження та покинутого міста Прип'ять. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Чернігів Легенди та пиво Чернігова

Якихось дві години їзди від Києва, і ви в найтихішому, затишному і комфортному місті України з тисячолітньою історією й цілком сучасною інфраструктурою. Таким є Чернігів - місто легенд, храмів, гармат і пива. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія Палаци Терещенків Примари цукрових замків: 4 садиби Терещенків на Житомирщині

Два вишуканих неоренесансних палаци в усій своїй зовнішній красі, одна занедбана неоготична громадина і романтичні руїни на березі річки... Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Масляна 2021 (Колодія) Поліська Масниця в Міжріччі

Вже традиційно Клуб мандрівників НавколоUA запрошує одноклубників та усіх бажаючих разом відзначити свято Колодія, або Масницю, за старовинними українськими традиціями. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Мезинський парк Сіверське Полісся: Короп, Вишеньки, Мезин

На крайню північ України, де літо лагідніше, річки чистіші, ліси дрімучіші, а історія глибша, ніж будь де, запрошує Клуб мандрівників "НавколоUA". Буде багато гарної природи та незвичайної архітектури, а також нескладні піші прогулянки просто неба. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія на Коростишівські каньйони Коростишівські каньйони та фестиваль петуній в "Добропарку"

Новітній дендропарк під Києвом, де незабаром розквітнуть тисячі петуній та бегоній, стане головною метою літньої подорожі Клубу мандрівників "НавколоUA". Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: у.точнюється

Екскурсія в Коростень Древлянський манівець: деруни, "Бункер Сталіна" та Миклухо-Маклай

Гарячі, пишні, ніжні всередині, з апетитною хрусткою скоринкою картопляні деруни... Клуб мандрівників НавколоUA запрошує своїх однодумців разом скуштувати Полісся на смак! Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Фастів Нове Різдво на Фастівщині

На католицьке Різдво, нове державне свято, Клуб мандрівників НавколоUA пропонує зануритися у різдвяну атмосферу в містечку Фастів. Дата туру: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія Київ телевізійний Київ телевізійний: Хрещатик-26, "Олівець" та FILM.UA

8 годин по той бік екрану! Ексклюзивна авторська екскурсійна програма від журналіста і телеведучого Андрія Тичини! Тільки з Клубом мандрівників НавколоUA! Дата туру: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Соромітницькі вечорниці в Поліській хаті Соромітницькі вечорниці в "Поліській хаті" + Коростишів

Запах свіжої випічки в натопленій дерев'яній хаті, щедрі дари поліської осені на столі, обрядові пісні та веселі жарти на делікатні теми – на початку зими НавколоUA пропонує всім розвіяти смуток і долучитися до традиційних зимових розваг поліського села. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Замок Радомисль Замок Радомисль, коштовне каміння та ведмеді

Королівський шлях Via Regia цього разу приведе нас до нових вражень від безцінних колекцій "Замку-музею Радомисль", заверне до місця видобування найцінніших скарбів українських надр та фінішує у справжньому санаторії для диких тварин! Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Камяне село "Кам'яне cело" та столиця "Поліської січі"

Древлянський манівець цього разу заведе нас ще далі на захід, до стародавнього Олевська. Тут нас чекає знайомство з традиційними промислами поліщуків, історія повстанського руху на Поліссі, загадки "українського Стоунхенджа" та розпал грибного сезону. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія шевченківськими місцями Корсунь-Шевченківський та батьківщина Тараса

Протягом цього дня ви побачите один з найромантичніших панських палаців та одну з наймальовничіших ГЕС, побуваєте на батьківщині одразу двох геніїв української літератури та оціните красу річки, що, за однією з версій, дала давнє ім'я нашому народу. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія ДОТами Київського укріпрайону "Лінія Сталіна": ДОТи Київського укріпрайону

Клуб мандрівників НавколоUA пропонує присвятити день легкій прогулянці уздовж Змійових валів та відвідати кілька ДОТів "Лінії Сталіна", що перетворені зусиллями ентузіастів на справжній музей Київського укріпрайону. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.

Екскурсія в Житомир Місто геніїв: неймовірний Житомир

Вихідний день - в космічному місті з багатовіковою історією і значною культурною спадщиною. Він був і древлянським форпостом, і польською фортецею, і губернським центром Волині, а тепер – затишне містечко поруч зі столицею. Дата екскурсії: уточнюється. Вартість участі: уточнюється.


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13