Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці

 ›   ›   ›  Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці

Заповідник КачанівкаТри найчарівніші парки та наймальовничіші аристократичні садиби Чернігівщини можна відвідати за один день під час автомобільної подорожі з Клубом мандрівників "НавколоUA". Будемо гуляти квітучими парковими алеями, фотографуватися на тлі розкішної архітектури, дізнаватися родинні секрети українських дворян від закоханих у свою справу знавців, а також дегустувати медові смаколики. Ви дізнаєтеся, які музи надихали тут великих композиторів і художників, побачите Швейцарію в степах України, доторкнетеся до таємниці прокляття роду Ґалаґанів. Поїздка буде насиченою, видовищною та смачною, адже цього разу організатори передбачили на маршруті гастрономічний сюрприз.

 Увага!  На період дії карантину в Україні подорожі Клубу мандрівників "НавколоUA" орієнтовані насамперед на учасників із власним автотранспортом. Тим, хто не має власного транспорту, пропонуємо приєднуватися до автоекіпажів, які згодні взяти пасажирів на вільні місця. Просто повідомте організаторів про своє бажання приєднатися у якості пасажира або про вільні місця у власному транспорті, і ми сконтактуємо вас між собою. Якщо кількість "безлошадних" буде достатньою, організатори також можуть запропонувати їм мікроавтобус (лише за умови дозволу на пасажирські перевезення у відповідному регіоні). Подорож відбудеться із суворим дотриманням усіх карантинних заходів. На екскурсійній частині маршруту автівки рухатимуться колоною. Для прослуховування екскурсій та оперативного зв'язку "на марші" кожен екіпаж отримає рацію. За потреби організатори забезпечать усіх учасників індивідуальними засобами захисту та дезінфекції.

Палац Галаганів, СокиринціЗбір учасників почнеться о 09:30 на АЗС WOG у Прилуках, вул. Котляревського, 101. Це орієнтовно 2 години їзди від центру Києва. Виїзд у напрямку Броварів, далі на Сумську трасу Н-07 (краще проїхати через центр Броварів, оскільки об'їзна на ремонті). За потреби на старті можна буде дозаправитися, скористатися туалетом і замовити каву на винос. За наявності в колоні автобусу, час та місце збору його пасажирів буде оголошене їм персонально.

Старт колони заплановано на 10:00.

Маршрут: Київ – Прилуки – Сокиринці – Качанівка – Тростянець – Київ (приблизно 450 км)

Нашим гідом у Сокиринцях під час прогулянки родовим маєтком козацько-старшинської родини Ґалаґанів буде хранителька їхньої пам'яті, громадська активістка та краєзнавиця Ольга Шаповалова. Через карантинні обмеження ми не зможемо оглянути внутрішні інтер'єри палацу, в якому зараз розміщується Сокиринський професійний аграрний ліцей. Але побачимо палац з найкращих зовнішніх ракурсів, романтичну альтанку над ставом і готичний місток через яр у глибині парку. І, звісно, почуємо безліч цікавезних історій про багато поколінь Ґалаґанів, над якими довго висіло давнє прокляття козаків-характерників.
Палац Галаганів, Сокиринці
Після екскурсії на учасників чекає дегустація 5-ти видів сокиринського питного меду, тобто легкого медового вина, яким також знамениті Сокиринці. В дегустаційній залі "Бджолярій" буде можливість і перекусити бутербродами, які рекомендуємо брати з собою (відвідування закладів громадського харчування не планується).

Напевно, найочікуванішою для учасників буде зустріч із палацово-парковим комплексом у Качанівці. Він є справжньою кінозіркою, адже тут чи не щороку проходять зйомки українських та зарубіжних кінофільмів, телесеріалів і реаліті-шоу. Зокрема він фігурує у популярному серіалі "Кріпосна" як маєток Червінських.

Реальна історія Качанівки не менш захоплива. У XVIII столітті він був романтичною резиденцією генерал-губернатора Рум'янцева-Задунайського. Поміщик Василь Тарновський перебудував палац у стилі класицизму та зібрав у ньому видатну колекцію живопису і козацьких реліквій. Художник Ілля Рєпін малював тут козаків, що пишуть листа султану. Поет Тарас Шевченко у цих стІнах залицявся до доньки господаря маєтку. А біля Георгіївської церкви князь Урусов стрілявся з бароном Олівом через доньку цукрозаводчика Харитоненка. Всі деталі дізнаємось під час екскурсії палацем, також буде час для неспішної прогулянки парком до альтанки Глінки і Романтичних руїн.Парк палацу Тарновських, Качанівка

А на фінал традиційно залишимо один з найкрасивіших дендропарків України "Тростянець". Його заклав у 1834 році нащадок гетьманського роду Іван Скоропадський, дід Гетьмана України Павла Скоропадського часів Української революції. Посеред українського степу він створив справжнє диво – рукотворні гори та озера, засаджені екзотичною рослинністю. Цією зеленою казкою будемо насолоджуватися до самого вечора. Не забудьте прихопити білого хліба, аби погодувати білих лебедів!

УЧАСТЬ В ЕКСКУРСІЇ МОЖЛИВА ЗА УМОВИ ОБОВ'ЯЗКОВОГО ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ, А САМЕ:
- відсутність будь-яких ознак ГРЗ;
- температура в межах 36,6-37,2°C;
- обов'язкова наявність і використання засобів індивідуального захисту: маски, рукавички, дезінфектори для рук;
- регулярна дезинфекція рук;
- дотримання соціальної дистанції на пішохідних маршрутах не менше 1,5-2 м.

Палац Тарновських, КачанівкаУ ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:
- організація та супровід колони автівок учасників на екскурсійній частині маршруту
- персональна радіостанція (вокі-токі) для кожного екіпажу
- засоби індивідуального захисту та дезінфекції (за додаткової потреби)
- вхідні квитки та екскурсійне супроводження на всіх об'єктах
- дегустація Сокиренських питних медів в дегустаційній залі "Бджолярій"
- інформаційна підтримка (друковані та/або відеоматеріали)
- а також нашу веселу компанію

Вартість участі власним автомобілем:
для дорослих - ___ грн;
для дітей від 6 до 15 років - ___ грн;
для дітей до 6 років - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).

АвтомандриВартість участі транспортом Клубу:
для дорослих - ___ грн;
для дітей від 6 до 15 років - ___ грн;
для дітей до 6 років без надання місця в автобусі - безкоштовно (у супроводі 2-х дорослих).

Заявки на участь в екскурсії "Дворянська рапсодія: Качанівка, Тростянець, Сокиринці" та стартові внески приймаємо до __.__.2020 р
.
ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ МОЖНА:
- надіславши Ваші дані на електронну пошту Клубу: navkoloua@ukr.net
- на Viber: (067) 465-92-63  
- або просто зателефонувавши за контактними номерами: (067) 465-92-63 (Київстар), (066) 779-57-13 (Водафон)

Під час реєстрації необхідно вказати наступні дані: Ваші ім'я та прізвище, контактні номер телефону та адресу електронної пошти, кількість учасників
, наявність/відсутність власного транспорту та кількість вільних місць, на які автовласник та його екіпаж готові запросити інших учасників.

Палац Тарновських, КачанівкаПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ "ДВОРЯНСЬКА РАПСОДІЯ: КАЧАНІВКА, ТРОСТЯНЕЦЬ, СОКИРИНЦІ", "__" ___________:

07:30 – Виїзд з Києва в індивідуальному порядку (напрямок Броварів, далі Сумська траса Н-07)

09:30 – Зустріч учасників на АЗС WOG у Прилуках (вул. Котляревського, 101)

10:00 – Старт, переїзд колоною до Сокиринців

10:30 - Сокиринці: авторська екскурсія садибою Галаганів, яка  включає в себе огляд збереженого екстер'єру палацу, прогулянку парком до романтичної альтанки та готичного містка

12:30 – Дегустаційна зала "Бджолярій": дегустація сокиринських питних медів, обід-пікнік

Тростянецький парк13:30 – Виїзд із Сокиринців

14:00 - Качанівка: екскурсія палацово-парковим комплексом "Качанівка", яка включає в себе знайомство з історією Качанівки, відвідування палацу Тарновських, прогулянку парком (альтанка М. Глінки, човновий причал, "романтичні руїни", господарський двір й Георгіївська церква)

17:00 - Виїзд з Качанівки

17:30 - Прибуття в Тростянець

17:30 - Тростянець: авторська екскурсія одним з найкрасивіших ландшафтних парків України, створеним в XIX ст. представником старовинного гетьманського роду І. Скоропадським (онуком гетьмана І. Скоропадського, дідом гетьмана П. Скоропадського)

19:00 - Виїзд з Тростянця

Тростянецький парк22:00 - Повернення до Києва в індивідуальному порядку

Наші переваги:
- нестандартний підхід щодо формування програм подорожей;
- принцип "все включено" (ніякі доплати на місці не потрібні);
- комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонером і DVD;
- гарантовано кращі екскурсоводи на об'єктах;
- невеликі групи, дружня клубна атмосфера.
МИ НЕ ПРОДАЄМО ТУРИ! МИ ДАРУЄМО ЕМОЦІЇ ТА ПРИГОДИ!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

ЗВІТ ПРО МАНДРІВКУ "ДВОРЯНСЬКА РАПСОДІЯ: КАЧАНІВКА, ТРОСТЯНЕЦЬ, СОКИРИНЦІ" 25 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Палац Галаганів, Сокиринці

ЗВІТ ПРО МАНДРІВКУ "ДВОРЯНСЬКА РАПСОДІЯ: КАЧАНІВКА, ТРОСТЯНЕЦЬ, СОКИРИНЦІ" 22 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ

ЗВІТ ПРО МАНДРІВКУ "ДВОРЯНСЬКА РАПСОДІЯ: КАЧАНІВКА, ТРОСТЯНЕЦЬ, СОКИРИНЦІ" 1 ЛИПНЯ 2017 РОКУ

ЗВІТ ПРО МАНДРІВКУ "ДВОРЯНСЬКА РАПСОДІЯ: КАЧАНІВКА, ТРОСТЯНЕЦЬ, СОКИРИНЦІ" 11 ЧЕРВНЯ 2016 РОКУ

ЗВІТ ПРО МАНДРІВКУ "ДВОРЯНСЬКА РАПСОДІЯ: КАЧАНІВКА, ТРОСТЯНЕЦЬ, СОКИРИНЦІ" 19 ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ

ЗВІТ ПРО МАНДРІВКУ "ДВОРЯНСЬКА РАПСОДІЯ: КАЧАНІВКА, ТРОСТЯНЕЦЬ, СОКИРИНЦІ" 15 СЕРПНЯ 2015 РОКУ

ЗВІТ ПРО МАНДРІВКУ "ДВОРЯНСЬКА РАПСОДІЯ: КАЧАНІВКА, ТРОСТЯНЕЦЬ, СОКИРИНЦІ" 18 ЛИПНЯ 2015 РОКУ

ЗВІТ ПРО МАНДРІВКУ "ДВОРЯНСЬКА РАПСОДІЯ: КАЧАНІВКА, ТРОСТЯНЕЦЬ, СОКИРИНЦІ" 13 ЧЕРВНЯ 2015 РОКУ


Адреса:

м. Київ

navkoloua@ukr.net

Телефони:

(067) 465-92-63, (066) 779-57-13